Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 350x1000 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 3,5 m
  • Genişlik 10 m
  • Toplam m² 35 m²
Şu anda 22 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Ofis Konteyneri

Özel ofis konteyneri yapılar klasik betonarme yapılara oranla daha çok tercih edilen bir yapıdır. Modern görünümleri ve şık duruşları ile firmanızın ihtişamlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Özel ofis konteyneri üretim teknolojileri ile planlanan ve her detayı özenle hazırlanarak inşa edilen yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Klasik yapılarda meydana gelen fiyat artışları konteyner yapı sektörlerinin çoğalmasına ve farklı modellerin gelişmesine katkı sağlayarak bu sektörün önünü açmıştır. Ofis fiyatları, ulaşım noktalarına yakın olması, büyüklüğüne göre belirlenir. Aynı zamanda inşaat malzemelerinde fahiş fiyatların ortaya çıkması da ofislerin daha yüksek fiyatlardan kiralanmasına ve satışa sunulmasına neden oldu. Özel ofis konteyner yapıları bütçe dostu bir yapı olması bir yana farklı avantajları ile de kullanıcılara sunulan önemli bir yapıdır. Aynı zamanda kullanılan kaliteli malzemeler nedeni ile uzun yıllar kullanabilmenize imkan tanıyor.

Özel ofis konteyneri her amaca yönelik yapılabilen bir yapı türüdür. Karmod firmasının, özel ofis konteynerlerde çok çeşitli yerleşim projesi ve planları vardır. Bunlar toplantı odaları, dinlenme ve çalışma odaları gibi özel tasarım ofisleri inşa ederek talebinize istinaden istediğiniz ölçülere ve tasarımlara uygun bir yapı oluşturuluyor. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz yapıları göz önüne alarak ofis konteyner seçenekleri yaptırabilirsiniz.

Özel Ofis Konteyner Modelleri Nelerdir?

Özel ofis konteyneri farklı model ve çeşitleri ile kullanıcıların ihtiyacına göre tasarlanıyor. Kullanım oranlarının artması ve Türkiye’nin dört bir noktasında farklı amaçlar gözetilerek kullanıma uygun tasarlanan bu yapılarda en çok tercih edilen modeller arasında tek katlı modelleri ön plandadır. İç dizayn tasarımını üretim aşamasında birebir sizler yöneterek ofisinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Özel ofis konteyner, yapılarını depo olarak ya da personel yoğunluğunu baz alarak kullanacak olan kişiler de iki katlı olan konteyner yapıları tercih ediyor. Fiyat bakımından uygun fiyatlı olması nedeni ile istediğiniz yapıları kolaylıkla yaptırabilme seçeneğiniz bulunuyor. Ekonomik yapıları ile bütçenize hitap eden bu yapıları tercih ederek kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz.

Özel Ofis Konteyner Kısa Süre İçerisinde Teslim Ediliyor

Özel ofis konteyner yapımları hızlı bir şekilde tamamlanarak sizlere hazır olarak teslim edilir. Yapım ve teslim aşaması yaklaşık olarak 10 iş gününe tekabül eden bu yapılar istediğiniz alana kolaylıkla kurulum yapılabiliyor. Düz bir zemine inşa edilen bu yapılar ekstra inşaat harfiyatı oluşturmadan sizlere de ekstra masraf çıkarmıyor. Sizler de bu yapıları tercih ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler