Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3004 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 24 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde inşaat sektöründe ciddi oranda problemler yaşanmaya başlandı. Bu yaşanan problemler nedeni ile farklı sektörlere olan talep her geçen gün devam ediyor. Bu sektörlerin başında gelen konteyner yapıları, herkese hitap eden çok amaçlı kullanımları ile dilediğiniz her alana kurulumları yapılabiliyor. Konteyner yapılarının avantajlarından faydalanmak isteyen kurum, kuruluşlar konteyner ofis tercih ederken, bireysel kişiler ise ev ve benzeri yapıları tercih ediyor. Her alana hitap etmesi ve düz bir zemine inşa edilmesinden dolayı çevre kirliliğine mahal verecek herhangi bir sorun oluşturmaz. Kullanılan malzemeler hem ev tipine hem de ofis tipine uygun materyallerden oluşturuluyor. Yapımında tercih edilen çelik konstrüksiyon malzemeler yapının daha sağlam olmasını sağlıyor. Aynı zamanda her bir yapı deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Meydana gelebilecek tehlikelere karşın koruma sağlayan konteyner sıcak ve soğuktan etkilenmez. Isı yalıtımları yapılmasından dolayı ekonomik yönden de sizlere fayda sağlıyor. Her mevsime uygun olarak dizayn edilen bu yapıları Türkiye’nin her bölgesinde kullanabilirsiniz. Şantiye mobilizasyon ve kamp alanlarında çalışan işçilerin konaklayacağı hızlı çözümlü mobil yaşam konteynerler, yatakhane, yemekhane, wc, duş üniteleri Karmod’da sizleri bekliyor.

Konteyner Yapı Modelleri Nelerdir?

Konteyner yapılar uygun fiyatlı olması ve tercih edilmesinden dolayı birbirinden farklı model çeşitleri mevcuttur. Bu modeller arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih ederek kısa süre içerisinde yaptırabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Konteyner modellerinde ekstra talep etmiş olduğunuz bir model var ise bu modeli de yaptırma şansınız mevcuttur. Konteyner modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında küçük yapılı olan modeller en çok tercih edilen modellerdir.

İster tek katlı, isterseniz de çift katlı olan modelleri de ihtiyacınıza yönelik yaptırabilirsiniz. Konteynerler, firmaların depo alanları olarak da  tercih ettiği bir yapıdır. Yedek parçaların ve ürünlerin kapalı alanlarda muhafaza edilmesini isteyen firmalar klasik betonarme yapıları yerine konteyner tercih ediyor. Böylelikle klasik yapılarda belirlenen fiyatlar yerine daha uyguna dilediği kadar konteyner yaptırabiliyor. Aynı zamanda konteynerler sahip olduğu birçok avantajlı özellikleri ile de kullanıcılara fayda sağlıyor.

Konteynerler Mobilizasyon Yaşam Konteyneri Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Konteynerler, kullanıcılara sağlamış olduğu avantajlardan en önemlisi kısa sürede teslimat seçeneğidir. Yaklaşık olarak 10 iş gününde yapımı tamamlanarak 2 iş gününde kurumları biten konteynerler boya, yer döşeme, tesisat gibi işlemleri de yapılmış bir şekilde sizlere hazır olarak teslim ediliyor. Sizleri hem ekstra iş yükünden kurtarması bir yana zamandan tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. Sizler de ihtiyaçlarınıza kısa sürede ulaşmak isterseniz konteyner yapılarını tercih edebilirsiniz.

 

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler