Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 400x1200

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 4 m
  • Genişlik 12 m
  • Toplam m² 48 m²
Şu anda 89 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Konteyner Ev Modelleri

En iyi ev en özel konteyner ev modelleri fiyatları her bütçeye uyumlu olacak şekilde dizayn ediliyor. Lüks konteyner evler, profesyonelce tasarlanmış soğuk ve sıcağa dayanıklı yüksek izolasyonlu yaşanacak evler inşa edilerek ev satın almak isteyen kişilere sunuluyor. Özel konteyner ev modelleri istenilen her modele uygun tasarlanabiliyor. İster iki kişilik bir ailenin ihtiyaç duyduğu bir ev, ister dört kişilik bir ailenin ihtiyaç duyduğu ev ve dilerseniz dublex ve villa gibi daha büyük boyutlarda bir eve konteyner yapılar ile sahip olabilirsiniz. İhtişamlı görünümleri ile dikkat çekici modelleri barındıran dublex konteyner kalabalık aileler için uygun olan bir yapıdır. Çift katlı olarak inşa edilen dublex konteyner istediğiniz genişliğe uyarlanarak sizlere sunulur.

Özel konteyner ev modelleri arasında her bütçeye uyum sağlayan yapılar arasında en önemlisi klasik 2 1 modellerdir. 2 1 ev modellerinde ister 50 metrekare isterseniz de 90 metrekare genişliğe sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Özel konteyner ev modelleri kaliteli malzemelerden üretilerek uzun yıllar kullanabileceğiniz malzemelerden oluşturuluyor. Isı yalıtımları kurulum sürecinde dizayn edilmesinden dolayı ısı kaybı yaşanmadan bu evleri yaptırabilirsiniz. Ekonomik yönden de fayda sağlayan bu evleri Türkiye’nin her noktasında yaptırarak kullanabilirsiniz.

Özel Konteyner Evler İle Hayallerinizde ki Evlere Kavuşun

Özel konteyner evler ile hayallerinizdeki evi inşa etmek artık daha kolay. Uygun fiyatları ve kullanışlı yapısı sayesinde en çok tercih edilen ev modelleri arasında ilk sırada yerini alan konteyner evler depreme dayanıklı olarak üretiliyor. Dışarıdan gelen problemlere karşı dayanıklı malzemeler tercih edilen bu evlerde rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

Özel konteyner evler, son dönemlerde yaşanan konut problemlerinden dolayı rağbet gören bir yapıdır. Ev satın almak isteyen kişiler tarafından en çok araştırılan ve tercih edilen bir yapı olmasından dolayı farklı modeller geliştirilerek herkese hitap eden yapılar ortaya çıkıyor. Bu modeller arasından tarzınıza uygun olan modelleri tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Özel Konteyner Evler Ekonomik Fiyatlar İle Satışta

Özel konteyner evler ile bütçenizi aşmayacak bir eve sahip olmak artık daha da mümkün. Sizlere ekstra herhangi bir masraf çıkarmadan sahip olabileceğiniz bu yapıları kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Yapımı ve kurulumu yaklaşık 10 güne tekabül eden bu yapılar istenilen her noktada kurulum yapılabilme özelliğine sahip. Kurulum aşaması alanında uzman kişiler tarafından ayarlanır. Ev içerisinde boya, yer döşemesi ve benzeri tüm işlemler hazırlanır. Bu işlemler için ekstra vakit ayırmanıza ve ücret ödemenize gerek kalmıyor. En kaliteli tasarım evleri için konteyner evleri tercih edin.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler