Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin WC Güvenlik 210x210 cm

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 2,10 m
  • Genişlik 2,10 m
Şu anda 53 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Bekçi Kulübesi İçin Hazır Mobil Tuvaletli Kabin Konforu

Modüler kabin yaşam alanlarının üretiminde lider marka Karmod bekçi kabini kullanımlarına konfor katan uygulamalar geliştirmeyi sürdürüyor. 210x210 Bekçi Kulübesi bu yeniliklerin yansıtıldığı modeller arasında. Bu kabini diğer güvenlik kabini modellerinden ayıran en önemli fark plan içerisine dahil edilen hazır tuvalet ünitesi. Güvenlik personelinin saha kullanım deneyimleri dikkate alınarak hazırlanan 210x210 Bekçi Kabini kullanım konforuyla öne çıkıyor. Kamu veya özel güvenlik personeli görevleri gereği genelde güvenliğini sağladıkları ana binalardan uzakta çalışmak durumundalar. Çalışma esnasında görevlerini yapacakları kabin alanlarıyla beraber doğal ihtiyaçlarının karşılanması da son derece önemli. Yapı içi planına Karmod uzmanlığıyla ilave edilen hazır tuvalet ünitesi bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaya yönelik uygulamalardan birini oluşturuyor. Güvenlik personeli görev yerlerini terk etmek durumunda kalmadan gece veya gündüz yapı içerisindeki tuvalet kabini kullanabiliyor.

Öncelikle yapının planda ana unsurunu oluşturan bekçi kabini alanında güvenlik görevlisinin konforuna özel üstünlükler yer alıyor. Karmod uzmanlığıyla yerleşim yapılan pencereler bekçilere en iyi gözetleme ve seyir konforu sunuyor. Modüler kabin üzerindeki bu pencerelere kapı camı da eklenerek bekçilere üç yönden geniş açıdan sahayı görebilme imkanı kazandırılmış. Duvar ve çatı sistemiyle Karmod kabin üstünlüklerini en iyi şekilde yansıtan bu ürün uzun yıllar güvenli kullanılabilecek kalitede. Percerelerde Karmod kabin ürünlerine özgü temperli cam uygulamasına sahip.

Planına dahi edilen mobil tuvalet ünitesi genelde 12 saat esasına göre görev yapan güvenlik personelinin işini kolaylaştıracak ekstra konfor katacak. Bekçiler sabah 07:00 ile akşam 19:00 arası veya 19:00 – 07:00 arası 12 saat boyunca zor şartlarda görev yapmak durumunda. Bu özel güvenlik kabini ile bekçilerin önemli sorunu giderildi. Çalışma alanlarında portatif tuvalet bulunmayan güvenlik görevlileri wc ihtiyaçlarında görev alanlarını terk etmek durumunda kalıyorlardı. İhtiyaç anında görev yerinden ayrılıp ana binaya kadar gitmek zorunda kalan personel kendi istemleri dışında güvenlik açığına da neden olabiliyorlar.

En çok tercih edilen Mobil Tuvaletli Mobo Kabin modelleri

Karmod 1986’dan bugüne uzanan tecrübesiyle mobil tuvalet ve seyyar duş mobo kabin modelleriyle yüksek kalite ve kolay sevk edilen en çok tercih edilen tuvalet kabinleri üretiyor.

Kullanım konforu düşünülerek bekçi kulübesi planına yerleştirilen WC ünitesinin girişi özellikle ayrı kapıdan verilmiş. Yandan girişle tuvalet alanı güvenlik kabini görev alanından ayrılmış. Görev alanındaki konfor malzeme ve vitrifiye seçimi ile işçilik açısından tuvalet kabini alanına da aynen yansıtılmış. Karmod uzmanlığıyla hazırlanan seyyar tuvalet alanına yukarıda da belirttiğimiz gibi ayrı bir kapıdan giriliyor. Ünite içerisinde alafranga klozet Karmod uzmanlığıyla modern vitrifiye markalarından seçilerek uygulanıyor. Alaturka yer taşı opsiyonel üretimleri için Karmod müşteri temsilcisinden bilgi almanızı öneririz. El yıkama lavabosu da aynı şekilde ergonomik tasarımlı markadan tercih ediliyor. Tuvalet kabini içerisinde kullanım konforuna yönelik aksesuar uygulamaları da bu güvenlik kulübesi ile kullanıcıya sunuluyor. Duvara kullanıma hazır monte edilmiş ayna, sabunluk, tuvalet kağıtlığı ve askılık bu uygulamalar arasındaki aksesuarlardan.

Mobil Tuvaletli Kabin

Teknolojinin her geçen gün gelişme göstermesi sektörlerin gelişimine de katkı sağlayarak daha pratik ve hızlı çözümler üreten yapılar ortaya çıkarıyor. İnşaat sektöründe meydana gelen fiyat artışları ve uzun vadeli teslimat problemleri konteyner ve prefabrik gibi yapıların ön planda olmasına yardımcı oluyor. Prefabrik ve konteyner gerek kalitesi gerekse de düşük bütçesi ile ekonomik fiyat endeksi sayesinde birçok kesimin tercih ettiği bir yapıdır. Herkesin ihtiyaç duyduğu yapılar göz önüne alınarak geliştirilen model ağı ile mobil tuvaletli kabin son dönemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında yerini alıyor. Mobil tuvaletli kabin, konser alanları, dinlenme tesisleri ve şantiye gibi alanlarda personeller için yapılan bir yapıdır. Kısa süre içerisinde kurulabilen yapısı sayesinde ihtiyaçlarınızın anında giderilmesine yardımcı olan tuvaletli mobo kabin, farklı model seçenekleri ile istediğiniz bölgeye kurulum için sizleri bekliyor. Sizler de ihtiyacınıza uygun mobil tuvaletli kabin yaptırabilirsiniz.

Mobil tuvaletli kabinlerin sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi demontaj özelliğidir. Kısa süreli işlemler sonrasında kurulumu yapılan tuvaletli kabinler farklı bir noktaya da inşa edilebiliyor. Böylelikle işinizin olduğu her noktalara ayrı bir yapı yaptırmanıza gerek kalmadan ekonomi yönünden sizlere avantaj sunar. Mobil tuvaletli kabin sayesinde avantajları yakalayarak gelişen teknolojiye ayak uydurmak isterseniz prefabrik ya da konteyner yapıları tercih edebilirsiniz.

Mobil Tuvaletli Kabin Modelleri Nelerdir?

Karmod 36 yılı aşkın tecrübesiyle mobil tuvalet ve seyyar duş mobo kabin modelleriyle yüksek kalite ve kolay sevk edilebilen özelliği ile en çok tercih edilen tuvalet kabinleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin ihtiyacına göre dizayn edilen mobil tuvaletli kabinleri ister tek kabinli, isterseniz de çift kabinli olarak tercih edebilme imkanınız bulunuyor. Personel sayısına göre sipariş verebileceğiniz bu yapıları 7, 8 kabinli olarak yaptırabilirsiniz.

Mobil tuvaletli mobo kabin, ısı yalıtımlı olarak üretilir ve her türlü hava şartlarına karşın dayanıklıdır. Bu özelliği ile her bölgeye rahatlıkla uyum sağlayan mobo kabinler uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Herhangi bir bakım ve onarım gerektirmeden kullanabileceğiniz bu yapılar ile sizler de dilediğiniz kabini yaptırabilirsiniz.

Mobil Tuvaletli Kabin Fiyatları

Mobil tuvaletli kabin fiyatları düşük fiyat politikasına sahiptir. Her detayı ile yüksek performans kullanımı sunan bu tuvaletler kaliteli malzemelerden üretilir. Ekstra herhangi bir harcama yapmadan sahip olabileceğiniz bu kabinler ile sizler de kaliteli bir yapı oluşturabilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler