Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet ve Duş 210 x 260

  • Genişlik 1,35 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Yükseklik 2,30 m
Şu anda 70 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hazır Tuvalet Çözümleri Kolaylaştır Hayatı

210x260 Mobil WC ünitesiyle hazır tuvalet ve duş çözümü bu üründe bir arada. Karmod kalite güvencesiyle uzun ömürlü kullanım standardında üretilen seyyar tuvalet kabini farklı alanlarda hayatı kolaylaştırmak için hazır. Nereye isterseniz orada sevk edildiği anda kullanımınıza hazır. Hem pratik hem güvenli. Hazır konsept portatif tuvalet yapılarıyla inşa aşamalarıyla zaman kaybederek farklı ustalarla uğraşma derdine son. Bu güzel ürünü şimdi sipariş vererek size gelir gelmez hizmete alın, hemen kullanmaya başlayın.

Sosyal tesislerden dinlenme tesislerine portatif tuvalet çözümü

Karmod panel sistem portatif tuvalet çok sayıda farklı alanda kullanılabiliyor. Hazır konseptiyle sosyal tesisler ve mola dinlenme tesislerine, benzin istasyonlarına, fabrikalara, okul ve parklara hazır tuvalet çözümü getiriyor. İşçi şantiye kamp yerleşkelerinde de getirdiği kolaylıkla en çok tercih edilen portatif WC modelleri arasında yer alıyor. 210x260 WC kabini iki ayrı bağımsız tuvalet üniteleriyle beraber girişte lavabo alanına sahip. Hazır tuvalet alanları ihtiyacınıza özel isteğe bağlı ünitelerde hazırlanabiliyor. Bir ünite wc olarak hazırlanırken diğer bağımsız ünite duş olarak düzenlenebiliyor. İhtiyacınıza göre her iki ünite tuvalet kabini yerleşiminde üretilebiliyor. Tuvalet ünitelerinde alafranga klozet veya alaturka yer taşı seçimi yine tercihinize özel.

Karmod Tuvalet Kabini İle İnşa Sürelerine Son Verin

1986 yılından bugüne uzmanlığı ve sektör liderliğiyle tuvalet kabini üreten Karmod hazır yapılarını tercih ederek farklı ustalarla uğraşma derdine son verin. Her detayıyla hazır seyyar wc kabinlerini hemen sipariş verin ayağınıza kadar gelsin. Dilediğiniz alana yerleştirerek hemen hizmete alabilirsiniz. Karmod kabin ürünlerinin tamamında elektrik ve su tesisatları özel projeli olup kullanıma hazır halde üretilerek teslim edilmektedir. Su tesisatlarında birinci sınıf malzeme kullanımı ve en iyi işçilik uygulamalarına sahiptir. Temiz su tesisatı projeye göre taharet musluğuna, lavaboya, duş kabinine ve rezervuara kadar çekilerek testleri yapılmıştır. Musluk, batarya, rezervuar gibi aksesuarlarla klozet, lavabo gibi vitrifiye malzemelerinde mobil tuvalet kalitesini bütünleyen malzemeler tercih edilmiştir. Temiz su tesisatı tuvalet kabini merkezi şebekeye kolayca bağlantılanacak şekilde kabin yan tarafına çıkış verilmiştir. Hazır tuvalet yapısının atık su tesisatı da aynı şekilde dış şebeke bağlantıyı kolaylıkla yapılabilecek durumda hazırlanmıştır. Tuvalet gideri arkadan çıkışlı olup bağlantı kolaylığına sahiptir.

Tesisinizde, park ve bahçelerde, şantiyenizde veya fabrika üretim tesislerinde kullanıma hazır tuvalet kabini tercih ederek hem zamandan hem de maliyetten büyük kazanç sağlayın. Zamanınızı sıfırdan bir tuvalet inşa etmek için proje çizimi için zamanınızı harcamayın. Ayrıca zemin betonu, duvar ustası, sıvacı, elektrikçi, su tesisatçısı, çatıcı, pencereci, fayansçı gibi çok sayıda usta ile uğraşma derdine son verin. Dilediğiniz wc ünitesini veya duş teknesini seçin Karmod portatif tuvalet kabinini sizin için üretsin. Aynı gün hizmete alın rahatınıza bakın.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler