Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Cibuti'de Telekom Binasını Tamamladık

Karmod 21.07.2022

Doğu Afrika ülkelerinden Cibuti'de Telekom Binasını tamamlayarak teslim ettik. Başkentte yer alan Telekom binası ülkenin en önemli kamu hizmet binaları arasında yer alıyor.

Tamamen demonte sistemle ön üretimi İstanbul Tuzla'daki Karmod tesislerinde tamamlanan Telekom binası deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Cibuti'ye ulaştırıldı. Karmod uzman ekiplerince bir ay gibi kısa bir sürede kurulum yapılan bina kullanıma hazır olarak yetkililere teslim edildi.

Cibuti Telekom merkezi binası iki katlı lüks ofis modelinde yapılmış olup toplam 357 metrekare büyüklüğe sahip. Karmod Cibuti'de son bir yılda gümrük ofisleri, tarım bakanlığı ofisi, kadın doğum hastanesi gibi önemli projelerin de içinde bulunduğu ona yakın yapıyı tamamlayarak teslim etti.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz