Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Yeşil Enerjili Konutlar Satışta

Karmod 21.07.2022

Karmod yeşil enerjili konutlar elektrik enerji hatlarının bulunmadığı bölge ve ülkelerde enerji sorununa önemli çözüm üretiyor.

Yeşil enerji üreten güneş enerjili konteyner sistem konutun yanına ayrı bir unite olarak yerleştiriliyor. Ünite direği üzerine rüzgar gülü ve güneş paneli olmak üzere iki ayrı alternatifte enerji üreten sistem bulunuyor. Ünitenin enerji üretimi için güneşli veya rüzgarlı bir hava koşulunun bulunması yeterli oluyor.

Doğa dostu enerji üretim sisteminde rüzgar tribünü veya güneş panelinden toplanan enerji hibrit şarj kontrol cihazıyla aküde toplanıyor. Aküde toplanan enerji ihtiyaca göre inverter yardımıyla konutta kullanıma sunuluyor. Yeşil enerji ile konteyner konut yaşam alanınızı aydınlatırken uydu alıcı ve led tv çalıştırabilecek, notebook ve cep telefonunu şarj edebilecek, aynı zamanda mini bir buzdolabı da kullanabileceksiniz.

Yeşil enerjili çevreci konutlar özellikle Afrika ülkeleri başta olmak üzere bazı Asya ve Güney Amerika ülkelerinde yoğun talep göreceği tahmin ediliyor. Yeşil enerjili konutlar Afrika’da Tanzanya, Madagaskar, Somali, Etiyopya, Kenya, Sudan, Eritre, Nijerya, Burkina Faso, Kamerun, Senegal, Gabon, Benin, Kongo, Çad, Orta Afrika Cumhuriyeti’nde kullanım için ekonomikliği ve bedava enerji üretimiyle oldukça cazip.

Yeşil enerji ünitesiyle Karmod yeni nesil konteyner yapıların çok sayıda üstünlüğüne yeni bir üstünlük daha eklenmiş oldu. Karmod konteyner konutlar  sandviç panel duvar ve çatı sistemi, tamamen vidalı ve geçmeli yapı modeli, pvc ısı camlı percereleri, kolay taşınabilir demonte özelliği gibi çok sayıda üstünlüğe sahip.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz