Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K2004 Satılık Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 40 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Satılık Konteyner

İster ofis, ister depo olarak kullanabileceğiniz çok amaçlı taşınabilir konteyner yapılar, her zevke hitap eden model çeşitleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. Özellikle kabalalık şehirlerde yaşanan kiralık ofis artışları firmaların zor durumda kalmalarına neden oluyor. Fiyatların artmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi ulaşım olanaklarına yakın olması, merkezi lokasyonda yer alması ve yeni yapılan binaların inşaat malzemelerinin fiyatlarının yüksek olması nedeni ile kiralarda aynı oranda artış gösteriyor. Bu artışların bütçelerini etkilemesini istemeyen firma sahipleri satılık konteyner seçeneklerini tercih ediyor. Satılık konteyner, istenilen her boyutta tasarlanabilen bir yapıdır. Aynı zamanda iç ve dış dizaynını istediğiniz şekilde tasarım harikası yapabilme imkanınız bulunuyor. Şık ve eşsiz bir tasarım inşa ederek konteyner modellerini ofis olarak da kullanabilme imkanınız bulunuyor. Her zevke, her beğeniye uygun olan zengin ürün çeşitleri ile piyasanın en iyisi olan satılık konteyner istenilen her alana kurulum yapılabiliyor. Aynı zamanda bilinmesi gereken en önemli özelliklerinden bir tanesi istenildiği zaman demontaj işlemi yapılarak farklı bir noktaya montajı yapılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde konteyner yapılarını farklı il ve ilçeye taşıyabilirsiniz.

Satılık konteyner yapıları kısa sürede yapılır ve sizlere teslim edilir. Donanımlı araçlar aracılığı ile kurulum yapılacak olan alanlara organize edilen konteyner parçaları yerinde kurulum seçeneği ile sizlere sunuluyor. Düz bir zemine inşa edilen konteyner yapılar herhangi bir çevre kirliliğine neden olmadığı gibi harfiyat malzemelerinin de atık olarak oluşmasını önlüyor. Özel fabrikalarda milimi milimine ölçüye göre hesaplanarak parçaları ayarlanarak yapılıyor. Sizlerde çevre kirliliğinin oluşmasını önlemek bir yana ekonomik alanda da sizlere faydalı olacak konteyner seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Satılık Konteyner Uygun Fiyatlarda Satışa Sunuluyor

Satılık konteyner temin etmek isteyen kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi fiyatlardır. Konteyner fiyatları oldukça uygun seçenekleriyle sizler ile buluşuyor. Klasik betonarme yapılardan daha düşük fiyatlara sahip olabileceğiniz konteyner, uzun süreli kullanıma uygun bir şekilde inşa edilerek en kullanışlı hale getiriliyor. Her alanını kullanabileceğiniz tasarımları ile avantaj sağlayan konteyner yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satılık Konteyner Her Noktada Kullanılıyor

Satılık konteyner Türkiye’nin her alanında kullanılabilecek şekilde oluşturuluyor. Isı yalıtımları yapılmasından dolayı sıcak ve soğuktan etkilenmeyen konteyner, esnek yapılı malzemelerden oluşmasından dolayı dışarıdan gelen kötü hava koşullarına karşı da koruma sağlıyor. Aynı zamanda depreme dayanıklı malzemelerden inşa edilen bu yapılar herhangi bir risk teşkil etmiyor. Kaliteli tasarımları ile dikkat çeken yapısı olan konteyner seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler