Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 350x1200 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 3,5 m
  • Genişlik 12 m
  • Toplam m² 42 m²
Şu anda 61 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Konteyner İmalatı

Özel konteyner İmalatlarımızı çoğunlukta yurt dışı ve yurt içi inşaat firmaları projelerinde şantiyelerde, çalışma ofisleri, yemekhane, konaklama gibi alanlara özel olarak tasarlanarak yaptırılıyor. İstenilen her modele göre şekillenen yapıları ile gerek firmalar gerekse de bireysel kişilere özgü modelleri ile satışa sunuluyor. Özel konteyner imalatı özel üretim tesislerinde yapılarak tamamlanır. Son teknoloji ürünler ile inşa edilen bu yapılar depreme dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Müstakil yaşam tarzını benimseyen kişiler için büyük bir avantaj olan özel konteynerler ev ve ofis gibi birçok yapı için kullanılabiliyor. İmalat süreci alanında uzman kadro ile özenle hazırlanıyor. Aynı zamanda birbirinden şık modelleri ve iç dizaynı ile herkesin zevki ile uyumu yakalayan bu modelleri dilediğiniz şekilde yaptırabilme şansınız vardır. Özel konteyner imalatında talep ettiğiniz ekstra detaylar var ise ekleyebilirsiniz. Talep etmiş olduğunuz yapılar ile ilgili tüm aşamalar belirli bir plan ve proje dahilinde tamamlanır. Her bölgeye uyumlu olan ısı yalıtımlı özellikleri ile ekonomik yönden de sizlere fayda sağlıyor. Sizler de ekonomik yönden sizlere fayda sağlayacak bu yapılardan yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz yapıya sahip olabilirsiniz.

Özel Konteyner İmalatı Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor

Özel konteyner imalatı teslimat süreçleri klasik betonarme yapılardan oldukça farklıdır. Kullanımının kolaylığı dışında teslimat seçeneğinde de avantajlar sunan konteyner yapılar, yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde tamamlanarak teslim ediliyor. Özel konteyner yapılarında tercih etmiş olduğunuz büyüklük ve genişliğe göre teslimat süreçlerinde farklılıklar söz konusu olabilir. Klasik betonarme yapılar yaklaşık olarak 1 ila 1,5 sene içerisinde teslimat sürelerine sahiptir. Acil ihtiyaçlarınızda hızlı bir şekilde istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Özel konteyner imalatı dünyanın çeşitli noktalarında kullanılıyor. Pratik kullanıma sahip olan bu yapılar kişilerin ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olduğu gibi zaman bakımından da tasarruf elde edilmesini sağlıyor. Konteyner imalatı süreçlerinde sizlerden herhangi bir iş yükü talep edilmez. Klasik betonarme yapılarda yapının tüm süreçleri ile sizlerin ilgilenmesi gerekir. Bu süreçte iş yoğunluğunuzun olduğu zaman dilimlerinde sizlere ekstra problem yaratabilir. Konteyner yapılarında aynı durum söz konusu değildir. Tüm detayları ile hazır olarak teslim alabilmenize imkan tanıyan bu yapılar ile hayallerinizdeki yapıyı yaptırabilirsiniz.

Özel Konteyner İmalatı Fiyatları Nelerdir?

Özel konteyner imalatı işçilik payı, üretim süreci, plan ve proje çizimleri, kurulumları, boya, elektrik tesisatı ve su tesisatı gibi tüm detayları içeren işlemleri kapsayan fiyatlar belirlenir. Klasik yapılara kıyasla yaklaşık olarak %80 daha uyguna satın alabileceğiniz bu yapıları tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler