Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 215 x 270

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 2,15 m
  • Genişlik 2,7 m
  • Ağırlık 550 kg
Şu anda 57 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Polyester Kabin İzmir

İzmir kent meydanlarında ve caddelerde gazete satış bayisi, ekmek satış büfesi, statlarda kart ve kombine bilet satışlarında polyester kabinler tercih ediliyor. Pratik kullanımı ve kısa süreli üretimleri sayesinde avantaj sunan polyester kabin İzmir, uygun fiyat politikası sayesinde her noktada tercih edilen bir yapı haline geliyor. Arz ve talebin bu denli artış göstermesi nedeni ile gerek kullanılan malzemeler, gerekse de model ve desen bakımından zengin ürün çeşidine sahiptir. Farklı model çeşitleri ile herkesin zevkine göre üretilebilen polyester kabinler kaliteli yapıları ile kullanıcılara fayda sağlıyor.

Polyester kabin İzmir, son teknoloji ürünler aracılığı ile üretilen ve cam elyaf takviyeli polyester malzemeler ile üretilen bir kabin çeşididir. Geniş ve yaygın kullanım amacına sahip bir model olan polyester kabin prefabrik ve konteyner yapı seçenekleri ile üretiliyor. Polyester kabinler klasik betonarme yapılardan oldukça farklı özelliklere sahiptir. Bu kabinler yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde ve tüm noktaları hazır olarak sizlere teslim edilir. Yapım sürecinde sizlere ekstra maliyet kazandıracak herhangi bir işlemi olmayan bu yapılar istenilen boy ve ebatlara uygun üretilebiliyor. Klasik yapılar, standart boyutlarda üretilen ve fiyat bakımından da oldukça yüksek fiyatlara sahip olan yapılardır. Kabin içerisinde ekstra talep ettiğiniz detaylar var ise bu detaylar için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Ancak prefabrik polyester kabinlerde aynı durum söz konusu değildir. Sizlere faydalı olan ve kaliteli tasarımları ile uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz bu yapıları istediğiniz alanlara yaptırabilirsiniz.

Polyester Kabin İzmir Kullanım Alanları Nelerdir?

Polyester kabin İzmir kullanım alanları oldukça geniş bir sektöre sahiptir. İstenilen standartlara uygun olarak dizayn edilen bu yapılar şık ve modern tasarımları ile kurum, kuruluş ve bireysel kişilere hitap ediyor. Sizler de ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak istediğiniz ölçülerde polyester kabin yaptırarak kullanabilirsiniz. Polyester kabin kullanım alanları şu şekildedir;

  • Taksi durağı personel kabini
  • Güvenlik kabinleri
  • Okul kantinleri
  • Büfe 
  • Satış ofisi ve benzeri tüm ihtiyaçlar için polyester kabin tercih ederek kullanabilirsiniz.

Polyester Kabin Üretim Süreçleri Nelerdir?

Polyester kabin İzmir üretim süreçleri özel üretim alanlarında tamamlanır. Yapım aşaması alanında uzman kişiler aracılığı ile hazırlanır. Aynı zamanda istemiş olduğunuz ölçülere göre özel programlarda çizimleri yapılarak sizlerin onayına sunulur. Bu aşamada eklemek istediğiniz herhangi bir detay var ise yapı içerisine dahil ederek hayallerinizde ki yapılara sahip olabilirsiniz. Polyester kabinleri için belirlenen uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler