Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Erbil Havaalanı Güvenlik Kabinleri İçin Karmod’u Tercih Etti

Karmod 22.07.2022

Erbil Havaalanında Polis Kontrol noktası olarak kullanılmak üzere 8 adet 150x150 güvenlik kabinlerenin üretimi tamamlanarak sevk edildi. Kullanıma hazır olarak üretim yapılan güvenlik kabinleri karayolu taşımacılığı ile Erbil havalimanına ulaştırıldı. Kabinler için duvar panelinde özel destek yapılarak klima uygulaması da yapıldı.

Karmod güvenlik kabinleri yüksek güvenlik gerektiren noktalarda kurşun geçirmez cam ve kapılı modelde de üretim yapılmaktadır.

Kürdistan Bölgesel Yönetimi tarafından işletilmekte olan Erbil Havalimanı (IATA: EBL, ICAO: ORER). Irak'ın kuzeyindeki Erbil şehrindedir. 2010 yılında hizmete giren Erbil Havalanı yeni terminal binası Türk firması Makyol Cengiz İnşaat tarafından yapıldı. 4.800 x 75 metre (15.748 x 246 ft) pisti ile Erbil Havaalanı dünyanın en uzun pistlerinden birine sahiptir.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz