Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

87 m2 3+1 Prefabrik Ev Model: Yedirenk

  • Salon 25 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Antre 8 m²
  • Banyo 5 m²
  • Veranda 12 m²
Şu anda 87 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Ev Sahibinden

Prefabrik sektörünün her geçen gün yankı uyandırması ev satın almak isteyen kişileri harekete geçiriyor. Uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli tasarımları ile uzun yıllar kullanıma uygun bir eve sahip olmak isteyen kişiler prefabrik evleri araştırarak tercih ediyor. Türkiye’nin dört bir noktasında konumlandırılan prefabrik evler her detayı ile kusursuz bir tasarım haline geliyor. Gerek planlı ve programlı üretimi, gerek hızlı kurulumları ve gerekse de öne çıkan detayları ile ev satın almak isteyen kişilere avantaj sağlıyor. Prefabrik ev sahibinden, klasik betonarme yapılar ile kıyaslandığında üretim aşamasından, fiyat politikasına kadar her noktası farklıdır. Klasik betonarme evler ve binalar yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yılı aşkın süre zarfında teslim edilir. Bu esnada sizler kira ödemeye devam edersiniz. Aynı zamanda ev içerisinde ekstra talep ettiğiniz detaylar, yer ve zemin döşemesi, tesisat değişikliği gibi tüm detayların maliyetleri tamamen sizlere aittir. Prefabrik sektörünün bu deli ön planda olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi tüm iç ve dış dizaynının tamamı sizlere hazır olarak teslim edilmesidir. Bu işlemler için sizlerden ekstra herhangi bir ücret talep edilmez. Hayallerinizde ki eve hem daha kısa süre de hem de daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Prefabrik ev sahibinden modelleri genel olarak müstakil bir tarzda üretilir. Özellikle villa tarzında bir eve sahip olmak isterseniz prefabrik villa seçeneklerini değerlendirerek arsanızın istediğiniz noktasına konumlandırabilirsiniz. Görsel olarak modern ve şık detaylara hakim olan prefabrik evler her türlü hava şartına uygun olarak üretilir. Böylelikle yaptırmış olduğunuz prefabrik evi 4 mevsim kullanabilme şansınız bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak da üretilen bu yapılar her bölgeye de kolaylıkla uyum sağlıyor.

Prefabrik Ev Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Bir günden kısa sürede inşa edebileceğiniz, hızlı kurulum ve montajını yaptırabileceğiniz sahibinden satılık prefabrik evler en ucuz ve en kaliteli malzemelerden inşa ediyoruz. Prefabrik evlerin teslimat süreçleri yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Tercih ettiğiniz hazır modeller de 1 iş gününde istediğiniz alanlara kurulum yapılabiliyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanarak şık ve modern bir eve sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları 

Prefabrik ev villa sahibinden satılık fiyatları oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Tercih ettiğiniz modele ve ebata göre değişkenlik gösteren bu ev fiyatları her bütçeye hitap eder. Hem tarz hem de kullanışlı yapısı ile mükemmel bir tasarım olan prefabrik ev sahibinden seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler