Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod’Dan Deprem Bölgesine Özel 3 Farklı Modelde Acil Yaşam Üniteleri

Karmod 21.07.2022

Karmod Konteyner; hepimizi derinden üzen depremin yaşandığı Van Merkez ve Erciş ilçesi ve köylerindeki vatandaşlarımızın mağduriyetine çözüm üretmek amacıyla ekstra mesailer yaparak çalışıyor. Acil yaşam konteyneri, prefabrik acil yerleşim hazır evleri, yaşam kabinleri ve WC – duş kabinleri ile Karmod depreme özel ürünler sunuyor.

Karmod acil yaşam konteyneri geçici barınma amacıyla kullanılmak üzere 300 x 700 ebatlarında 21 m2 alana sahip yüksek izolasyonlu yaşam ünitelerinin içinde 2 oda, lavabo, tuvalet ve duş içeren konteynerin üretimlerine hızlı bir şekilde devam ediyor. Karmod, depreme özel olarak 3 değişik ebat ve planda acil yerleşim konteynerini yaparak 2 vardiya olarak devam eden üretimleriyle kısa zamanda üretim ve bölgeye sevk ederek teslimatını yapıyor. Karmod konteyner izoleli özel yapısıyla kış şartlarında da mağdur vatandaşımızın güvenle yaşayabileceği sıcak mekanlar sunuyor.

Karmod Prefabrik olarak Van ilimizin çetin geçen kış şartlarına göre tasarlanmış pratik ve hızlı kuruluma sahip 3 değişik prefabrik hazır ev modelinin üretimiyle de kısa sürede üretilip kurulabilen uzun ömürlü prefabrik evleri deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın kullanımına sunuyor. Kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile üretilen Karmod prefabrik evlerde vatandaşlarımız uzun yıllar güvenle oturabilirler.

Karmod’un bir diğer üretimi olan yaşam kabinleri, Van’da yaşanan depremin ardından depremzedeleri hayata bağlayacak yepyeni tasarım yüksek izolasyonlu poliüretan sandviç panelli “Acil Yerleşim Üniteleri” modüler polyester kabinlerle yeni çözümler üreterek farklılık sunuyoruz. Ağırlaşan kış koşulları da dikkate alındığında önemi artan geçici barınma Karmod kabinleri ihtiyacını karşılayacak Acil Yerleşim Üniteleri için mevcut üretim programları göre 270 x 750 ölçülerinde 2 odalı, çay ocaklı, tuvaletli, ve duş ünitesi ile birlikte 20 m2 alana sahip Karmod kabinleri 3 farklı dizaynda üreterek depremzede vatandaşlarımıza sımsıcak geçici yuvalar, sunuyoruz.

Seyyar Tuvalet Kabinleri

Karmod afet bölgelerinde kolaylıkla kullanılabilecek özellikte tamamen kullanıma hazır seyyar tuvaletleri hizmete sunmaktadır. Karmod seyyar tuvaletler; tuvalet ünitesi, lavabosu, elektrik tesisatı, su tesisatı ile tamamen kullanıma hazır olarak üretilmektedir. Türkiye’nin en büyük tuvalet kabini üreticisi olan Karmod yüksek üretim âdeti ve kalitesiyle seyyar tuvalet kabinlerinin aranan markasıdır. Seyyar tuvalet kabinlerimiz tekli ve ikili modelde stoklu çalışılmakta olup, isteğe bağlı olarak 3 – 4 ve 5’li ünitelerde de üretim yapılmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz