Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 400x1200 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 4 m
  • Genişlik 12 m
  • Toplam m² 48 m²
Şu anda 72 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Konteyner Ev Modelleri

En iyi ev en özel konteyner ev modelleri fiyatları her bütçeye uyumlu olacak şekilde dizayn ediliyor. Lüks konteyner evler, profesyonelce tasarlanmış soğuk ve sıcağa dayanıklı yüksek izolasyonlu yaşanacak evler inşa edilerek ev satın almak isteyen kişilere sunuluyor. Özel konteyner ev modelleri istenilen her modele uygun tasarlanabiliyor. İster iki kişilik bir ailenin ihtiyaç duyduğu bir ev, ister dört kişilik bir ailenin ihtiyaç duyduğu ev ve dilerseniz dublex ve villa gibi daha büyük boyutlarda bir eve konteyner yapılar ile sahip olabilirsiniz. İhtişamlı görünümleri ile dikkat çekici modelleri barındıran dublex konteyner kalabalık aileler için uygun olan bir yapıdır. Çift katlı olarak inşa edilen dublex konteyner istediğiniz genişliğe uyarlanarak sizlere sunulur.

Özel konteyner ev modelleri arasında her bütçeye uyum sağlayan yapılar arasında en önemlisi klasik 2+1 modellerdir. 2+1 ev modellerinde ister 50 metrekare isterseniz de 90 metrekare genişliğe sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Özel konteyner ev modelleri kaliteli malzemelerden üretilerek uzun yıllar kullanabileceğiniz malzemelerden oluşturuluyor. Isı yalıtımları kurulum sürecinde dizayn edilmesinden dolayı ısı kaybı yaşanmadan bu evleri yaptırabilirsiniz. Ekonomik yönden de fayda sağlayan bu evleri Türkiye’nin her noktasında yaptırarak kullanabilirsiniz.

Özel Konteyner Evler İle Hayallerinizde ki Evlere Kavuşun

Özel konteyner evler ile hayallerinizdeki evi inşa etmek artık daha kolay. Uygun fiyatları ve kullanışlı yapısı sayesinde en çok tercih edilen ev modelleri arasında ilk sırada yerini alan konteyner evler depreme dayanıklı olarak üretiliyor. Dışarıdan gelen problemlere karşı dayanıklı malzemeler tercih edilen bu evlerde rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

Özel konteyner evler, son dönemlerde yaşanan konut problemlerinden dolayı rağbet gören bir yapıdır. Ev satın almak isteyen kişiler tarafından en çok araştırılan ve tercih edilen bir yapı olmasından dolayı farklı modeller geliştirilerek herkese hitap eden yapılar ortaya çıkıyor. Bu modeller arasından tarzınıza uygun olan modelleri tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Özel Konteyner Evler Ekonomik Fiyatlar İle Satışta

Özel konteyner evler ile bütçenizi aşmayacak bir eve sahip olmak artık daha da mümkün. Sizlere ekstra herhangi bir masraf çıkarmadan sahip olabileceğiniz bu yapıları kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Yapımı ve kurulumu yaklaşık 10 güne tekabül eden bu yapılar istenilen her noktada kurulum yapılabilme özelliğine sahip. Kurulum aşaması alanında uzman kişiler tarafından ayarlanır. Ev içerisinde boya, yer döşemesi ve benzeri tüm işlemler hazırlanır. Bu işlemler için ekstra vakit ayırmanıza ve ücret ödemenize gerek kalmıyor. En kaliteli tasarım evleri için konteyner evleri tercih edin.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler