Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

İDO’nun Tercihi Karmod Kabin

Karmod 22.07.2022

Kısa adı İDO olan İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hizmet verdiği iç ve dış hat iskelelerinin tamamında Karmod güvenlik kabinleri tercih edildi. 
 
Şık görünümüyle konulduğu yere değer katan Karmod Metropol Kabin, İDO’nun Yenikapı, Bostancı, Pendik, Kadıköy, Kartal, Kabataş, Bakırköy, Sirkeci, Harem, Yalova, Esenköy, Çınarcık, Armutlu, Eskihisar, Topçular, Bursa, Bandırma, iskelelerinin tamamında kullanılıyor.
 
İDO İstanbul içi deniz hatlarıyla beraber dış hat olarak Kabul edilen çevre illerde Yalova, Bursa ile beraber Marmara ve Avşa adalarına kadar deniz otobüsleri ve hızlı feribotlarla yılda milyonlarca araç ve yolcuya hizmet sunuyor.
 
Güvenlik ve pratik ofislerde estetiği arayanlar için özel üretim yapılan Karmod Metropol kabinler İDO ile beraber İstanbul Anadolu Yakası Kartal, Avrupa Yakası Çağlayan ve Bakırköy Adliye binalarında da güvenlik kabin tercihi oldu.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz