Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod Toplu Konutlara Orta ve Güney Amerika’da Büyük İlgi

Karmod 21.07.2022

Prefabrik hazır evlerin markası Karmod’un üretimini yaptığı toplu konutlar Orta ve Güney Amerika ülkelerinde büyük ilgi görüyor.

Özellikle son iki yıldır Panama, Kolombiya ve Peru’da katılım gösterdiğimiz fuarlarda evlerimizle tanışan ülke konut yatırımcıları Kamod kalitesini de yakından tanıyınca toplu konut projelerinin aranan markası olduk.

Bizzat ve ülke temsilcimiz olan iş ortaklarımızla katıldığımız fuarlar sonrası Panama, Peru ve Venezuela’da ilk aşamada ürünü tanıma amaçlı siparişler aldık. Uzun ömürlü yüksek kalite standartında üretimini gerçekleştirdiğimiz evlerimizin örnek kurulumundan sonra güven arttı. Böylece çok sayıda Orta ve Güney Amerika ülkesinden toplu konut projesi talepleri almaya başladık.

İlk talep Panama’dan

Orta Amerika ülkelerinden Panama’nın Penonome ve Arraijan kentlerinde kurulum yaptığımız tek katlı ve iki katlı örnek ev kurulumlarımız sonrası şimdi 100 konuttan oluşan toplu çelik ev projesinde önemli aşamaya geldik.

Peru’da 640 Konutluk Sosyal Konut Projesi

Başkent Lima’da katıldığımız  21. Uluslararası İnşaat ve Yapı Fuarı (EXCON)’da ilk kez Peru halkı Karmod konutlarıyla tanıştı. 32 bloktan oluşan 640 konutluk sosyal konut projesi için çalışmalar devam ediyor. EXCON fuarında Karmod ürünlerini Peru başta olmak üzere ABD, Arjantin, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Panama, Paraguay,Şili ve Venezuela’dan gelen ziyaretçiler yakından tanıma imkanı buldu.

Karmod evlerinin Dünya genelinde ilgi görmesini sağlayan etkenler arasında teknolojik demonte üretim sistemi, kolay nakliyesi, yerinde hızlı kurulumu ve cazip fiyatlarını sayabiliriz. Ürünün ekonomikliği ve kısa sürede hızlı üretim ve kurulumu konut açığı olan ülkelerde kolay çözüm avantajı sunuyor. Karmod geçtiğimiz dönemde Irak’ın başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde 10 bin kişinin yaşayacağı bin 884 konutluk dev projeyi 7 ay gibi kısa bir sürede tamamladı.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz