Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 350x900 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 3,5 m
  • Genişlik 9 m
  • Toplam m² 31,5 m²
Şu anda 38 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Yapım Konteyner

Özel yapım konteynerler alanında uzman kişiler tarafından istediğiniz ölçülere göre hazırlanan bir yapıdır. Her detayı ile kusursuz bir yapı oluşmasına yardımcı olan konteyner yapılar en çok tercih edilen yapı sektörleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Yapı sektöründe uzmanlaşan ve kısa süre içerisinde büyük başarı elde eden konteyner yapılar çok amaçlı olarak kullanılabilen bir yapıdır. Günden güne büyüyen ve ekonomik fiyatları ile bütçe dostu bir yapı olan özel yapım konteyner herkese hitap eden yapısı ile satışa sunuluyor. Pratik kullanımı sayesinde dünyanın her noktasında kullanılan özel yapım konteyner bireysel ve kurumsal firmaların ilk tercihidir. Sizler de kendinize ait, ekonomik ve kaliteli bir tasarım yaptırmak isterseniz özel tasarım konteyner seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Özel yapım konteyner yapıları deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılıyor. Oldukça şık ve modern yapıları içerisinde barındıran konteyner yapılar istediğiniz ölçülere ve tasarıma uygun olarak inşa ediliyor. Özel yapım konteyner her bölgeye rahatlıkla uyum sağlayan bir yapıdır. Kurulum aşamasında yaptırılan ısı yalıtımları sayesinde yaz kış rahat bir kullanım sunar. Yapı içerisi sıcak ve soğuğa karşı duyarlı olmasından dolayı tüm ürünlerinizi burada muhafaza edebilme şansınız vardır.

Özel Yapım Konteyner ile Avantajları Yakalayın

Özel yapım mobil yaşam konteynerler ekonomik ve soğuk ve sıcağı geçirmeyen çevre dostu izolasyon malzemelerden üretilmiş alternatif yapı çözümüdür. Sağladığı en önemli avantajlardan bir tanesi bu ekonomik yönü ile bütçenizi aşmadan dilediğiniz yapılara sahip olabilirsiniz.

Kurum, kuruluş ve bireysel kişilere sağlamış olduğu bir diğer avantajlardan bir tanesi kısa süre içerisinde kurulumlarının yapılmasıdır. Zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan bu özel yapım konteyner pratik bir kurulum sunuyor. Demontaj özelliği sayesinde istenildiği zaman sökülüp tekrardan takılabilir ve imar izni alınan farklı lokasyonlarda da kullanılabilir. Özel yapım konteyner ister 35 metrekare alana isterseniz de 150 metrekare alana kurulum yapılabilir. Özellikle ev sahibi olmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir yapı olan konteyner yapılar dublex, villa ve benzeri modeller ile üretilebiliyor.

Özel Yapım Konteyner Uygun Fiyatlara Satışta

Özel yapım konteynerler yaptırmak isteyen firmaların ve bireysel kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi konteyner yapılarının fiyatının ne kadar olduğudur. Özel yapım konteyner fiyatları tercih etmiş olduğunuz yapının boyut ve genişliğine göre değişkenlik gösteriliyor. Ufak çaplı boyutlara sahip olan konteyner yapılar düşük fiyatlı tutarlara yaptırılır. Tamamen sizlerin ihtiyacına göre tercih edebileceğiniz bu yapıları dilediğiniz noktalara yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler