Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet ve Duş 135 x 210

  • Genişlik 1,35 m
  • Derinlik 2,10 m
  • Yükseklik 2,30 cm
Şu anda 51 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Seyyar Tuvalet ve Duş Tek Yapıda Bir Arada

Sektöründeki liderlikle mobil WC üretimleri gerçekleştiren Karmod 135x210 panel kabinde seyyar tuvalet ve duş ünitelerini aynı yapıda birlikte sunuyor. Kullanıma hazır konseptiyle seyyar wc farklı alanlarda ihtiyaç duyulan mobil tuvalet taleplerine kolay yapı çözümü getiriyor. İki ayrı kapıdan girilen tuvalet kabini içerisinde iki ayrı ünite yer alıyor. Ünitelerden biri tuvalet diğeri ise duş modeli olarak tasarlanan bu yapıdaki üniteler müşteri tercihi dahilinde opsiyonel olarak düzenlenebiliyor. Her iki ünite tuvalet kabini olabildiği gibi duş kabini şeklinde de hazırlanıp üretilebiliyor. Tuvalet üniteleri alaturka yer taşı veya alafranga klozet şeklinde yapılandırılabiliyor.

Kullanıma Hazır Seyyar WC ve Duş Kabini

Tüm kabin ürünlerinde olduğu gibi Karmod uzmanlığıyla hazırlanan 135x210 seyyar WC kabini işletmeleri inşa süreçlerinden kurtarıyor. Genelde stoktan hazır sevk edilen portatif wc zemin fark etmeksizin dilediğiniz yere araçtan indirilerek kullanım için kısa sürede devreye alınabiliyor. Pratik tuvalet kabinleri hazır konseptiyle fabrika tesislerine, inşaat şantiyelerine, maden sahaları ve dinlenme tesislerine büyük kullanım kolaylığı kazandırıyor. Seyyar wc atık ve temiz su tesisatları armatür ve vitrifiye malzemelerine varana kadar kullanıma hazır. Üstelik kabin modeline özel projelendirilmiş şekilde. 135x210 tuvalet kabini elektrik tesisat sistemi de yapıya özel projelendirilmiş olup tam yangın güvenliğinde hazırlanmıştır. Elektrik tesisatında kabinin aynı anda çekeceği maksimum elektrik enerjisi hesaplanarak en iyi kalınlıkta kablo tercihi yapılmıştır. Kablo ve diğer bağlantı ekipmanında özel klipsler kullanılmış olup bantlama gibi güvenli olmayan ilkel uygulamalar geride bırakılmıştır. Aydınlatma armatürü seçimi yapıya uygun en ergonomik ışıklandırmayı yapacak üretimlerden tercih edilmiştir. Gündüz kullanımlarında üst havalandırma menfezlerinden sızan ışık iç aydınlatma için yeterli olmaktadır.

İki ayrı üniteli mobil tuvalet yapısını devreye almanız için tek yapmanız gereken kabinin merkezi atık ve temiz su şebeke bağlantılarını yaptırmanız. Bağlantı kolaylığı için temiz ve atık su tesisatı yan duvar panelinden dışarı kadar çıkartılmış durumda. Aynı zamanda elektrik tesisatını da kabin arkasında yer alan buattan ana akım şebekesine bağlantı yaptırmayı da unutmayın. Aynı şekilde elektrik tesisatını da merkezi şebeke bağlantısını yaptırarak kabin içini aydınlatabilir, elektrikli cihazlar için prizi devreye alabilirsiniz. Elektrik, su ve kanalizasyon merkezi şebekelerinin bulunmadığı yerlerde de seyyar tuvalet kabinlerini alternatif bağlantılarla kullanıma alabilirsiniz. Temiz suyu özel şase desteğiyle kabinin yan tarafına yerleştireceğiniz su deposundan kolayca karşılayabilirsiniz. Atık giderini ise fosseptik çukuru veya buna özel üretilmiş fosseptik tankını toprağa gömerek çözümleyebilirsiniz. Buna özel depo için grubumuz şirketlerinden olan Karmod Plastik firmasından bilgi alabilirsiniz. Mobil tuvalet için ihtiyaç duyacağınız elektrik enerjisini de alternatif kaynaklardan GES (Güneş Enerji Sistemi) veya RES (Rüzgar Enerji Sistemi) kullanarak karşılamanız mümkün. WC ile beraber Duş kabini ihtiyaçlarınızı kısa sürede en ekonomik bütçe ile karşılamak için Karmod ürünlerini tercih etmeniz yeterli.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler