Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

En Dayanıklı Kabinler

Karmod 21.07.2022

Her yerde avantajlı olarak kullanabileceğiniz standart ve özel şartı kabin modellerimiz, sizlerin isteklerine ve projelere göre çeşitlenebilmektedir. Kaliteli ses geçirmez yapıların yanı sıra ısı geçirmez ya da normal yapılar ile siz müşterilerimizin kalitemiz ile her daim yanında oluruz. Çürümez, kolay temizlenir dış yüzeyleri ile koromozif şartlara uygun üretilmiştir.
Ayrıca kabin içerisine elektrik tesisatı döşemek için uygun imkânlar sağlanmaktadır. Yapı konulduğu yere sabitlenir ve böylece rüzgâr ya da deprem gibi etkenlerden korunması olağandır. İç yüzey paneller temizlenebilir paneller olduğu için çok fazla uğraş gerektirmemektedir. Firmamız işçilik ve imalat hatalarına karşı ürünlerini 1 yıl garantisi altında tutmaktadır. Sipariş vermeden önce kapı ve pencere yönlerini mutlaka belirtmelisiniz.

Her sipariş bizler için birer projedir. Bu kapsamda tam olarak ne istediğinizi net ifade etmeli ve mühendislerimizin size sunduğu raporu incelemelisiniz. Ardından bizler imalata geçer ve kabin hazırlıklarına başlarız. Bittikten hemen sonra kurulum ve teslimatı tamamen bize ait olup, Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktayız.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz