Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 350x1000

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 3,5 m
  • Genişlik 10 m
  • Toplam m² 35 m²
Şu anda 74 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Ofis Konteyneri

Özel ofis konteyneri yapılar klasik betonarme yapılara oranla daha çok tercih edilen bir yapıdır. Modern görünümleri ve şık duruşları ile firmanızın ihtişamlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Özel ofis konteyneri üretim teknolojileri ile planlanan ve her detayı özenle hazırlanarak inşa edilen yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Klasik yapılarda meydana gelen fiyat artışları konteyner yapı sektörlerinin çoğalmasına ve farklı modellerin gelişmesine katkı sağlayarak bu sektörün önünü açmıştır. Ofis fiyatları, ulaşım noktalarına yakın olması, büyüklüğüne göre belirlenir. Aynı zamanda inşaat malzemelerinde fahiş fiyatların ortaya çıkması da ofislerin daha yüksek fiyatlardan kiralanmasına ve satışa sunulmasına neden oldu. Özel ofis konteyner yapıları bütçe dostu bir yapı olması bir yana farklı avantajları ile de kullanıcılara sunulan önemli bir yapıdır. Aynı zamanda kullanılan kaliteli malzemeler nedeni ile uzun yıllar kullanabilmenize imkan tanıyor.

Özel ofis konteyneri her amaca yönelik yapılabilen bir yapı türüdür. Karmod firmasının, özel ofis konteynerlerde çok çeşitli yerleşim projesi ve planları vardır. Bunlar toplantı odaları, dinlenme ve çalışma odaları gibi özel tasarım ofisleri inşa ederek talebinize istinaden istediğiniz ölçülere ve tasarımlara uygun bir yapı oluşturuluyor. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz yapıları göz önüne alarak ofis konteyner seçenekleri yaptırabilirsiniz.

Özel Ofis Konteyner Modelleri Nelerdir?

Özel ofis konteyneri farklı model ve çeşitleri ile kullanıcıların ihtiyacına göre tasarlanıyor. Kullanım oranlarının artması ve Türkiye’nin dört bir noktasında farklı amaçlar gözetilerek kullanıma uygun tasarlanan bu yapılarda en çok tercih edilen modeller arasında tek katlı modelleri ön plandadır. İç dizayn tasarımını üretim aşamasında birebir sizler yöneterek ofisinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Özel ofis konteyner, yapılarını depo olarak ya da personel yoğunluğunu baz alarak kullanacak olan kişiler de iki katlı olan konteyner yapıları tercih ediyor. Fiyat bakımından uygun fiyatlı olması nedeni ile istediğiniz yapıları kolaylıkla yaptırabilme seçeneğiniz bulunuyor. Ekonomik yapıları ile bütçenize hitap eden bu yapıları tercih ederek kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz.

Özel Ofis Konteyner Kısa Süre İçerisinde Teslim Ediliyor

Özel ofis konteyner yapımları hızlı bir şekilde tamamlanarak sizlere hazır olarak teslim edilir. Yapım ve teslim aşaması yaklaşık olarak 10 iş gününe tekabül eden bu yapılar istediğiniz alana kolaylıkla kurulum yapılabiliyor. Düz bir zemine inşa edilen bu yapılar ekstra inşaat harfiyatı oluşturmadan sizlere de ekstra masraf çıkarmıyor. Sizler de bu yapıları tercih ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler