Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hazır Ev

Türkiye’nin tüm bölgelerinde prefabrik ev modellerimiz tercih edildi

Karmod kalitesiyle planlayıp ürettiğimiz 10.000'in üzerinde projeyi tamamlamış bulunmaktayız. Ürettiğimiz prefabrik ev modelleri ve prefabrik villa modelleri ekonomik, hızlı kurulum özelliği ve 30 yıllık üretim tecrübemizle müşterilerimizin tercihi oluyor. Karmod prefabrik konutlarımız bugün Türkiye’nin her bölgesinde güvenle kullanılıyor. Yüksek kalitemizle dört mevsim iklim şartlarına uygun olarak üretip tamamladığımız projelerde almış olduğumuz müşteri memnuniyetleri bizim en büyük mutluluğumuz oldu.

Örnek Hazır Ev Modelleri

Karmod Hazır Evler ile Hızlı Sevkiyat, Kolay Kurulum

Hazır evler, demonte olarak, yapının her parçası ayrı olacak şekilde fabrika ortamından üretilen ve sonra belli bir plan doğrultusunda sevkiyatının gerçekleştiği alanda kurulumu yerinde gerçekleştirilen yapılardır. Zemin betonunun üzerine evin tüm parçaları monte edilir ve size kullanıma hazır olarak teslim edilir. Çok kısa süreler içerisinde üretilen bu evler sayesinde, bitmek bilmeyen inşaat süreleri sebebiyle ev sahibi olmak için aylarca inşaat süresi beklemek zorunda değilsiniz. Sadece haftalar Karmod hazır evler ile sadece haftalar içerisinde ev sahibi olabilirsiniz.

Karmod hazır ev avantajları:

  • Karmod hazır ev, depreme dayanıklıdır.
  • Kurulumunun gerçekleşeceği bölgenin iklim şartlarına uygun olarak üretilir ve her mevsim kullanılabilir.
  • Çok kısa süreler içerisinde üretilir, kurulumu da kolaydır.
  • Elektrik tesisatından su tesisatına, iç ve dış panellerinde kullanılan boyalardan kapı ve pencerelerine kadar TSE belgeli ürünler kullanılır.
  • Kaliteli yapısı sayesinde bakım maliyetleri oldukça düşüktür.
  • Modüler oldukları için evinizi genişletmek istediğinizde kolayca ve hızlıca bunu yapabilirsiniz.
  • Kaynaksız cıvatalı üretim ile istediğinizde başka bir bölgeye taşıyabilirsiniz.
  • Her türlü alana ve bölgeye uygun olarak, istediğiniz büyüklükte üretilebilirler.
  • Uzun ömürlüdür.

Karmod olarak sizler için her alana, her ihtiyaca ve her zevke uygun olacak şekilde alanında uzman mimar ve mühendislerimizden oluşan ekiplerimizle birlikte onlarca prefabrik hazır ev modeli tasarladık. Prefabrik evler dendiğinde, akla genelde tek katlı ya da basit tasarımlı yapılar gelebilir. Fakat modellerimiz size esnek tasarım imkanı sunar. İstediğiniz dekoratif kaplamayı evinizin iç ve dış panellerinde tercih edebilirsiniz. Tek katlı, geniş, konforlu ve kullanışlı alanlar sunan hazır ev modellerimizle birlikte, dubleks villa tipli hazır evlerimiz ile daha lüks evlere sahip olmak mümkündür. Yazlık ev için, yayla evi için, hayalinizdeki tatil evi için en ekonomik ve konforlu alanları size sunan modellerimizin her birine detaylı olarak web sitemizden göz atabilirsiniz. İstediğiniz model hakkında daha detaylı bilgi için ilgili telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazır Ev Fiyatları, Betonarme Yapılara Göre Çok Daha Ekonomiktir

Artan konut fiyatları sebebiyle, hazır evlerin tercih edilme oranı her yıl artmaktadır. Hazır evler, betonarme yapılara göre çok daha ekonomik olan yapılardır. Belli bir plan doğrultusunda üretilmeleri sayesinde, betonarme yapılardaki gibi size ekstra maliyet çıkarmazlar. Şantiye ortamında üretimi gerçekleştirilen evler, olumsuz hava şartları ya da farklı etkenlerden olumsuz etkilenerek ekstra zamana ve maliyete sebep olabilirler. Fakat fabrika ortamında üretilen hazır evler, herhangi bir olumsuz hava şartından ya da herhangi bir dış etkenden etkilenmediği için üretimleri hem daha kısa sürelerde gerçekleşir hem de maliyetleri daha düşüktür. Bu da çok daha ekonomik hazır ev fiyatları demektir. Hazır ev yapılarımızda paslanmaz galvaniz çelik ve TSE belgeli üstün kaliteye sahip olan malzemeler kullanılır. Bu sayede evinizi çok uzun yıllar boyunca bakım maliyeti olmadan ya da çok daha düşük bakım maliyetleri ile güvenle kullanabilirsiniz. Üstün kaliteye sahip malzemelerin kullanıldığı evlerimiz, size aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenle kullanabileceğiniz konforlu yaşam alanları sunar.

Karmod olarak 1986 yılından beri, yapılarımızı dünyanın her yerine taşımaktan mutluluk duyuyoruz. 20.000 metrekareli yüksek üretim kapasiteli üretim tesislerimizde, son teknoloji üretim sistemleri kullanarak, 30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman ekiplerimizle birlikte, üstün kalite ve hizmet prensibimizle hazır evlerimizin üretimini gerçekleştiriyoruz. Satış sonrası ekiplerimiz ile birlikte evinizin kurulumunda ya da kurulum sonrası herhangi bir problemde yanınızda oluyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, Ankara, Antalya ve Bursa’da satış ofisi ve showroomlarımız bulunmaktadır. İsterseniz showroomlarımızda bizi ziyaret ederek, örnek ev modelimize bakabilir, hazır evlerimiz, ev fiyatları ve evlerimizin sipariş süreçleri hakkında ya da yapılarımız hakkında merak ettiğiniz her şey için yüz yüze daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ya da dilerseniz telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Size en uygun hazır ev modeli ve en ekonomik hazır ev fiyatları için bizimle iletişime geçin, sadece haftalar içerisinde hayalinizdeki eve kavuşun.

Prefabrik Hazır Ev Üretim ve İmalat Aşaması