Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin Wc Güvenlik 135 x 260

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 90 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Portatif Tuvalet Kulübesi

Özellikle bekçiler ve güvenlik görevlilerin kullanımı için tasarlanmış özel portatif tuvaletli bekçi kulübesi izolasyonlu yüksek kaliteli en uygun fiyatlara sizlere hizmet vererek satışa sunuluyor. Portatif tuvalet kulübesi modern mimari yapıya uygun ve şık modelleri ile kurum ve kuruluşların bir numara yapılarıdır. İstenilen tüm ebat ve boyutlara uygun yapılabilen portatif tuvaletli bekçi kulübesi istenilen her tarza uygun olarak yapılarak üretiliyor. Her bölgeye uyumlu olan yapısı sayesinde üretilen bu yapılar çevreye de yararlı olan yapılardır. Klasik yapıların oluşturulmasında meydana gelen harfiyat ve inşaat atıkları prefabrik ve konteyner yapılarda oluşmazlar. Herhangi bir inşaat malzemesi ve harfiyat atığı olmadan üretilen bu yapılar kısa süre içerisinde kurulabilen modeli ile ihtiyaçlarınızda sizlere hızlıca çözüm üretiyor. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazırlanarak sizlere teslim edilen portatif tuvaletli bekçi kulübesi, güvenlik görevlilerinin işlerini daha rahat bir şekilde devam ettirebilmesine imkan sağlıyor.

Portatif tuvalet kulübesi ısı yalıtımlı olarak üretiliyor. Bu özelliği sayesinde kış aylarında ısı geçirmeden daha sıcak ve ferah bir ortamın oluşmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda yaz aylarında da serin olma özelliği ile her bölgede rahat bir kullanım fırsatı sunuyor. Sizler de her yönü ile sizlere avantaj sağlayan portatif tuvalet kulübesi yapılarını tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Portatif Tuvalet Kulübesi Modelleri Nelerdir?

Bekçi kulübesi ve kabininde kullanılan portatif tuvalet kulübesi, kaliteli malzemelerden oluşturularak yapının uzun süreli olarak kullanımını sağlıyor. Yaklaşık olarak 10 ila 15 yıl rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yapılar steril ortamlarda insan sağlığını gözeterek oluşturuluyor. Modern yapıları ile kurulum yapılan alanlara ayrı bir hava katan bu tuvaletler belirli bir plan ve program dahilinde hazırlanıyor. Talep etmiş olduğunuz model özel programlarda çizilerek sizlere danışılarak üretime geçiliyor. Sizler bu aşamada değiştirmek ya da eklemek istediğiniz durumları değiştirerek istediğiniz modeli oluşturabilme şansınız mevcuttur. Klasik yapılar ile kıyaslandığında birçok faydası bulunan bu yapılar her noktada kullanılıyor.

Portatif Tuvalet Kulübesi Fiyatları

Portatif tuvaletli bekçi kulübesi fiyatları tam anlamıyla bütçe dostu bir yapıdır. Farklı modelleri ve esiz detayları ile kullanıma hazır olarak üretilen bu yapılar tercih edilen metrekare boyutuna göre fiyat belirlenerek sizlere sunuluyor. Ufak boyutlarda tercih ettiğiniz portatif tuvalet kulübesi klasik yapılara oranla daha uygun fiyatlıdır. Sizler de uygun fiyatlı yapı seçenekleri ile maliyetlerinizi koruma altına almak isterseniz prefabrik ve konteyner seçeneklerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızın kaliteli bir yapı ile sizlere sunulmasını sağlayabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler