Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

75 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: İnci

  • Salon 23 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Veranda 10 m²
  • Antre 4 m²
  • Tuvalet 3 m²
  • Banyo 5 m²
Şu anda 77 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Ev Yapımı

Prefabrik evler sunmuş olduğu avantajlar ile en çok araştırılan ve her noktada tercih edilen bir sektördür. Günden güne iyi yönde kaydetmiş olduğu gelişmeler nedeni ile birçok noktada kullanılan prefabrikler birbirinden farklı model seçenekleri ile de ihtiyaçlarınıza uygun olarak dizayn edilebiliyor. Prefabrik ev yapımı, prefabrik ev yaptıracak olan kişilerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Prefabrik evlerin yapım süreçleri özel üretim tesislerinde alanında uzman kişiler tarafından, son teknoloji ürünler ile hazırlanıyor. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde dayanıklılığı artan prefabrik evler her türlü hava koşuluna uygun olarak üretiliyor. Prefabrik ev yapımının ilk adımı proje aşamasıdır. Tamamen sizlerin fikri alınarak hem mimarlar hem de özel programlarda istediğiniz modele uygun prefabrik ev çizimleri yapılır. Bu çizimlerde evin tüm detaylarına yer verilir. Tüm proje tamamlandıktan sonra sizlerin onayına sunulur. Bu aşamada eklemek ve yer vermek istediğiniz detayları ekleyerek kendinize ait bir ev tasarımı oluşturabilirsiniz. Proje aşaması bittikten sonra üretime geçilerek bu projeye göre parçalar milimi milimine hesaplanarak hazırlanır. Demonte olarak kurulum yapılacak olan alanlara gönderilen prefabrik evler, yerinde kurulumları ile sizlere hazır olarak teslim edilir. 

Prefabrik ev yapımı hem pratik hem de oldukça kolay olmasından dolayı kısa süre içerisinde hazırlanır. Çevreyi kirletecek ve inşaat atığı oluşturacak bir çalışma stili olmayan prefabrikler bu yönü ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sizler de ev satın almak için araştırma yapıyorsanız prefabrik ev modellerini inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik evler, sıklıkla tercih edilmesinden dolayı herkesin ihtiyacına uygun farklı model çeşitleri ile satışa sunuluyor. Prefabrik ev modellerinde genel olarak standart boyutlara sahip 2+1 evler yok satıyor. Yapı olarak daha ihtişamlı bir ev yaptırmak isterseniz de dublex ya da prefabrik villa seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. 2+1 Prefabrik evler 80 metrekare genişliğe sahiptir. Evin iç dizaynını tamamen sizler belirleyeceğinizden dolayı odalarınızın daha kullanışlı olması adına boyutlarını istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

Prefabrik Evler İle Doğa İle İç İçe Olun

Prefabrik evler müstakil yaşam tarzını benimsemenize yardımcı oluyor. Özellikle, konservatif bir yaşamdan kaçıp, prefabrik ev yaparak doğayla iç içe olmak ve şehrin stresinden bunalarak temiz havaya hasret kalanların artık çıkış noktası prefabrik ev yapımı ile daha da mümkün. Prefabrik ev yapımı doğayla iç içe fikri sizi heyecanlandırıyor ise beklemenize gerek kalmadan kısa süre içerisinde böyle bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler