Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3005 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 55 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Villa

Büyükşehirlerde yaşanan göç dalgaları ve kalabalıklaşma sosyal yaşamı derinden etkiliyor. Aynı zamanda sakin ve dingin bir şekilde yaşamını sürdürmek isteyen kişilerin ilk tercihi arasında yer alan villalar, fiyat artışlarından dolayı kişilerin isteklerine cevap veremiyor. Villa yapıları pandemi süreçlerinde en çok talep gören ürünlerin başında yer alıyor. Talebin bu denli yoğunlaşması ve büyükşehirler oldukça yüksek fiyatlara satışa sunulması nedeni ile alternatif sektörleri tercih eden kişiler konteyner villa yaptırarak hayallerine kavuşuyor. Klasik yapılı olan villa yapımında kullanılan malzemelerin maliyetleri her geçen gün artış gösteriyor. Fiyatların bu denli artış göstermesi villaların satışlarına da etki ediyor. Özellikle merkezi lokasyonlarda yer alan villalarda bütçelerin aşılmasına neden oluyor. Konteyner villa, her isteğe uygun bir model tasarlanarak yapılması nedeni ile sizlerde hayallerinizde ki eve sahip olabilirsiniz. Daha sakin ve kalabalığın az olduğu alanlarda geçiminizi devam ettirmek için konteyner villa tam olarak aradığınız bir yapıdır.

Herkesin ihtiyacına cevap veren birçok özelliği barındıran konteyner, her alana kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Fiyatlarının ekonomik olması bir yana ısı yalıtım özelliği nedeni ile sıcak ve soğuğa duyarlı olarak üretiliyor. Soğuk bölgeler için önemli bir özellik olan ısı yalıtımları, sizlerden ekstra herhangi bir maliyet talep edilmeden döşeniyor.

Modern Tasarımlı Konteyner Villalara Sahip Olabilirsiniz

Özel üretim tesislerinde modern parçalar ile üretilen konteyner villalar, oldukça şık modelleri ile sizlere sunuluyor. Bu modeller arasında çelik konstrüksiyon malzemeler ile özenle hazırlanan tek katlı ya da çift katlı modelleri tercih edebilirsiniz. Yapımında tercih edilen malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor olup uzun yıllar kullanıma uygundur. Deprem yönetmeliğine uygun olması bir yana, dışarıdan gelen darbelere karşı da koruma sağlıyor.

Konteyner villa yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi imar iznidir. Sahip olduğunuz arsa üzerine yeni bir ev inşa edilecek ise ilgili mercilerden izin alınması gerekir. Bu izinler için proje tasarımları, arsa tapusu gibi  belgeler talep edilmektedir. Belgeler teslim edikten kısa bir süre sonra onay izni verilir. Bu onay izninden sonra dilediğiniz modeli rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Konteyner Villa Fiyatları

Konteyner villa fiyatları oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Klasik yapılarda belirlenen villa fiyatları ile büyük oranda fark bulunuyor. Alanında uzman kişiler aracılığı ile modern üretim tesislerinde yapımı tamamlanan konteyner villa kısa süre içerisinde hazırlanıp teslim edilebilme özelliği ile gönüllere taht kuruyor. Sizlerde konteyner villa seçenekleri ile hayal ettiğiniz eve kavuşabilirsiniz.

Aynı gün dilediğiniz yerde oturuma hazır güvenli bir eve konteyner markası Karmod uzmanlığıyla sahip olun rahat edin. Karmod yeni nesil evler modern tesislerde kullanıma hazır olarak üretilerek size teslim edilir. Tıra yüklenen eviniz Türkiye’nin her yerine kısa sürede ulaştırılır.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler