Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

95 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Datça

  • Salon 20 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Mutfak 22 m²
  • Veranda 8 m²
  • Antre 9 m²
  • Banyo 5 m²
  • Wc 3 m²
Şu anda 20 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Ev İçi

Her detayı ile sizlere hazır olarak teslim edilen bir ev satın almaya ne dersiniz? Hem ucuz fiyatlı, hem kaliteli, hem de modern mimari yapıya sahip bu prefabrik evler son dönemlerin en çok satış yapılan projeleri arasında yerini alıyor. Ev satın almak isteyen kişiler klasik betonarme ev seçenekleri yerine prefabrik sektörüne yöneliyor. Prefabrik sektörüne olan talep bu denli artması nedeni ile birçok noktada prefabrik evlere rastlamayı mümkün kılıyor. Türkiye’nin hemen hemen her noktasında kullanılan prefabrik evler özel üretim tesislerinde özenle hazırlanıyor. Alanında uzman kişiler sizlere özel olarak hazırlanan prefabrik evlerin iç dizayn kısmını da kurulum esnasında ayarlayarak montajlama işlemini yapıyor. Prefabrik ev yapımında kullanılan programlarda ev içerisine eklenecek tüm detaylar tek tek çiziliyor ve sizlerin onayına sunuluyor. Tamamen proje bazlı üretilen bu prefabrik evler şehrin mimari yapısı göz önünde bulundurularak üretiliyor. Prefabrik ev yapımında kullanılan malzemeler kaliteli malzemelerden oluşuyor olup depreme karşı da dayanıklıdır. Dışarıdan gelen darbelere karşı da korunaklı olarak üretilen bu müstakil yapılar ısı yalıtımlı özelliği ile de yaz kış rahat, konforlu bir şekilde yaşamanıza imkan sunar. Özellikle kış aylarında evin içerisi sıcak olmasından dolayı ekonomik yönden de sizlere fayda sağlar. Sizler de prefabrik ev içi ayarlamaları ile kendinize ait bir ev satın almak isterseniz prefabrik evleri tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Evler Size Konforlu Bir Yaşam Sunuyor

Karmod Datça prefabrik ev içi dekorasyon modeliyle sempatik tasarımı, konforu ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren özellikleri sayesinde bu ev gönlünüze taht kurmayı başarıyor. Prefabrik ev içi dekorasyon ayarlamaları mimarlar aracılığı ve sizlerin isteğinize uygun şekilde ayarlanıyor. Prefabrik evlerin en önemli avantajlarından bir tanesi ev içerisinde kolon ve kiriş gibi detayların bulunmamasıdır. Bu detayların olmaması ev içerisinde ki her alanın aktif olarak kullanılmasını sağlıyor. İstediğiniz her tasarımı rahatlıkla yaptırabileceğiniz bu evler klasik yapılardan oldukça farklı şekilde dizayn ediliyor. İster tamamen cam kaplamalı, isterseniz de farklı renklere ait dış tasarım yaptırarak prefabrik ev içi detaylarında da belirlediğiniz fayans, yer döşeme kullanabilirsiniz. Prefabrik evler ile artık hayalleriniz bir adım daha yakın.

Prefabrik Ev Modelleri Geliştiriliyor

Prefabrik sektörünün bu denli gelişim kaydetmesi nedeni ile herkesin ihtiyacına uygun yeni ev modelleri oluşturuluyor. Bu ev modelleri büyük ve küçük ebatlara uyarlanarak istediğiniz şekilde dizayn edilebiliyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanarak istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler