Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kabin Çeşitleri

Kabinde Türkiye'nin ve Dünyanın lider üreticisi

Farklı kullanım alanlarına özel tasarladığı kabin çeşitleri ve yeni teknolojileri kullanılarak uzmanlıkla üretim gerçekleştirdiği yapılarıyla Karmod modüler kabinlerde Türkiye’nin ve Dünyanın lider üreticisidir.

Hazır konseptte pratik kullanım özelliği, modern tasarımları, güvenlikten satış büfelerine, ofislerden şantiye yapılarına Karmod modüler kabin hayatın her yerinde. Çok sayıda farklı kullanım yeri bulunan bu yenilikçi yapıların kabin çeşitleri açısından değerlendirildiğinde en çok tercih edildiği alanların başında güvenlik kulübesi gelmektedir.

Karmod Güvenlik Kabini en iyi konfor

Tasarım üstünlükleriyle iç mekanda sunduğu kullanım ergonomisi, yüksek yalıtıma sahip duvar ve çatı panel sisteminin kazandırdığı iklimlendirme kolaylığı, özel projelendirilmiş elektrik tesisat sistemiyle tam yangın güvenliği, güvenli temperli cam sistemi, uzun yıllar ilk günkü canlılığını koruyan yıpranmaz parlak panel yüzeyi gibi çok sayıda üstünlüğüyle Karmod güvenlik kabini güvenlik personeline en iyi konforu yaşatıyor. Bu nedenle ürünlerimizi kullanan güvenlik personeli yaşadığı konforla farklı görev bölgelerinde özellikle Karmod markalı kabin modellerini tercih ediyorlar.

Çok sayıda fark edilir avantajlara sahip Karmod bekçi kulübesi Türkiye’nin önde gelen iş merkezleri, endüstriyel üretim tesisleri ve fabrikalar, alış veriş merkezleri, toplu konut ve site güvenlik noktaları, zabıta ve polis denetim noktaları, okul ve hastaneler, açık alan otoparklar, kamu binaları, elçilik ve konsolosluk güvenlik görev alanları gibi bir çok farklı alanda kullanılıyor. Avrupa genelindeki özel güvenlik noktalarında da yoğun şekilde tercih edilen güvenlik kulübesi Ortadoğu ve Afrika lokasyonununda jandarma ve polis emniyet uygulama noktalarında kullanılıyor.

Hazır konsept Büfe Kabin; hemen kazanmaya başla

Karmod uzmanlığıyla perakende satış noktalarına özel tasarlanan büfe kabin kullanıma hazır konseptiyle yatırımcısına aynı gün kazandırmaya başlıyor. Satış rafları, bankosu, hareketli satış camı ve diğer aksesuarlarıyla perakende satışın yapılacağı noktaya kullanıma hazır sevk edilen büfe kabin tercihiyle uzun süren yapı modellerini geride bırakın, hemen kazanmaya başlamanın mutluluğunu yakalayın.

Klasik yapı modellerinin uzun süren inşa aşamalarında hem çok vakit kaybedersiniz hem de öngörülemez oranda yapı bütçesi ayırarak amortisman giderlerinize beklenmedik oranda artırırsınız. Karmod büfe kabini hazır sistemiyle sizi bu önemli bütçe yükünden kurtarır. Karmod tercihiyle ne ödeyeceğinizi bilirsiniz. Üstelik elektrik ve su tesisatları ana şebeke bağlantısı kolaylıkla yapılabilecek şekilde hazır teslim. Karmod kabin tercihiyle sorunları geride bırakın işinize odaklanın. 9 metrekareden 50 m2’ye varan ölçülerde ekmek satışı, market, bakkaliye, bilet ve akıllı kart satış noktası, fatura ödeme merkezi, gazete bayi, kurumsal markalı ürün satış stor mağaza gibi çok sayıda farklı satış alanına özel geniş kabin modellerimizle yatırımcıların yanındayız.

En pratik mobil WC çözümü Seyyar Tuvalet ve Duş Kabinleri

Müşteri tercihlerine özel farklı ünite donatıları ve ünite adetlerinde üretilen Seyyar Tuvalet ve Duş Kabinleri kullanıma hazır en pratik mobil WC çözümü sunuyor. Karmod uzmanlığıyla uzun ömürlü kullanım standartlarına sahip hazır tuvalet tekli, ikili, üçlü ve dörtlü ünitelerde imal edilmektedir. Dört üzeri ünitelerde de portatif WC modeli bulunan Kormod çoklu ürünleri daha çok ön üretimli imalat gerçekleştirerek kullanım yerinde kurulum yapılacak şekilde projelendirmektedir.

Tuvalet kabini üniteleri müşteri tercihlerine göre yer taşı veya alaturka tuvalet, duş kabini şeklinde üretilebilmektedir. Elektrik tesisatlarıyla beraber temiz ve atık su tesisatları seyyar tuvalet kabini modellerimizin tamamında ana şebeke bağlantıları kolaylıkla yapılabilecek şekilde hazırlanmaktadır. Ünite içlerinde yer taşı, klozet, duş teknesi gibi ünitelerle tuvalet kağıtlığı, lavabo, ayna ve sabunluk, askı gibi aksesuarlar montajlanmış kullanıma hazır olarak sunulmaktadır. Engelli kullanımına özel geniş kapılı ve engelli rampalı engelli tuvalet kabinlerimizin iç aksesuarları uluslararası standartlara sahip olup, tuvalet ünitesi, özel tutmaçlar, lavabolar gibi tüm alanlar kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Kabin modellerimiz her biri taşınabilir fonksiyonel kullanımda şık tasarımı sayesinde bir çok alanda kullanılabilecek şekilde uzmanlıkla üretiliyor. Karmod kabin her ay değişik model ve ölçülerde son teknolojiyi kullanarak çok sayıda kabin üretmekte olup üretiminin % 50’ye yakınını yurt dışına ihracat etmektedir.