Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K2003 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 38 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Firmaları

Konteyner yapılarının sıklıkla kullanılabilmesi ve çok amaçlı kullanımı nedeni ile her sektöre hitap etmesi açısından kurum ve kuruluşların ilk tercihidir. Özellikle depo alanlarında kullanılan konteyner, düzenli yapısı ile depolarınızın daha düzenli olmasına olanak sağlıyor. Yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşması ile birlikte uzun yıllar kullanabilme imkanınız bulunuyor. Hem şık hem de istediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz konteyner, günden güne gelişen modelleri ile her ihtiyacınıza cevap veriyor. İster büyük boyutlara sahip olan, isterseniz de orta boyutlarda bir konteyner tercih edebilirsiniz.

Konteyner, Türkiye’nin her bir noktasında kullanılan bir ürün olması ve inşaat malzemelerinde oluşan fiyat artışları farklı sektörlerin büyümesine neden oldu. Bu sektörler arasında adından söz ettirmeyi başaran ve öne çıkan konteyner firmaları kusursuz yapıları ile kurumların gözdesi konumunda yer alıyor. Konteyner yapıların yapım süreci, teslimat aşaması ve kullanımları klasik yapılardan oldukça farklıdır. Örnek olarak gösterilecek olur ise klasik yapıların tamamlanması yaklaşık 1 yıl kadar sürebilmektedir. Ancak konteyner firmaları teslimat sürecini en hızlı şekilde ayarlayarak yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde teslim ediyor. Hazır olarak teslim edilen konteyner için sizler için ekstra maliyet oluşturacak herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda klasik yapılarda değiştirmek ya da eklemek istediğiniz alanlar proje kapsamında yer almadığı için yapılmaz. Konteyner yapımında proje aşaması sizler ile birlikte hazırlanmasından dolayı talep ettiğiniz her şey yapıya eklenir. Sizler de kaliteli bir konteyner için konteyner firmaları içinde en büyük Türk konteyner şirketi tercih ederek yaptırabilirsiniz. Konteyner firmaları arasında en büyük Türk konteyner şirketi olan Karmod aylık 1000 adet üreterek ve 130 ülkeye ihracat yaparak ülkemizin gururu olmuştur.

Konteyner Özel Üretim Tesislerinde Özenle Hazırlanıyor     

Konteyner yapım süreci son teknoloji ürünler ile özel fabrikalarda hazırlanır. Teknolojinin yaratmış olduğu profesyonellik ile alanında uzman kişiler aracılığı ile özenle hazırlanıyor. Proje çizimi ve hazırlanması için kullanılan özel programlar yapının her detayının belirlenmesine yardımcı oluyor. Böylelikle konteyner modelinin son halini önden görebilme imkanınız bulunuyor. Bu aşama müdahale etmek istediğiniz her alana müdahale ederek değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Konteyner firmaları, müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar ve yenilikler ile sizlere hizmet veriyor. Sizler de bu hizmetlerden payınızı alarak ihtiyacınıza uygun bir yapı inşa etmek isterseniz sipariş verebilirsiniz.

Konteyner Her Alana Kuruluyor

Türkiye’nin her noktasında kullanılan bir ürün olmasından dolayı her il ve ilçeye göre dizayn edilebiliyor. Düz bir zemine inşa edilmesinden dolayı kısa sürede hazırlanıyor. Zamandan ve ekonomik yönden tasarruf etmenizi sağlayan bu yapılara sizler de sahip olabilir ve dilediğiniz alanlara yaptırabilirsiniz.

 

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler