Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 350x800

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 3,5 m
  • Genişlik 8 m
  • Toplam m² 28 m²
Şu anda 87 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Üretim Konteyner

36 yılı aşkın bir süredir özel üretim konteynerler üreten Karmod, Yüksek izolasyonlu, hızlı kurulum yapıları, poliüretan ve EPS sandviç  panelli konteyner modelleri ile kurum ve kuruluşların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Herkesin ihtiyacına cevap verebilecek zengin ürün çeşidine sahiptir. İstediğiniz her modeli kolaylıkla yaptırabileceğiniz bu modeller ile sizler de kısa süreli işlemleriniz için yüksek tutarlı betonarme yapılar yerine özel üretim konteyner tercih ederek firmanızın prestijine uygun olan bir model yaptırabilirsiniz.

Özel üretim konteyner esnek yapılı ve demontaj özelliğine sahip olan yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Bu özelliği sayesinde istenilen her noktada kullanılabilen ve tekrardan sökülerek inşa edebileceğiniz bir yapıdır. Şık görünümleri ile mükemmel bir kullanım konforu sunan konteyner yapıları her detayı ile kullanıcılara avantaj sağlıyor. Günden güne gelişme gösteren özellikleri sayesinde pratik bir kullanım sağlayan konteyner yapıların çok amaçlı bir kullanımı mevcuttur. Konteyner yapılar aracılığı ile ister ev, ister ofis, isterseniz de depo ve benzeri yapılar yaptırabilirsiniz. Ekstra olarak çok üniteli ya da tek üniteli banyo ve tuvalette yaptırabilme imkanınız bulunuyor.

Özel Üretim Konteyner Modelleri Nelerdir?

Özel üretim konteyner ölçüleri ihtiyacınıza göre tasarlanabilen bir yapıdır. Bu nedenle istediğini her boyut ve ölçülerde yaptırabileceğiniz bu konteyner yapıları ister çift katlı isterseniz de tek katlı olarak inşa edebilirsiniz. Aynı zamanda konteyner yapılarının iç dizayn kısmını da dilediğiniz şekilde döşeme şansınız bulunuyor. Özel üretim konteyner belirli bir proje dahilinde hazırlanan bir yapıdır. Bu nedenle bilgisayarlarda özel olarak tasarlanır ve sizlere sunulur. Bu aşamada ekstra olarak talep etmek istediğiniz tüm detayları ekleyebilirsiniz. Özellikle ofis ve personel yatakhanesi gibi yapıları yaptırmak isterseniz oda metrekarelerini istediğiniz boyutta ayarlayabilirsiniz.

Özel üretim konteyner yapıları alanında uzman kişiler tarafından tüm detayları hazır olacak şekilde teslim edilir. Ekstra olarak herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda konteyner yapılar kusursuz bir yapıya sahip olmasından dolayı ekstra bakım onarım gerektirmez. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yapılar ile bütçenizi aşmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Özel Üretim Konteyner ile Ekonomik Yapıları Tercih Edin

Özel üretim konteyner yapıları ile ekonomik bir yapıya sahip olmak artık mümkün. Yapımında kullanılan yalıtım ve benzeri detaylar yapının sıcak olmasına olanak sağlıyor. Yaz mevsimlerinde de serin olma özelliği sayesinde ekonomik yönden sizlere avantaj sunuyor. Fiyat bakımından da uygun fiyat belirlenen konteyner yapılar kurum ve kuruluşların bütçelerine uyum sağlıyor. Sizler de bu yapılardan faydalanmak ve ihtiyaçlarınızı gidermek için konteyner tercih edin.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler