Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 400x900 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 4 m
  • Genişlik 9 m
  • Toplam m² 36 m²
Şu anda 90 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Prefabrik Konteyner

En iyi özel prefabrik konteyner yap üreticisi Karmod. Müteahhit firmalara modern, modüler ve uygun fiyatlı prefabrik konteyner yapıları sunuyoruz. Birbirinden şık ve modern yapıları istediğiniz her noktaya inşa edebileceğiniz özel prefabrik konteyner farklı model ve desenleri ile kullanıcılara sunuluyor. Kısa süreli ya da minimalist yaşam tarzını hayatına geçirmek isteyen insanlar genel olarak yüksek fiyatlı klasik betonarme yapılar yerine prefabrik konteyner seçeneklerinden kendi ihtiyaçlarına göre seçimlerinizi yaparak yaptırmaya başlayabilirsiniz. Özel prefabrik konteyner bir proje ve plan dahilinde hazırlanır. Yaptırmak istediğiniz model ile ilgi özel programlar ile birlikte bir yapı oluşturulur. Oluşturulan bu yapı içerisinde örnek olarak gösterilecek olur ise bir ev inşa ettirmek isterseniz bu evlerin odalarının kaç metrekare olacağı, mutfak ve banyo gibi alanların büyüklüğü, dolap noktaları tek tek belirlenir ve üretim aşaması bu plana göre ilerler.

Proje aşamasında ekstra olarak talep etmek istediğiniz noktalar var ise proje aşamasında ekleyebilirsiniz. Alanında uzman kişiler proje bitiminde mimarlara danışarak projenin onayını alırlar. Özel prefabrik konteyner yapılarında yasaya uygunluk ve şehrin mimarisi önem arz eder. Tüm yapılar bu detaylara göre uyarlanır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra üretim aşamasında millimi milimine hesaplamalar yapılarak yapılar birebir projeye göre oluşturulur. Sizler de hayallerinizdeki yapıyı yaptırmak isterseniz özel prefabrik konteyner tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Her Geçen Gün Büyüyen Özel Prefabrik Konteyner Yapılar Her Noktada

Özel prefabrik konteyner yaşam faaliyetlerinin daha kolay bir şekilde ilerlemesini sağlamasından dolayı birçok kurum, kuruluş ve bireysel kişiler tarafından tercih ediliyor. Kullanım olanakları her noktaya uyum sağlaması ve hızlı kurulumları ile acil ihtiyaçlarınızda hazırlanabilme avantajı ile konteyner prefabrik yapılar son dönemlerin revaçta olan yapılarıdır. Herkese hitap eden zengin ürün ağı sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı prefabrik konteyner yapıları uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde yapımı tamamlanarak teslim edilen bu yapılar klasik yapılara göre %80 daha uygun fiyatla kurum ve kuruluşlara hizmet veriyor. Acil ihtiyaçlarınızda sizlere pratik çözümler sunan bu yapılar Türkiye’nin her noktasında kullanılabiliyor.

Özel Prefabrik Konteyner Yapılar ile Uygun Fiyatlı Avantajlardan Yararlanın

Özel prefabrik konteyner yapılar uygun fiyatları ile her bütçeye uyum sağlıyor. Her yapının fiyatlarının bu denli artış göstermesi nedeni ile farklı sektörlere yönelen kişilerin ilk tercihi prefabrik konteynerlerden yana oluyor. Depreme dayanıklı olarak üretilen ve ısı yalıtımı ile yaz kış rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yapıları satın alarak çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler