Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

21 m2 1+1 Konteyner Ev

  • Yatak Odası 7,5 m²
  • Salon 9 m²
  • Wc - Duş 2,5 m²
Şu anda 92 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Evler Kusursuz Tasarımları ile Satışta

Ev satın alma hayali kuran kişiler için fiyat artışları her geçen gün ev almayı imkansızlaştırıyor. Özellikle yeni yapılan konutlarda yüksek fiyatlar, maliyetleri aşması nedeni ile satılamadan boş kalıyor. Konteyner evler, son dönemlerde en çok tercih edilen yapım ve kurulumu ile profesyonel bir çözüm sunan yapılardır. Konteyner evler için belirlenen fiyatlar herkese hitap eden fiyatlar olması nedeni ile her noktada konteyner yapılara rastlamanız mümkündür. Büyükşehirlerde meydana gelen göç dalgaları, sosyal hayatın giderek zorlaşması ve yok olması nedeni ile farklı lokasyonlarda yaşamını devam ettirmek isteyen kişiler kendilerine ait daha minimalist bir yaşam sunuyor.

Konteyner evler, her model ve her metrekareye uygun olarak dizayn edilmesinden dolayı herkesin ihtiyacına göre dizayn edilerek yapılabiliyor. Konteyner evlerin yapım aşamasında herhangi bir inşaat süreci olmamasından dolayı harfiyat ve benzeri çevreyi kirletecek işlevler yapılmıyor. Düz bir zemin üzerine inşa edilerek kullanıma sunulan bu yapılar kısa süre içerisinde montajlanarak sizlere her detayı hazır olarak teslim ediliyor. Yapım sürecinde tamamen sizlerin zevkine uygun tasarımlar ile ön plana çıkan modelleri inşa ettirebileceğiniz bu yapılar ile hayalini kurduğunuz eve kavuşabilirsiniz.

En kaliteli ve uygun fiyatlara Konteyner evler. Müşterilerimizin tercihlerine göre yüksek yalıtımlı birçok özel lüks çatılı konteyner modelleri sunuyoruz. İhtişamlı görünümleri ve ekonomik yanı ile kullanıcılarına avantaj sağlayan konteyner ev farklı model seçenekleri ile sizlere hitap ediyor.

Satılık Konteyner Evler İç Tasarımları ile İstenilen Şekilde Üretiliyor

Satılık konteyner ev satın almak isteyen kişiler iç tasarımının da değiştirilmesini talep ediyor. Farklı tasarımları ve dilerseniz ahşap, mermer gibi detayları satılık konteyner evler iç tasarımları içerisine dahil edebilirsiniz. Konteyner evlerin içerisinde klasik betonarme yapılarda mevcut olan kiriş, kolon ve benzeri noktalar yer almamasından dolayı kendinize özgü bir tasarım yaptırarak her alanın aktif olarak kullanılabileceğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.

 

Konteyner ev yapımında özel programlar kullanılır. Bu programlarda evlerin her detayı profesyonel kişiler tarafından tek tek hazırlanarak sizlere sunulur. Dilerseniz plan ve proje kısmında değişiklik yaptırabilirsiniz.

Konteyner Evler Lüks Tasarımları ile Gönülleri Fethediyor

Konteyner evlerde kullanılan malzemeler lüks malzemelerden oluşturulmakla birlikte dikkat çekici tasarımları ile dikkat çekiyor. Herkese hitap etmeyi başaran konteyner evler sunmuş olduğu avantajlar bir yana fiyat bakımından da oldukça ekonomik bir yapıdır. Bu ekonomik yapılardan faydalanmak ve kendinize ait bir ev inşa ettirmek isterseniz konteyner ev seçeneklerini değerlendirerek yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Konteyner evlerdeki al hemen kullan üretim modeli müstakil konut sahibi olmak isteyenler için büyük kolaylık. Türkiye’nin neresine isterseniz yeni evinizin dilediğiniz yere ulaşması için aracın geçeceği yolun bulunması yeterli. Uzun ömürlü kullanımda, yalıtım avantajıyla enerji tasarrufuyla kazandıran üstünlükler için konteyner satışı gerçekleştiren güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle dilediğiniz zamanda çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler