Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

102 m2 3+1 Prefabrik Ev Model: İkiz

  • Salon / Mutfak 19 m²
  • Salon / Mutfak 19 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Banyo 5 m²
  • Banyo 5 m²
  • Veranda 14 m²
Şu anda 16 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Dublex Evler

Büyük bir eve sahip olmak isteyen insanlar dublex evleri tercih ediliyor. Dublex evler müstakil alanlara konumlandırılan bir ev olmasından dolayı son dönemlerde de en çok rağbet gören evlerin başında yer alıyor. Prefabrik dublex evler sahip olduğu modern yapısı ile hem şık hem de konforlu bir evdir. İstenilen her büyüklükte inşa edilebilen prefabrik dublex evler, fiyat politikasından ve kalitesinden dolayı Türkiye’nin her noktasında tercih ediliyor. Dünyada da yaygın kullanıma sahip olan prefabrik sektörü, günden güne iyi yönde gelişmeler kaydederek tüm sektörlere ve özellikle bireysel kişilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında destek oluyor. Prefabrik dublex evler, kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz farklı modelleri ile de ön plana çıkıyor.

Prefabrik ev yaptırmak isteyen kullanıcıların bilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi kurulum yapılacak olan noktanın imar izninin bulunması gerekir. İmar izni bulunmayan lokasyonlara prefabrik inşa etmek olanaksızdır. İlk olarak kurulum yapılacak olan alanların ilgili mercilerinden imar izni alabilirsiniz. Talep ettikleri evrakları eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz dahilinde kısa süre içerisinde onay alarak prefabrik evinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Dublex Ev Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik ev yaptırmak isteyen kişilerin araştırdığı en önemli noktalardan bir tanesi yapım süreçleridir. Prefabrik evlerin yapımında ilk olarak özel tasarım programları kullanılır. Bu tasarım programlarında satın almak istediğiniz ev detayları tek tek ayarlanarak çizimleri yapılır. Çizim süreci alanında uzman kişiler tarafından ayarlanmasından dolayı odaların her bir metrekaresi tek tek hesaplanır. Bu süreci dilerseniz kendiniz özel programlarda ayarlayarak kendi evinizi kendiniz oluşturabilir ya da bir uzmandan destek alabilirsiniz.

Proje aşaması tamamlanan prefabrik evler mimar kontrolünden ve deprem yönetmeliğine uygunluğundan geçtikten sonra son teknoloji ürünler ile üretime başlanır. Üretimlerde prefabrik evlerin kesim süreçleri yapılır. Evler demontaj haliyle sizlere gönderileceğinden dolayı yerinde kurulumlar yapılır. Düz bir zemin üzerine inşa edilen prefabrik dublex evler yaklaşık olarak 10 iş gününde hazır hale getirilir. Hızlı ve kaliteli hizmet için prefabrik evleri tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Konut Arayışındaysanız Prefabrikleri Tercih Edebilirsiniz

Üretimini yaptığımız prefabrik evler, dubleks konutlar, şehir evi ve daha çok aile tarzı modüler evlerden oluşuyor. Geniş koleksiyona sahip ekonomik konutlar her bütçeye hitap etmesi ile maliyetlerinizi aşmadan bir ev sahibi olmanızı sağlıyor. Sizler de prefabrik dublex evler ve modelleri bakımından dilediğinizi tercih ederek yaptırabilir ve tüm hatları ile kusursuz bir eve sahip olabilirsiniz.


Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler