Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 350x900 m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 3,5 m
  • Genişlik 9 m
  • Toplam m² 31,5 m²
Şu anda 96 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Yapım Konteyner

Özel yapım konteynerler alanında uzman kişiler tarafından istediğiniz ölçülere göre hazırlanan bir yapıdır. Her detayı ile kusursuz bir yapı oluşmasına yardımcı olan konteyner yapılar en çok tercih edilen yapı sektörleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Yapı sektöründe uzmanlaşan ve kısa süre içerisinde büyük başarı elde eden konteyner yapılar çok amaçlı olarak kullanılabilen bir yapıdır. Günden güne büyüyen ve ekonomik fiyatları ile bütçe dostu bir yapı olan özel yapım konteyner herkese hitap eden yapısı ile satışa sunuluyor. Pratik kullanımı sayesinde dünyanın her noktasında kullanılan özel yapım konteyner bireysel ve kurumsal firmaların ilk tercihidir. Sizler de kendinize ait, ekonomik ve kaliteli bir tasarım yaptırmak isterseniz özel tasarım konteyner seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Özel yapım konteyner yapıları deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılıyor. Oldukça şık ve modern yapıları içerisinde barındıran konteyner yapılar istediğiniz ölçülere ve tasarıma uygun olarak inşa ediliyor. Özel yapım konteyner her bölgeye rahatlıkla uyum sağlayan bir yapıdır. Kurulum aşamasında yaptırılan ısı yalıtımları sayesinde yaz kış rahat bir kullanım sunar. Yapı içerisi sıcak ve soğuğa karşı duyarlı olmasından dolayı tüm ürünlerinizi burada muhafaza edebilme şansınız vardır.

Özel Yapım Konteyner ile Avantajları Yakalayın

Özel yapım mobil yaşam konteynerler ekonomik ve soğuk ve sıcağı geçirmeyen çevre dostu izolasyon malzemelerden üretilmiş alternatif yapı çözümüdür. Sağladığı en önemli avantajlardan bir tanesi bu ekonomik yönü ile bütçenizi aşmadan dilediğiniz yapılara sahip olabilirsiniz.

Kurum, kuruluş ve bireysel kişilere sağlamış olduğu bir diğer avantajlardan bir tanesi kısa süre içerisinde kurulumlarının yapılmasıdır. Zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olan bu özel yapım konteyner pratik bir kurulum sunuyor. Demontaj özelliği sayesinde istenildiği zaman sökülüp tekrardan takılabilir ve imar izni alınan farklı lokasyonlarda da kullanılabilir. Özel yapım konteyner ister 35 metrekare alana isterseniz de 150 metrekare alana kurulum yapılabilir. Özellikle ev sahibi olmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir yapı olan konteyner yapılar dublex, villa ve benzeri modeller ile üretilebiliyor.

Özel Yapım Konteyner Uygun Fiyatlara Satışta

Özel yapım konteynerler yaptırmak isteyen firmaların ve bireysel kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi konteyner yapılarının fiyatının ne kadar olduğudur. Özel yapım konteyner fiyatları tercih etmiş olduğunuz yapının boyut ve genişliğine göre değişkenlik gösteriliyor. Ufak çaplı boyutlara sahip olan konteyner yapılar düşük fiyatlı tutarlara yaptırılır. Tamamen sizlerin ihtiyacına göre tercih edebileceğiniz bu yapıları dilediğiniz noktalara yaptırabilirsiniz.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler