Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Konteyner 200 x 200

  • Yükseklik 2.75 m
  • Derinlik 2 m
  • Genişlik 2 m
Şu anda 94 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Metropol Konteyner Güvenlik Kulübesi

Kalabalık şehirlerde oluşturulan yeni binalarda ihtiyaç duyulan güvenlikler, çeşitli plaza önlerinde, banka gibi kamuya açık alanlarda güvenliğe ihtiyaç duyuluyor. Güvenliklerin gün içerisinde vaktini geçirebileceği ve özellikle gece vardiyasında ihtiyaç duyulan kulübeler güvenlik sektörü için önem arz eden yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Oldukça şık ve modern bir yapı haline getirilerek her noktaya konumlandırılabilen metropol konteyner güvenlik kulübesi için klasik yapılar tercih ediliyordu. Ancak klasik yapılarda yaşanan fiyat artışları, malzemelerinin fiyatlarının günden güne değişmesi nedeni ile daha farklı yapılara yönelen firma sahiplerini, son dönemlerde adından söz ettirmeyi başaran konteyner sektörünü tercih ediyor. Konteyner sektörü, oldukça şık ve herkese hitap eden yapısı ile ihtiyaçlarınıza kısa süre içerisinde cevap veriyor. Konteyner yapılar, farklı model çeşitleri ile sizlere sunuluyor. Sizler, metrekaresini ihtiyacınıza uygun olarak belirleyerek daha düşük fiyatlara bu yapılardan yaptırabilirsiniz.

Metropol konteyner bekçi kulübesi yapımında tercih edilen malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşması ile birlikte uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmesine imkan tanıyor. Tüm bakım ve onarım süreçleri yapım aşamasında yapılmasından dolayı sizlere ekstra herhangi bir maliyet çıkarmadan oldukça uygun fiyatlara bu yapılara sahip olabilmenize imkan tanıyor. Sizlerde konteyner yapıların sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz bekçi kulübesini konteyner tercih edebilirsiniz.

Metropol Konteyner Güvenlik Kulübesi Yapım Süreçleri Nelerdir?

Metropol konteyner güvenlik kulübesi yapım süreçleri, özel üretim alanlarında proje hazırlanarak yapımına başlanır. Sizlerin özel olarak talep ettiğiniz bir model var ise proje aşamasında alanında uzman kişilere danışarak isteklerinizi derleyip kusursuz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda proje aşamalarında kullanılan programlar konteyner için özel programlardır. Bu programlarda sizler dilerseniz kendiniz bir proje oluşturabilir, dilerseniz de alanında uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Tasarım aşamaları bittikten ve yapılacak olan metrekare ortaya çıktıktan sonra üretime başlanır. Üretim aşaması yaklaşık 2 iş günü içerisinde tamamlanır ve zarar görmeyecek şekilde paketlenerek donanımlı araçlar ile tarafınıza gönderilir. Üretim ve kurulum aşamasında sizlerin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak için konteyner güvenlik kulübesi tercih edebilirsiniz.

Ekstra Ücret Ödemeden Uygun Fiyatlara Güvenlik Kulübesi Yaptırın

Klasik yapılarda bakım ve onarımlar için sizlerden ekstra ücret talep edilir. Aynı zamanda yapım aşamaları ile tek tek sizlerin uğraşması da sizlere ekstra iş yükü kazandırır. Ancak metropol konteyner güvenlik kulübesi modellerinde her detaylar hazır bir şekilde sizlere teslim edilir.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler