Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 400x1000 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 4 m
  • Genişlik 10 m
  • Toplam m² 40 m²
Şu anda 35 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Satılık Konteyner

Özel konteynerin önde gelen üretici olan Karmod aylık ürettiği 500 konteyner yapılarını yüksek kaliteli uygun fiyatlı, birinci sınıf yeni satılık konteynerlere olan talep giderek artış gösteriyor. İnşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışları birçok kurum, kuruluş ve bireysel kişileri derinden etkiliyor. Kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu ofis yapıları, depo alanları gibi noktalar klasik betonarme yapıları tercih edildiğinde oldukça yüksek fiyatlarda satışa sunuluyor. Ancak özel satılık konteyner uygun fiyatlı ve donanımlı modelleri kullanıcı ile buluşarak şık ve modern yapılara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Sizler de klasik yapılar yerine istediğiniz ölçülere hitap eden konteyner modelleri arasından tercihinizi yaparak çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Özel satılık konteyner üretim tesislerinde üretilerek satışa hazır hale getirilir. Bu işlemlerden önce tasarım projesi oluşturulur. Tüm proje aşamasında sizler birebir yer alacağınızdan dolayı hayal ettiğiniz yapıyı kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Konteyner iç bölümünün ne şekilde olacağı, metrekaresi, iç dizaynı ve dış görünümü tamamen sizlerin seçimlerinize göre inşa edilir. Değiştirmek ya da yenilemek istediğiniz alanlar ile ilgili görüşlerinizi proje aşamasında dahil edebilirsiniz. Tüm projeler mimarlar tarafından onay alınarak üretime başlanır. Şehrin mimari yapısına uygun tasarımlar ile inşa edildiği noktalara ayrı bir modernlik katan konteyner yapıları istediğiniz tüm noktalara yaptırabilirsiniz.

Özel Satılık Konteyner Yapıları ile Hayatınıza Yenilik Katın

Özel satılık konteyner yapıları son teknoloji ürünler aracılığı ile oluşturularak kusursuz bir yapı ortaya çıkarılır. Oldukça şık ve ihtişamlı görünümleri olan konteyner yapıları birbirinden farklı çeşitleri ile istenilen ölçüye göre dizayn edilir. Teknolojinin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanarak kısa süre içerisinde oluşturulan bu yapılar, hayatınızın kolaylaşmasına da etki ediyor. Klasik betonarme yapılar istediğiniz ölçülere göre yapılmaz. Belirli bir standardı olan bu yapılar kısa süre içerisinde teslim edilmez. Özellikle ev ve benzeri alanların teslimat süreçleri yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yılı aşkın süre zarfında teslim edilir. Bu süre zarfında sizlere ekstra maliyet çıkaracak olan birçok işlem ortaya çıkar. Ancak konteyner yapılarda aynı durum söz konusu değildir. Özel konteynerleri istediğiniz şekilde dizayn ederek yaptırabilirsiniz.

Özel Satılık Konteyner Fiyatları Ne Kadar?

Özel satılık konteyner fiyatları tercih etmiş olduğunuz her modelde farklı fiyatlarda satışa sunulsa da bütçenizi aşmayacak birçok model bulunuyor. Klasik yapılara oranla %80 daha uyguna sahip olabileceğiniz bu yapılar esnek yapılıdır. Demontaj ve montaj özelliği sayesinde istediğiniz zaman imar izni olan tüm alanlara yaptırabilirsiniz. Özel satılık konteyner siparişi vererek sizlerde yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler