Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin Wc Güvenlik 135 x 260

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 28 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Portatif Tuvalet Kulübesi

Özellikle bekçiler ve güvenlik görevlilerin kullanımı için tasarlanmış özel portatif tuvaletli bekçi kulübesi izolasyonlu yüksek kaliteli en uygun fiyatlara sizlere hizmet vererek satışa sunuluyor. Portatif tuvalet kulübesi modern mimari yapıya uygun ve şık modelleri ile kurum ve kuruluşların bir numara yapılarıdır. İstenilen tüm ebat ve boyutlara uygun yapılabilen portatif tuvaletli bekçi kulübesi istenilen her tarza uygun olarak yapılarak üretiliyor. Her bölgeye uyumlu olan yapısı sayesinde üretilen bu yapılar çevreye de yararlı olan yapılardır. Klasik yapıların oluşturulmasında meydana gelen harfiyat ve inşaat atıkları prefabrik ve konteyner yapılarda oluşmazlar. Herhangi bir inşaat malzemesi ve harfiyat atığı olmadan üretilen bu yapılar kısa süre içerisinde kurulabilen modeli ile ihtiyaçlarınızda sizlere hızlıca çözüm üretiyor. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazırlanarak sizlere teslim edilen portatif tuvaletli bekçi kulübesi, güvenlik görevlilerinin işlerini daha rahat bir şekilde devam ettirebilmesine imkan sağlıyor.

Portatif tuvalet kulübesi ısı yalıtımlı olarak üretiliyor. Bu özelliği sayesinde kış aylarında ısı geçirmeden daha sıcak ve ferah bir ortamın oluşmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda yaz aylarında da serin olma özelliği ile her bölgede rahat bir kullanım fırsatı sunuyor. Sizler de her yönü ile sizlere avantaj sağlayan portatif tuvalet kulübesi yapılarını tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Portatif Tuvalet Kulübesi Modelleri Nelerdir?

Bekçi kulübesi ve kabininde kullanılan portatif tuvalet kulübesi, kaliteli malzemelerden oluşturularak yapının uzun süreli olarak kullanımını sağlıyor. Yaklaşık olarak 10 ila 15 yıl rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yapılar steril ortamlarda insan sağlığını gözeterek oluşturuluyor. Modern yapıları ile kurulum yapılan alanlara ayrı bir hava katan bu tuvaletler belirli bir plan ve program dahilinde hazırlanıyor. Talep etmiş olduğunuz model özel programlarda çizilerek sizlere danışılarak üretime geçiliyor. Sizler bu aşamada değiştirmek ya da eklemek istediğiniz durumları değiştirerek istediğiniz modeli oluşturabilme şansınız mevcuttur. Klasik yapılar ile kıyaslandığında birçok faydası bulunan bu yapılar her noktada kullanılıyor.

Portatif Tuvalet Kulübesi Fiyatları

Portatif tuvaletli bekçi kulübesi fiyatları tam anlamıyla bütçe dostu bir yapıdır. Farklı modelleri ve esiz detayları ile kullanıma hazır olarak üretilen bu yapılar tercih edilen metrekare boyutuna göre fiyat belirlenerek sizlere sunuluyor. Ufak boyutlarda tercih ettiğiniz portatif tuvalet kulübesi klasik yapılara oranla %80 daha uygun fiyatlıdır. Sizler de uygun fiyatlı yapı seçenekleri ile maliyetlerinizi koruma altına almak isterseniz prefabrik ve konteyner seçeneklerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızın kaliteli bir yapı ile sizlere sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler