Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 350x700 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 3,5 m
  • Genişlik 7 m
  • Toplam m² 24,5 m²
Şu anda 27 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Tasarım Konteyner

Karmod ürettiği özel tasarım konteynerler, alt ve üst yapı inşaat projelerinde, enerji, petrol ve gaz tesislerinde, çevre ve atık geri dönüşüm projelerinde Türkiye’nin her bir noktasında hizmet veriyor. Her projeye ve kurumsal kimliğe uygun olarak inşa edilen özel tasarım konteyner çok amaçlı kullanımları sayesinde her ihtiyacınızda sizlere destek oluyor. Özel olarak talep ettiğiniz genişlik ve boyutlara göre ayarlanabilen yapıları ile kurum ve kuruluşların ilk tercihleri arasında yer alan özel tasarım konteyner, esnek yapılı malzemelerden oluşuyor. Böylelikle depreme dayanıklı olarak inşa ediliyor. Dört mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanan bu yapılar her alanda sorunsuz bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda rahat ve konforlu yapısı sayesinde kullanıcılara avantaj sağlayan konteyner yapılar farklı tasarımları ile kurumsal projelerde tercih ediliyor.

Gelişen teknolojiler kişilerin zamandan tasarruf etmesine imkan tanıyor. Teknolojilerin bu denli gelişme göstermesi inşaat sektörüne de etki ederek konteyner yapılarının günden güne gelişmesine katkı sağlıyor. Özel üretim tesislerinde ve özel programlar aracılığı ile oluşturulan bu yapılar, geniş model ağına sahiptir. Bu model çeşitleri arasından ihtiyacınız olan yapıyı tercih ederek rasyonel bir yapı oluşturabilirsiniz.

Özel Tasarım Konteyner Hızla Teslim Ediliyor

Özel tasarım konteyneri yaptırmak isteyen kişilerin faydalandığı en önemli avantajlardan bir tanesi kısa süreli teslimat seçeneğidir. Özellikle inşaat projelerinde ihtiyaç duyulan yapıların yapım süreçleri tercih etmiş olduğunuz yapı modeline göre değişkenlik gösterebilir. Özel tasarım konteyner en hızlı teslim seçeneği sunan yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde tamamlanan bu yapılar istediğiniz her alana inşa edilebiliyor. Aynı zamanda kurulum aşamalarında sizlerden ekstra herhangi bir iş ya da ücret talep edilmiyor. Tüm detayları hazırlanarak sizlere sunulan konteyner yapılar sıfır hata ile kurumsal firmalar ile buluşuyor.

Özel tasarım konteyner yapım süreçleri üretim tesislerinde tamamlanıyor. Son teknoloji ürünler ile alanında uzman personeller tarafından hazırlanan bu yapılar milimi milimine hesaplanarak kesimleri yapılıyor. Özel tasarım konteynerlerini ister 30 metrekare isterseniz de 100 metrekare olarak yaptırabilme seçeneğiniz mevcuttur. Tamamen talebe istinaden düzenlenen bu yapılar kusursuz görünümleri ile firmanızın prestijinin iyi yönde artmasına yardımcı oluyor.

Özel Tasarım Konteyner Fiyatları Nelerdir?

Özel tasarım konteyner kurum ve kuruluşların bütçelerine uygun olarak tasarlanıyor. Fiyatları etkileyen unsurlardan en önemli metrekaredir. Metrekare hesabı baz alınarak hesaplanan konteyner yapı fiyatları herkesin bütçesine uyumludur. Yüksek fiyatlı bir yapı inşa ettirmek yerine hayallerinizdeki özel tasarımı %80 daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler