Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

51 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: İznik

  • Salon 20 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Banyo 4 m²
  • Veranda 7 m²
Şu anda 75 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Ev Dublex

Karmod modüler yapı ayrıca her tarzda ve farklı boyutlarda çok geniş ailelerin yaşayacağı dubleks, tripleks prefabrik ev ve binalar tasarlar inşa eder. Özellikle evlerin büyük olmasını isteyen insanlar ve kalabalık aileler için uygun olan ev modelleri arasında yer alan dublex evler prefabrik ev seçenekleri arasında da en çok tercih edilen evler arasında ilk sırada yer alıyor. Büyükşehirlerde meydana gelen göç dalgaları konut problemlerinin oluşmasına neden oldu. Özellikle dublex ev fiyatları değerinden 3 kat daha yüksek fiyatlara satışa sunuluyor. Ancak prefabrik sektöründe inşa edilen dublex evler, hem kaliteli hem de uygun fiyatlarda satışa sunuluyor.

Klasik betonarme yapılarda meydana gelen fiyat artışları, teslimat sürelerinde oluşan gecikmeler ev satın almak isteyen kişiler için büyük bir problemdir. Aynı zamanda klasik betonarme evler sizlerin isteğinize göre hazırlanmaz. Ev içerisinde ekstra talep ettiğiniz detaylar özel olarak eklenmez. Bu isteklerinizi eviniz tamamen hazırlandıktan sonra belirli bir maliyet dahilinde yaptırmanız gerekir. Prefabrik ev dublex modellerinde aynı durum söz konusu değildir. Tüm ev yapım aşamaları sizlerin onayı dahilinde hazırlanır ve ev içerisine ekstra ekletmek istediğiniz detayları herhangi bir ücret ödemeden yaptırabilme seçeneğiniz vardır. Sizler de sizlere avantaj sağlayan bu ev seçeneklerinden yararlanarak kendinize ait hem modern hem de şık bir eve sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Ev Dublex Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik ev dublex yapım süreçleri özel üretim tesislerinde özenle hazırlanır. Alanında uzman kişiler programlarda hazırlanan dublex evinizin ölçülerine göre kesim işlemlerine başlanır. Parçaların tüm kesim işlemleri tamamlandıktan sonra donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak olan alanlara yönlendirilir. Prefabrik evin hazırlık aşamasında ilk olarak proje aşaması söz konusudur. Bu aşamada değiştirmek ya da eklemek istediğiniz tüm detayları ev içerisine dahil edebilirsiniz. Hayallerinizde ki evin her detayını kendiniz oluşturabilme fırsatı elde edebileceğiniz prefabrik ev dublex ihtişamlı görünümleri ile de dikkat çekiyor. Diğer sektörlere göre daha uyguna yaptırabileceğiniz bu prefabrik ev seçenekleri sayesinde istediğiniz tüm noktalarda kullanışlı bir eve sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Dublex Ev İle Artık Ev Sahibi Olmak Daha Kolay

Prefabrik dublex ev ile artık kısa süre içerisinde bir eve sahip olabilirsiniz. Prefabrik ev dublex ve tripleks binalar yaklaşık olarak 15 iş günü içerisinde yapımı tamamlanarak sizlere teslim edilir. Tercih etmiş olduğunuz boyuta göre teslimat süreleri değişkenlik gösteren prefabrikler en geç 20 iş günü içerisinde sizlere hazır olarak teslim edilir.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler