Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Azerbaycan doğalgaz boru hattı prefabrik şantiye projesi

Karmod 01.08.2022

Her geçen gün prestij projelerine bir yenisini ekleyen Karmod Prefabrik, yurtdışında benzer bir projeyi daha tamamladı. Bakü-Ceyhan Petrol boru hattından sonra Azeri Gazı’nın Avrupa’ya taşınması için planlanan Şahdeniz -2- projesinde Karmod Prefabrik, şantiye çözümleriyle yer aldı.

Dünyaca ünlü petrol devi BP’nin AZFEN ortaklığıyla yürüttüğü projede doğalgaz Türkiye üzerinden Avrupa’ya taşınacak. Uzun soluklu olan proje için Karmod’un ürettiği prefabrik üniteler kalıcı olarak hizmet verecek. Proje boyunca görev alacak personel için gerekli olan çalışma ofisleri, sağlık tesisleri, güvenlik noktaları, wc ve duş çözümleri, depolar, yemekhaneler, eğitim üniteleri gibi unsurlar yer alıyor.

Şahdeniz -2- olarak bilinen proje 2018 yılına kadar devam ederken Karmod Prefabrik şantiye yapıları yaklaşık 6 yıl boyunca kullanılacak.

Avrupaya uzanan doğalgaz boru hattı prefabrike şantiye yapıları Karmod'tan

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz