Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K2005 Konteyner Fiyatları - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20.75 m²
Şu anda 26 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Fiyatları Artık Daha Uyguna Satışa Sunuluyor

Konteyner yapılarına her alanda rastlanabiliyor. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmaların depo, eşya taşımacılığı, ofis gibi alanlar için sıklıkla tercih edilen konteyner fiyatları uygun olmasıyla beraber konteyner  model çeşitleri bakımından zengin ürün sahip modeller içeriyor. Her firmanın yapısına ve her bireysel kişinin beğenisine uygun olarak tasarlanabilen yapısı ile hayallerinizdeki yapıyı yaptırabilmenize imkan tanıyan bu yapılar istenilen her metrekareye uygun olarak dizayn edilebiliyor. Konteyner fiyatları bakımından, alanında uzman kişiler tarafından hazırlanarak sizlere sunuluyor. Yapım aşamasında ki ilk aşamalardan bir tanesi olan proje tasarım aşaması, kurulum yapılacak alanın yapısına göre şekilleniyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise Türkiye’nin en yağış alan bölgesine kurulum yapılacak olan konteynır için ısı yalıtımları tercih ediliyor. Böylelikle ısı kaybı olmadan ekonomik olarak yapıyı kullanabilmeniz mümkün kılınıyor. Aynı zamanda, dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşın koruma sağlayacak çelik konstrüksiyonlar döşenerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapı inşa ediliyor. Çelik konstrüksiyon malzemeler yapının dayanıklı olmasına yardımcı olduğu gibi deprem ve benzeri risklere karşıda ekstra koruma sağlıyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan konteyner pratik çözümleri ile firmalar için hazır hale getiriliyor. Konteyner yapıları için belirlenen fiyatlar oldukça uygun fiyatlardır. Klasik yapılarda belirlenen fiyatlar ile kıyaslandığında yaklaşık olarak oranında daha uygun konteyner fiyatları ile sizlerde  konteyner sahibi olarak bütçenizi aşmadan dilediğiniz kadar yaptırabilirsiniz.

Konteyner Fiyatları Ucuz Olduğundan Kullanıcıların Tercihi Oluyor

Konteyner fiyatları uygun fiyatlarda belirlenmesinden dolayı bu sektörü tercih eden kurum ve kuruluşlar çok amaçlı kullanımları sayesinde her alanda yaygın bir kullanıma sahip. Görünümleri açısından değerlendirildiğinde şık ve tasarım görünümlere sahip olan konteyner, ofis olarak da kullanılmasından dolay camekana sahip modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda yapının iç dizaynında renk ahenginin birbirleri ile uyum içerisinde olmasına özen gösteriyorsanız proje aşamasında iç dizaynına karar vererek kusursuz bir yapı sahibi olabilirsiniz.

Konteyner Fiyatları Ekonomik Olduğundan Talepler Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Konteyner yapılarının en önemli özelliklerinden bir tanesi kısa süre içerisinde teslimat yapılmasıdır. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde teslim edilen konteyner tercih etmiş olduğunuz boyut ve genişliğe göre değişkenlik gösterebiliyor. Zamandan tasarruf etmenizin yanı sıra konteyner fiyatları ile bütçenizi de aşmadan dilediğiniz yapıya sahip olabilirsiniz. Profesyonel çalışanlar ile istediğiniz her modeli yaptırabileceğiniz konteyner yapılar her alana uyum sağlıyor. Sizlerde pratik çözüm üreten konteyner yapılarını ihtiyacınız doğrultusunda yaptırabilirsiniz.

 

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler