Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Prefabrik Evler Komşunuzu Kıskandıracak

Karmod 22.07.2022

Karmod; prefabrik ev profesyonel, yenilikçi ve modern tasarımları yansıtır. Uzman mimarlarca müşteri beklentileri de dikkate alınarak tasarlanan Karmod prefabrik ev tam beklentilerinize göre özellikleri taşıyor. Çevreci, yenilikçi ve uzun ömürlü estetik tasarımlar hedeflenen yeni prefabrik ev modellerimiz iç plan olarakta konforlu rahat kullanıma sahip ergonomik tasarımlar hedeflenerek oluşturuldu. Prefabrik ev modellerimizde tek katlı ve çift katlı dubleks tasarımlar özenle oluşturuldu.

Karmod prefabrik ev 21 bin metrekare kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde bant sistemiyle üretilmektedir. Kaynaksız vidalı sistemle teknolojik üretim yapılan Karmod prefabrik ev her detayı güvenle üretilmektedir. Çift katlı veya tek katlı prefabrik ev modeli müşteri onayı sonrası imalat dosyası hazırlanarak üretim istasyonundaki bilgisayara riplenmektedir. Bilgisayara yüklenen proje üretim bandında sac kesiminden bükümüne, vida deliklerine kadar milimetrik olarak otomosyon sistemiyle hazırlanarak demonte ön üretim gerçekleştirilmektedir. Vidalı sistem üretim binayı çok daha uzun ömürlü kılmaktadır. Karmod prefabrik ev fabrika üretim terminine göre ortalama 1 hafta gibi kısa sürede ön üretim yapılmaktadır.

Otomasyon sistemiyle ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik hazır ev montaj yerine sevk edilerek kuruluma hazır hale getirilmektedir. Karmod prefabrik hazır evler yurt içinde kamyon veya tırlarla sevk edilmektedir. Yurt dışı üretimler taşıma konteynerine yüklenerek kara, hava, deniz taşımacılık standartlarına uygun olarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir. 

Montaj alanına sevk edilen Karmod prefabrik ev uzman ekiplerimizce kısa sürede kurulumu gerçekleştirilerek kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod prefabrik evler çelik kapısı, iç panel kapıları, ısı camlı pvc doğramaları, elektrik ve su tesiatları, elektrik ve su tesisat armatürleri, çatı kaplaması, iç ve dış boyasıyla kullanıma hazır olarak tesilm edilmektedir. Karmod prefabrik evin üretiminde kullanılan tüm malzemeler kalite belgeli ürünlerden oluşmaktadır. Malzeme kalitemizi ve markalarını teknik özellikler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Karmod  prefabrik evin en önemli avantajlarından biri de hazır olarak teslimat yapıldığından usta gerektirmemesidir. Bu da usta sıkıntısı çekilen bölgelerdeki en önemli problemin kolayca aşılmasını sağlamaktadır. Prefabrik evler müşterilerimizin hazırlaması gereken bina kurulumunun yapılacağı su basmanı sonrası duvar panelinden çatı kaplamasına, çatı derelerinden tesisat malzemelerine, pencereden kapılarına kadar her detayı Karmod montaj ekiplerince montaj yapılarak hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod hazır ev yıllık standart bakımları yapılması durumunda (diğer yapılarda da olduğu gibi boya vs.) uzun yıllar güvenle kullanılabilir niteliktedir.

Karmod hazır ev izolasyon açısından mükemmel yapıdadır. 10 cm kalınlığa sahip duvar izolasyonlu duvar panelleri, çatı kapaması üzerine içten yerleştirilen cam yünü (izocam) uygulaması, çelik kapısı, ısı camlı birinci kalite pvc pencere sistemleriyle Karmod prefabrik ev yüksek izolasyona sahiptir.

Karmod’u prefabrik ev üretiminde farklı kılan bir diğer önemli yön ise; satış sonrası hizmet anlayışıdır. Karmod prefabrik ev garantili olarak üretilmekte olup, ürünlerinin tamamında satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Karmod uluslararası üretici kimliği ve 1986 yılından bugüne satınalma tecrübesiyle ürün kalite ve tedarikinde kendi sermayesiyle gerçekleştirdiği cazip fiyatları müşterileri lehinde prefabrik ev fiyatlarına yansıtarak avantajlara dönüştürür.

Kendi özel arsanızda; modern yapı mimarisi, çevreye uyumlu tasarımları ile beklentilerinize göre hem de uygun bütçe imkanıyla bir prefabrik ev sahibi olmak isterseniz, profesyonellik ve güven açısından Karmod en doğru tercihiniz olacaktır.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz