Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod Çelik Ev Amerika Kıtasında

Karmod 21.07.2022

Çelik konstrüksiyon yapı sistemine sahip uzun ömürlü ve güvenli konut modeli sunan Karmod Çelik Ev Amerika kıtasında da ilgi görmeye devam ediyor. Amerika’da çelik ev modeliyle gerçekleştirdiğimiz son konut projesi Panama’da tamamlandı. Ülkede yaşanan tropikal iklim özellikleri dikkate alınarak özel projeyle hazırlan çelik evler iki farklı şehirde inşa edildi.

Projede İki Farklı Çelik Ev Modeli Tercih Edildi

Penonome ile Arraijan şehirlerinde kurulumu yapılan konutlarda iki farklı çelik ev modeli tercih edildi. İki katlı olarak hazırlanan çelik konstrüksiyon ev ülkenin coğrafi olarak tam ortasında yer alan aynı zamanda Cocle eyaletinin başkenti de olan Penonome’de inşa edilirken tek katlı hazır ev modeline sahip 3 konut ise Arraijan şehrinde kuruldu.

Yüksek Yapı Güvenliği Çelik Ev’de

Yapı tarzını tamamıyla çelik konstrüksiyon sistemin oluşturduğu çelik ev modeli yüksek yapı güvenliğiyle öne çıkıyor. Yapılarda kullanılan çeliğin verdiği rahatlıkla statik hesaplamalar çok daha güvenle hazırlanarak ortaya yapı güvenliği yüksek çelik evler çıkıyor. En iyi yapı güvenliğine sahip hazır evler genel olarak deprem başta olmak üzere tabi afet risklerinin yüksek olduğu bölgelerdeki konut modellerinde özellikle tercih ediliyor.

En İyi Yalıtım Performansıyla Enerji Tasarruflu Çelik Ev

Yeni nesil teknolojik hatlarda yoğun çelik kullanımıyla hazırlanan çelik ev saha kurulumunda adeta çelik konstrüksiyon sistemle örgülenerek inşa edilmekte. Duvardan çatıya evi örgüleyen çelik karkaslar arası özel yalıtım malzemeleriyle tam doldurularak yüksek yalıtım için ilk adım atılmış olur. Bu karkaslar dıştan osb uygulaması, nem bariyeri, M profil üzerine ekstra kaplama uygulaması ile içten tamamıyla özel levha ile kaplanarak çelik ev izolasyonu üst seviyeye yükseltilmektedir. Kurulumun her aşamasında gerçekleştirilen titiz işçilik uygulamamalarıyla ısı köprüsü riskleri tamamen ortadan kaldırılarak çelik ev benzerlerine göre yüzde 60’a varan enerji tasarrufu sağlayan performans özelliğiyle kullanımda her aşamada kazandırmaktadır.

Yenilikçi Karmod Çelik Ev sistemimizle Panama’da inşa ettiğimiz konutlar risklerden uzak yapı güvenliği, yüksek enerji tasarruflu yalıtım üstünlükleri, modern tarzı ve uzun ömürlü kullanım avantajlarıyla içinde yaşayan ailelere mutluluğu yaşatmayı sürdürüyor.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz