Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 350x800 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 3,5 m
  • Genişlik 8 m
  • Toplam m² 28 m²
Şu anda 45 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Üretim Konteyner

36 yılı aşkın bir süredir özel üretim konteynerler üreten Karmod, Yüksek izolasyonlu, hızlı kurulum yapıları, poliüretan ve EPS sandviç  panelli konteyner modelleri ile kurum ve kuruluşların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Herkesin ihtiyacına cevap verebilecek zengin ürün çeşidine sahiptir. İstediğiniz her modeli kolaylıkla yaptırabileceğiniz bu modeller ile sizler de kısa süreli işlemleriniz için yüksek tutarlı betonarme yapılar yerine özel üretim konteyner tercih ederek firmanızın prestijine uygun olan bir model yaptırabilirsiniz.

Özel üretim konteyner esnek yapılı ve demontaj özelliğine sahip olan yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Bu özelliği sayesinde istenilen her noktada kullanılabilen ve tekrardan sökülerek inşa edebileceğiniz bir yapıdır. Şık görünümleri ile mükemmel bir kullanım konforu sunan konteyner yapıları her detayı ile kullanıcılara avantaj sağlıyor. Günden güne gelişme gösteren özellikleri sayesinde pratik bir kullanım sağlayan konteyner yapıların çok amaçlı bir kullanımı mevcuttur. Konteyner yapılar aracılığı ile ister ev, ister ofis, isterseniz de depo ve benzeri yapılar yaptırabilirsiniz. Ekstra olarak çok üniteli ya da tek üniteli banyo ve tuvalette yaptırabilme imkanınız bulunuyor.

Özel Üretim Konteyner Modelleri Nelerdir?

Özel üretim konteyner ölçüleri ihtiyacınıza göre tasarlanabilen bir yapıdır. Bu nedenle istediğini her boyut ve ölçülerde yaptırabileceğiniz bu konteyner yapıları ister çift katlı isterseniz de tek katlı olarak inşa edebilirsiniz. Aynı zamanda konteyner yapılarının iç dizayn kısmını da dilediğiniz şekilde döşeme şansınız bulunuyor. Özel üretim konteyner belirli bir proje dahilinde hazırlanan bir yapıdır. Bu nedenle bilgisayarlarda özel olarak tasarlanır ve sizlere sunulur. Bu aşamada ekstra olarak talep etmek istediğiniz tüm detayları ekleyebilirsiniz. Özellikle ofis ve personel yatakhanesi gibi yapıları yaptırmak isterseniz oda metrekarelerini istediğiniz boyutta ayarlayabilirsiniz.

Özel üretim konteyner yapıları alanında uzman kişiler tarafından tüm detayları hazır olacak şekilde teslim edilir. Ekstra olarak herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda konteyner yapılar kusursuz bir yapıya sahip olmasından dolayı ekstra bakım onarım gerektirmez. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yapılar ile bütçenizi aşmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Özel Üretim Konteyner ile Ekonomik Yapıları Tercih Edin

Özel üretim konteyner yapıları ile ekonomik bir yapıya sahip olmak artık mümkün. Yapımında kullanılan yalıtım ve benzeri detaylar yapının sıcak olmasına olanak sağlıyor. Yaz mevsimlerinde de serin olma özelliği sayesinde ekonomik yönden sizlere avantaj sunuyor. Fiyat bakımından da uygun fiyat belirlenen konteyner yapılar kurum ve kuruluşların bütçelerine uyum sağlıyor. Sizler de bu yapılardan faydalanmak ve ihtiyaçlarınızı gidermek için konteyner tercih edin.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler