Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin Wc 210 x 260

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 2,10 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 46 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hazır Tuvaletli Kabin

Her detayı ile sizlere hazır olarak teslim edilen bir yapıya sahip olmak için konteyner ya da prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Bu yapılar her alana uyum sağlayan bir yapıdır. Düz bir zemin üzerine inşa edilen prefabrik ve konteyner yapıları kolay kurulumları ve kısa süre içerisinde teslimat garantileri ile sizlere hizmet veriyor. Hazır tuvaletli kabin, alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanır. Tamamen sizlerin ihtiyacınıza göre hazırlanabilen modelleri sayesinde herkese hitap eden hazır tuvaletli kabinler ister konser alanlarında, ister piknik alanlarında, ister bekçi kulübesinde, isterseniz de halka açık tüm alanlarda kullanabilme imkanınız bulunuyor. Özel üretim tesislerinde hazırlanarak satışa sunulan bu tuvaletli kabinler steril ortamlarda sağlığa uygun koşullar göz önünde tutularak oluşturuluyor.

Hazır tuvaletli kabin, farklı tasarımları ile hem modern, hem de şehrin mimari yapısına uygun ayarlanabiliyor. Hazır tuvaletli kabin içini ve dışını kaplama yaptırarak sade ve şık bir yapıya sahip olabilirsiniz. İstek ve arzuya göre polyester olarak da üretilebilen hazır tuvaletli polyester kabin, özel boyama yapılarak koku yapılmasını engeller. Polyester tuvaletli kabinlerde yer alan camlar kişilere özgüdür. İstenilen tüm cam seçenekleri kabin içerisinde tercih edilebilir. Yapının dış katmanlarında yırtılma, aşınma, çürüme ve benzeri problemler oluşmaz. TSE sertifikalı olan bu yapılar kaliteli malzemeleri ile istediğiniz her alanda kullanıma uygundur.

Hazır Tuvaletli Kabin Her Noktaya Kurulabiliyor

Hazır tuvaletli kabin seçeneklerinden yararlanmak isteyen kişi ve kurumların merak ettiği en önemli noktalardan bir tanesi bu tuvaletli kabinlerin her noktaya uyum sağlayıp sağlamadığıdır. Polyester özelliği bulunan hazır tuvaletli kabinlerde dış katmanlar 60 derece sıcağa ve -50 derece soğuğa karşı dayanıklıdır. Türkiye’nin tüm illerine uyum sağlayan bu yapılar kısa süre içerisinde kurulumları yapılarak sizlere teslim edilir. Polyester hazır tuvaletli güvenlik kabinler, pratik olmasının yanında hızlı sevkiyat, montajı kolay, ekonomik ve kaliteli çok sayıda modeller üreterek satışa uygun hale getiriliyor. Birbirinden farklı modern seçenekleri ile her bölgeye ve kişiye hitap eden bu yapıları tercih ederek düşük bütçeli bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Hazır Tuvaletli Kabinler Ekonomik Bir Yapıdır

Hazır tuvaletli kabinler ekonomik yapıları ile dikkat çekiyor. Her bütçeye ve her kişiye hitap eden bu yapılar sizlere ekstra bir maliyet çıkarmaz. Kurulum, nakliye, yer döşemesi, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi tüm detaylar anlaşmış olduğunuz fiyatın içerisine dahildir. Maliyetlerinizi aşmadan ihtiyaçlarınızı gidermek prefabrik ve konteyner seçenekleri ile artık daha da mümkün.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler