Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 270 x 270

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 2,7 m
  • Genişlik 2,7 m
  • Ağırlık 650 kg
Şu anda 91 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

En Çok Tercih Edilen Mobo Kabin Modeli

270x270 Karmod kabin modern tasarımı, ferah iç mekan ergonomisiyle en çok tercih edilen modüler yapı modeli. Güvenlik ofisleri başta olmak üzere bilet ve halk ekmek satış işyerleri, zabıta ve polis güvenlik noktaları gibi çok farklı alanda talep görüyor. Elektrik tesisatı dahil bu yapının kullanıma hazır sunumu büyük avantaj. Ürün aynı zamanda Karmod yapılarının üstünlüklerini de üzerinde taşıyor. CTP üretim sisteminin kazandırdığı uzun ömür, parlak pütürsüz yüzey, duvar ve çatı panel yalıtım üstünlükleri bu yapıda bir arada. Özel pvc kapı ve temperli cam sistemine sahip. Duvar ve çatı panel aralarında kullanılan özel serim poliüretan hammadde yapının iklimlendirme performansını benzerlerinden üst seviyeye çıkarıyor. Yapı içerisinde klima veya elektrikli ısıtıcılar kullanılarak ısıtma ve soğutma pratik şekilde gerçekleştiriliyor. Yalıtım üstünlüğüyle kışın en az enerji kullanımıyla 270x270 kabin içi tasarrufla yapılabiliyor. Yazın en sıcak günlerinde klima en düşük ayarda çalıştırılarak iç mekan kolaylıkla serinletiliyor.

En Uygun Güvenlik Mobo Fiyatları

Yüksek İzolasyonlu sandviç panelli güvenlik mobo kabinler. En iyi fiyata en yüksek kalitesiyle. 1986 yılından beri Türkiye'nin en büyük mobo kabin üreticisi. Her ebat ölçülerde ihtiyacınıza özel. 270x270 yapı 7 m2 iç geniş iç mekanıyla güvenlik noktalarında iki kişilik personelin kullanımı için ideal. Yapıda çok az yer kaplayan panel sistemiyle büyüklüğüne göre en geniş iç mekan sunumuna sahip. 240 tavan yüksekliği iç mekan konforuna ekstra katkı sağlıyor. Kabinin iki cephesinde bulunan geniş pencereler güvenlik noktalarında gözetlemeyi kolaylaştırıyor. Ekmek satış noktası gibi büfe kullanımlarında da camdan kolay satışa imkan sağlıyor. Diğer cephedeki pencereye kapı üzerindeki pencere eklendiğinde bu cephenin görüş açısı da maksimuma çıkıyor. Yapının arka cephesinde standart üretimde kapalı panel kullanılıyor. Bu cephe dıştan reklam amaçlı kullanılabiliyor. İç kısımda bu alana klima montajı yapılıyor. Siparişinizde klima kullanım talebinizi müşteri temsilcisine iletmenizi öneririz. Klima montajı için panele ekstra destek sağlanıyor. Arka kapalı panele içten fotokopi ve tarayıcı cihaz gibi büro makine ekipmanları rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Ön cam kısımlarına opsiyonel tercihle banko konulabiliyor. Kamera kontrol ekranları, kayıt cihazı, telsiz istasyonu kabin içerisine yerleştirilerek kullanım sağlanabiliyor.

Büfe kullanımlarında ön cepheye hareketli büfe satış camı takılarak alışverişin kolayca yapılabileceği tasarım uygulanıyor. Ekmek satışının yanı sıra 270x270 yapı son dönemde spor kulüplerince kurumsal ürün stor satış mağazası olarak da tercih ediliyor. Kullanıma hazır konsept üstünlüğüyle inşa süreçlerine ihtiyaç duymadan sevk edildiği anda hizmete alınabiliyor. Mobil yapı avantajıyla yer değiştirilmesi oldukça kolay. Yapıya özel projelendirilerek tam yangın güvenliğindeki elektrik tesisatı aydınlatma armatürlerine kadar hazır olarak satışa sunuluyor. Yapıya elektrik vermeniz için yapı arkasındaki özel buattaki kabloyu ana şebekeye bağlatmanız yeterli.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler