Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3004 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 29 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde inşaat sektöründe ciddi oranda problemler yaşanmaya başlandı. Bu yaşanan problemler nedeni ile farklı sektörlere olan talep her geçen gün devam ediyor. Bu sektörlerin başında gelen konteyner yapıları, herkese hitap eden çok amaçlı kullanımları ile dilediğiniz her alana kurulumları yapılabiliyor. Konteyner yapılarının avantajlarından faydalanmak isteyen kurum, kuruluşlar konteyner ofis tercih ederken, bireysel kişiler ise ev ve benzeri yapıları tercih ediyor. Her alana hitap etmesi ve düz bir zemine inşa edilmesinden dolayı çevre kirliliğine mahal verecek herhangi bir sorun oluşturmaz. Kullanılan malzemeler hem ev tipine hem de ofis tipine uygun materyallerden oluşturuluyor. Yapımında tercih edilen çelik konstrüksiyon malzemeler yapının daha sağlam olmasını sağlıyor. Aynı zamanda her bir yapı deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Meydana gelebilecek tehlikelere karşın koruma sağlayan konteyner sıcak ve soğuktan etkilenmez. Isı yalıtımları yapılmasından dolayı ekonomik yönden de sizlere fayda sağlıyor. Her mevsime uygun olarak dizayn edilen bu yapıları Türkiye’nin her bölgesinde kullanabilirsiniz. Şantiye mobilizasyon ve kamp alanlarında çalışan işçilerin konaklayacağı hızlı çözümlü mobil yaşam konteynerler, yatakhane, yemekhane, wc, duş üniteleri Karmod’da sizleri bekliyor.

Konteyner Yapı Modelleri Nelerdir?

Konteyner yapılar uygun fiyatlı olması ve tercih edilmesinden dolayı birbirinden farklı model çeşitleri mevcuttur. Bu modeller arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih ederek kısa süre içerisinde yaptırabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Konteyner modellerinde ekstra talep etmiş olduğunuz bir model var ise bu modeli de yaptırma şansınız mevcuttur. Konteyner modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında küçük yapılı olan modeller en çok tercih edilen modellerdir.

İster tek katlı, isterseniz de çift katlı olan modelleri de ihtiyacınıza yönelik yaptırabilirsiniz. Konteynerler, firmaların depo alanları olarak da  tercih ettiği bir yapıdır. Yedek parçaların ve ürünlerin kapalı alanlarda muhafaza edilmesini isteyen firmalar klasik betonarme yapıları yerine konteyner tercih ediyor. Böylelikle klasik yapılarda belirlenen fiyatlar yerine %80 daha uyguna dilediği kadar konteyner yaptırabiliyor. Aynı zamanda konteynerler sahip olduğu birçok avantajlı özellikleri ile de kullanıcılara fayda sağlıyor.

Konteynerler Mobilizasyon Yaşam Konteyneri Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Konteynerler, kullanıcılara sağlamış olduğu avantajlardan en önemlisi kısa sürede teslimat seçeneğidir. Yaklaşık olarak 10 iş gününde yapımı tamamlanarak 2 iş gününde kurumları biten konteynerler boya, yer döşeme, tesisat gibi işlemleri de yapılmış bir şekilde sizlere hazır olarak teslim ediliyor. Sizleri hem ekstra iş yükünden kurtarması bir yana zamandan tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. Sizler de ihtiyaçlarınıza kısa sürede ulaşmak isterseniz konteyner yapılarını tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler