Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Şantiye Yapılarında Karmod Konteyner Teknolojisi

Karmod 22.07.2022

Türkiye’nin Dünyaya açılan lider markası Karmod, birleşimli konteyner şantiye yapılarındaki kalitesiyle güvenli işçi kampları sunuyor. Modern teknoloji kullanılarak bant sisteminde demonte üretim yapılan Karmod konteyner şantiye yapıları uluslararası nakliye standartlarında imalat özelliğiyle Dünyanın her noktasına gönderilmektedir.

Karmod’un deneyimli teknik ofisinin hazırladığı konteyner projeleri şık tasarımla beraber ergonomik kullanım özelliğine sahiptir. Şantiye personel sayısı ve mekan koşulları dikkate alınarak özel projelendirilen birleşimli konteyner modellerimiz tek katlı veya üç kata kadar çok katlı planlarda hazırlanmaktadır. Birleşimli şantiye yapılarımızda yönetici ve teknik personel çalışma ofisleri, yemekhaneler, yatakhaneler, dinlenme ve toplantı salonları, özel laboratuarlar, wc duş alanları gibi üniteler yer almaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz