Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Konteyner 200 x 200

  • Yükseklik 2.75 m
  • Derinlik 2 m
  • Genişlik 2 m
Şu anda 99 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Metropol Konteyner Güvenlik Kulübesi

Kalabalık şehirlerde oluşturulan yeni binalarda ihtiyaç duyulan güvenlikler, çeşitli plaza önlerinde, banka gibi kamuya açık alanlarda güvenliğe ihtiyaç duyuluyor. Güvenliklerin gün içerisinde vaktini geçirebileceği ve özellikle gece vardiyasında ihtiyaç duyulan kulübeler güvenlik sektörü için önem arz eden yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Oldukça şık ve modern bir yapı haline getirilerek her noktaya konumlandırılabilen metropol konteyner güvenlik kulübesi için klasik yapılar tercih ediliyordu. Ancak klasik yapılarda yaşanan fiyat artışları, malzemelerinin fiyatlarının günden güne değişmesi nedeni ile daha farklı yapılara yönelen firma sahiplerini, son dönemlerde adından söz ettirmeyi başaran konteyner sektörünü tercih ediyor. Konteyner sektörü, oldukça şık ve herkese hitap eden yapısı ile ihtiyaçlarınıza kısa süre içerisinde cevap veriyor. Konteyner yapılar, farklı model çeşitleri ile sizlere sunuluyor. Sizler, metrekaresini ihtiyacınıza uygun olarak belirleyerek daha düşük fiyatlara bu yapılardan yaptırabilirsiniz.

Metropol konteyner bekçi kulübesi yapımında tercih edilen malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşması ile birlikte uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmesine imkan tanıyor. Tüm bakım ve onarım süreçleri yapım aşamasında yapılmasından dolayı sizlere ekstra herhangi bir maliyet çıkarmadan oldukça uygun fiyatlara bu yapılara sahip olabilmenize imkan tanıyor. Sizlerde konteyner yapıların sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz bekçi kulübesini konteyner tercih edebilirsiniz.

Metropol Konteyner Güvenlik Kulübesi Yapım Süreçleri Nelerdir?

Metropol konteyner güvenlik kulübesi yapım süreçleri, özel üretim alanlarında proje hazırlanarak yapımına başlanır. Sizlerin özel olarak talep ettiğiniz bir model var ise proje aşamasında alanında uzman kişilere danışarak isteklerinizi derleyip kusursuz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda proje aşamalarında kullanılan programlar konteyner için özel programlardır. Bu programlarda sizler dilerseniz kendiniz bir proje oluşturabilir, dilerseniz de alanında uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Tasarım aşamaları bittikten ve yapılacak olan metrekare ortaya çıktıktan sonra üretime başlanır. Üretim aşaması yaklaşık 2 iş günü içerisinde tamamlanır ve zarar görmeyecek şekilde paketlenerek donanımlı araçlar ile tarafınıza gönderilir. Üretim ve kurulum aşamasında sizlerin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak için konteyner güvenlik kulübesi tercih edebilirsiniz.

Ekstra Ücret Ödemeden Uygun Fiyatlara Güvenlik Kulübesi Yaptırın

Klasik yapılarda bakım ve onarımlar için sizlerden ekstra ücret talep edilir. Aynı zamanda yapım aşamaları ile tek tek sizlerin uğraşması da sizlere ekstra iş yükü kazandırır. Ancak metropol konteyner güvenlik kulübesi modellerinde her detaylar hazır bir şekilde sizlere teslim edilir.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler