Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Konteyner 400x800

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 4 m
  • Genişlik 8 m
  • Toplam m² 32 m²
Şu anda 22 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Şantiye Konteyneri

Taşınabilir özel şantiye konteynerler hızlı bir şekilde kurulma özelliğinden dolayı inşaat firmaların en çok tercih ettiği konteyner sistemidir. Günden güne değişen bu sistemler daha konforlu bir hale gelerek kişilere avantaj sağlıyor. Özel şantiye konteyneri dilediğiniz noktalara monte edilebilen ve acil ihtiyaçlarınızda sizlere destek olan bir yapıdır. Konteyner yapı sistemleri son teknoloji ürünler ile oluşturulur. Böylelikle hem sağlam hem de dayanıklı bir yapı olarak oluşturulan bu yapılar uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanır. Yaklaşık olarak 10 ila 15 yıl arasında değişen süre zarflarında şantiye konteynerleri aktif olarak kullanabilme imkanınız bulunuyor. İstenilen boy ve ölçülere göre kurulabilen ve esnek yapıları sayesinde istenilen her şekle, modele uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir.

Özel şantiye konteyneri personellerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılır. Özellikle kısa süreli işlemlerde konaklama yapmak zorunda olan personeller için konteyner konaklama seçenekleri ve konteyner duş tuvalet yapıları gibi birçok yapı yaptırılıyor. Sizler de kısa süreli ihtiyaçlarınızda alışılagelmiş klasik yapılar tercih etmek yerine özel şantiye konteyneri seçeneklerinden yararlanarak dilediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Özel Şantiye Konteyner Modelleri Nelerdir?

Özel şantiye konteyner istenilen her model yaptırabilme özelliği sayesinde tüm ihtiyaçlarınızda sizlere destek oluyor. Kullanım yoğunluğunun artış göstermesi nedeni ile farklı yapılar ortaya çıkıyor. Herkesin ihtiyaç duyduğu yapı farklı olmasından dolayı zengin ürün çeşitlerine sahip birçok model mevcuttur. Özel şantiye konteyner modelleri arasında en çok tercih edilen model tek katlı olan modellerdir. Küçük ya da orta boyutlarda inşa edebileceğiniz bu yapıları dilerseniz daha büyük bir alana da monte edebilme şansınız bulunuyor. Tamamen sizlere göre ayarlanabilen bu yapıların her noktasını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kurum ve kuruluşlar gerek iş yoğunluğundan gerekse de zamandan kazanmak adına bu işlemlere ekstra vakit ayırmak istemezler. Bu nedenle tüm işlemler alanında uzman kişiler tarafından yürütülerek sizlere yapı hazır olarak teslim edilir. Maliyet bakımından da sizlere herhangi bir masraf çıkarmadan uygun fiyatlara bu yapılara sahip olabilirsiniz.

Özel Şantiye Konteyner ile Yapılarınızı Hazır Olarak Teslim Alın

Özel şantiye konteyner ile farklı yapılar ile uğraşmadan acil ihtiyaçlarınızın kolaylıkla karşılanmasını konteyner ile sağlayabilirsiniz. Konteyner şantiye yapılarından ister tuvalet ve banyo, isterseniz de konaklama ve benzeri seçeneklerimden yararlanabilirsiniz. Özel şantiye konteyner fiyatları arasından bütçenize uygun olan yapıları temin edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde teslim edilen bu yapılar sizlere büyük oranda avantaj sağlıyor.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler