Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K2005 Konteyner Fiyatları - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20.75 m²
Şu anda 44 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Fiyatları Artık Daha Uyguna Satışa Sunuluyor

Konteyner yapılarına her alanda rastlanabiliyor. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmaların depo, eşya taşımacılığı, ofis gibi alanlar için sıklıkla tercih edilen konteyner fiyatları uygun olmasıyla beraber konteyner  model çeşitleri bakımından zengin ürün sahip modeller içeriyor. Her firmanın yapısına ve her bireysel kişinin beğenisine uygun olarak tasarlanabilen yapısı ile hayallerinizdeki yapıyı yaptırabilmenize imkan tanıyan bu yapılar istenilen her metrekareye uygun olarak dizayn edilebiliyor. Konteyner fiyatları bakımından, alanında uzman kişiler tarafından hazırlanarak sizlere sunuluyor. Yapım aşamasında ki ilk aşamalardan bir tanesi olan proje tasarım aşaması, kurulum yapılacak alanın yapısına göre şekilleniyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise Türkiye’nin en yağış alan bölgesine kurulum yapılacak olan konteynır için ısı yalıtımları tercih ediliyor. Böylelikle ısı kaybı olmadan ekonomik olarak yapıyı kullanabilmeniz mümkün kılınıyor. Aynı zamanda, dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşın koruma sağlayacak çelik konstrüksiyonlar döşenerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapı inşa ediliyor. Çelik konstrüksiyon malzemeler yapının dayanıklı olmasına yardımcı olduğu gibi deprem ve benzeri risklere karşıda ekstra koruma sağlıyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan konteyner pratik çözümleri ile firmalar için hazır hale getiriliyor. Konteyner yapıları için belirlenen fiyatlar oldukça uygun fiyatlardır. Klasik yapılarda belirlenen fiyatlar ile kıyaslandığında yaklaşık olarak %80 oranında daha uygun konteyner fiyatları ile sizlerde  konteyner sahibi olarak bütçenizi aşmadan dilediğiniz kadar yaptırabilirsiniz.

Konteyner Fiyatları Ucuz Olduğundan Kullanıcıların Tercihi Oluyor

Konteyner fiyatları uygun fiyatlarda belirlenmesinden dolayı bu sektörü tercih eden kurum ve kuruluşlar çok amaçlı kullanımları sayesinde her alanda yaygın bir kullanıma sahip. Görünümleri açısından değerlendirildiğinde şık ve tasarım görünümlere sahip olan konteyner, ofis olarak da kullanılmasından dolay camekana sahip modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda yapının iç dizaynında renk ahenginin birbirleri ile uyum içerisinde olmasına özen gösteriyorsanız proje aşamasında iç dizaynına karar vererek kusursuz bir yapı sahibi olabilirsiniz.

Konteyner Fiyatları Ekonomik Olduğundan Talepler Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Konteyner yapılarının en önemli özelliklerinden bir tanesi kısa süre içerisinde teslimat yapılmasıdır. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde teslim edilen konteyner tercih etmiş olduğunuz boyut ve genişliğe göre değişkenlik gösterebiliyor. Zamandan tasarruf etmenizin yanı sıra konteyner fiyatları ile bütçenizi de aşmadan dilediğiniz yapıya sahip olabilirsiniz. Profesyonel çalışanlar ile istediğiniz her modeli yaptırabileceğiniz konteyner yapılar her alana uyum sağlıyor. Sizlerde pratik çözüm üreten konteyner yapılarını ihtiyacınız doğrultusunda yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler