Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İnşaat Konteyner

Kullanıma hazır yapı modeli, hızlı üretimiyle kısa sürede teslim edilebilmesi, her şeyden önemlisi cazip konteyner fiyatları ile inşaat konteyneri yapı projelerinin şantiye yapı tercihi oldu. Konteyner yapı modeline olan bu ilgi her geçen gün artarken son dönemde dünya genelinde adından söz ettiren projelerin gerçekleştirildiği inşaat sektöründe inşaat konteyneri sunduğu avantajlarla üstünlüğünü kabul ettirerek şantiye ortamlarının en çok tercih edilen yapı modelleri arasına girmiş durumda.

Konteyner modeliyle, şantiye mobilizasyon projelerinde ihtiyaç duyulan tüm yapı grupları konforlu olarak hazırlanabilmektedir. İnşaat konteyner yapılarının sektörde kullanıldığı yerler arasında inşaat proje ofis binası, proje lansman sunum ve satış ofisi binası, mühendis ve teknik personelin kullanımı için teknik ekip ofisi gibi ihtiyaçların yanı sıra özellikle işçilerin konaklaması için konteyner yatakhane ve yemekhane binası, Wc duş ünitesi, çamaşırhane, dinlenme alanları, kantin, ibadethane gibi yapı ihtiyaçları kısa sürede projelendirilerek kullanıma hazır duruma getirilebiliyor.

Yeni nesil teknolojilerle uzmanlığın getirdiği tecrübe birikimiyle geliştirilen Karmod yeni nesil konteyner yol yapımdan havaalanı projelerine, enerji santrallerinden baraj inşaatlarına, toplu konutların şantiye mobilizasyon ihtiyaçları için inşaat konteyner modeliyle işçi kampları kuruyor. Karmod yeni nesil konteyner son teknolojilerle donatılmış modern tesislerde kısa sürede üretiliyor, tüm nakliye standartlarında kolaylıkla taşınabiliyor, kullanım yerinde çok kısa zamanda kurulum gerçekleştirilerek kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Öne çıkan bu üstünlükleriyle Karmod inşaat konteyneri BP Azfen Şahdeniz 2 doğalgaz projesi, İstanbul 3. havaalını projesi, dünyanın adıyla öne çıkan marka konut projeleri, büyük ölçekli madencilik projelerinde konteyner şantiye işçi kamplarının yapı tercihi oldu ve olmaya devam ediyor.

Karmod yeni nesil üretim ve kurulum hızının yanı sıra sandviç panel duvar ve çatı sistemi kullanımıyla inşaat şantiye projelerine en yüksek enerji tasarrufu sağlayarak kazandırıyor. Pvc çift camlı pencere sistemi, iş güvenliği standartlarına uygun özel sac panel tam kapama sağlayan kapısı bu tasarrufa ekstra katkı sağlıyor. Kaynaksız üretim, tamamen cıvatalı ve geçmeli yapı özelliğiyle nakliye navlununda tasarrufla da kazandırıyor.

Çalışma ve dinlenme alanlarına konfor katan inşaat konteyneri

Karmod yeni nesil inşaat konteyneri, önemli projelerin zorlu saha çalışma ortamlarında kullanılan şantiye yapılarındaki çalışma ve dinlenme binalarına konfor katıyor. İşçi kampında yöneticiden saha mühendislerine, teknik ekipten beden gücüyle çalışan tüm personele zindelik veren yapılar üreterek projelere verimlilik kazandırıyor.

Yapı kalitesiyle güvenli, yüksek izolasyonuyla ses ve ısı yalıtımına sahip şantiye yapıları ile hazırlanan ofis binalarında hem yöneticiler hem teknik ekip en iyi kullanım ergonomisiyle çalışıyor. Konteyner yatakhane binaları sandviç panel sistemin getirdiği yüksek izolasyonla tüm çalışanlara ev konforu sunan en zinde dinlenme alanları hazırlanıyor. Akşam istirahate geçildiğinde günün yorgunluğu geride kalıyor bir sonraki çalışma gününe dinçlikle uyanılıyor. Konteyner yemekhane binalarının hijyen şartlarındaki mutfağından leziz yemeklerin ferah salonunda tadına varılırken çalışmanın verdiği yorgunluk yerini keyfe bırakıyor.