Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Konteyner 400x800 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 4 m
  • Genişlik 8 m
  • Toplam m² 32 m²
Şu anda 43 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Şantiye Konteyneri

Taşınabilir özel şantiye konteynerler hızlı bir şekilde kurulma özelliğinden dolayı inşaat firmaların en çok tercih ettiği konteyner sistemidir. Günden güne değişen bu sistemler daha konforlu bir hale gelerek kişilere avantaj sağlıyor. Özel şantiye konteyneri dilediğiniz noktalara monte edilebilen ve acil ihtiyaçlarınızda sizlere destek olan bir yapıdır. Konteyner yapı sistemleri son teknoloji ürünler ile oluşturulur. Böylelikle hem sağlam hem de dayanıklı bir yapı olarak oluşturulan bu yapılar uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanır. Yaklaşık olarak 10 ila 15 yıl arasında değişen süre zarflarında şantiye konteynerleri aktif olarak kullanabilme imkanınız bulunuyor. İstenilen boy ve ölçülere göre kurulabilen ve esnek yapıları sayesinde istenilen her şekle, modele uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir.

Özel şantiye konteyneri personellerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılır. Özellikle kısa süreli işlemlerde konaklama yapmak zorunda olan personeller için konteyner konaklama seçenekleri ve konteyner duş tuvalet yapıları gibi birçok yapı yaptırılıyor. Sizler de kısa süreli ihtiyaçlarınızda alışılagelmiş klasik yapılar tercih etmek yerine özel şantiye konteyneri seçeneklerinden yararlanarak dilediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Özel Şantiye Konteyner Modelleri Nelerdir?

Özel şantiye konteyner istenilen her model yaptırabilme özelliği sayesinde tüm ihtiyaçlarınızda sizlere destek oluyor. Kullanım yoğunluğunun artış göstermesi nedeni ile farklı yapılar ortaya çıkıyor. Herkesin ihtiyaç duyduğu yapı farklı olmasından dolayı zengin ürün çeşitlerine sahip birçok model mevcuttur. Özel şantiye konteyner modelleri arasında en çok tercih edilen model tek katlı olan modellerdir. Küçük ya da orta boyutlarda inşa edebileceğiniz bu yapıları dilerseniz daha büyük bir alana da monte edebilme şansınız bulunuyor. Tamamen sizlere göre ayarlanabilen bu yapıların her noktasını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kurum ve kuruluşlar gerek iş yoğunluğundan gerekse de zamandan kazanmak adına bu işlemlere ekstra vakit ayırmak istemezler. Bu nedenle tüm işlemler alanında uzman kişiler tarafından yürütülerek sizlere yapı hazır olarak teslim edilir. Maliyet bakımından da sizlere herhangi bir masraf çıkarmadan uygun fiyatlara bu yapılara sahip olabilirsiniz.

Özel Şantiye Konteyner ile Yapılarınızı Hazır Olarak Teslim Alın

Özel şantiye konteyner ile farklı yapılar ile uğraşmadan acil ihtiyaçlarınızın kolaylıkla karşılanmasını konteyner ile sağlayabilirsiniz. Konteyner şantiye yapılarından ister tuvalet ve banyo, isterseniz de konaklama ve benzeri seçeneklerimden yararlanabilirsiniz. Özel şantiye konteyner fiyatları arasından bütçenize uygun olan yapıları temin edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde teslim edilen bu yapılar sizlere büyük oranda avantaj sağlıyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler