Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 260x260 cm

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 2,60 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 20 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Güvenlik Kulübesi Fiyatları Bursa Özel Kampanyası

Marka kalite üstünlükleriyle Bursa'da her ebatta ve ölçülerde güvenlik kulübesi üreticisi Karmod. Osmangazi Panayır Kavşağı’nda yer alan Satış Ofisi’nden stoklardan teslim, garantili, yüksek izolasyonlu ekonomik fiyata güvenlik kulübeleri.

Karmod 260x260 güvenlik kabini panel sistem üretimdeki bekçi kulübe modellerinin en genişi. 7 m2’ye yakın iç genişliğiyle güvenlik personeline konforlu görev alanı hazırlıyor. Kapıdaki penceresi dahil her açıdan geniş görüşe sahip panel sistem 260x260 güvenlik kabini personelin işini kolaylaştırıyor. Gece ve gündüz mesai dönüşümüyle genelde 12 saat kesintisiz çalışan bekçiler bu yapıda evlerinde yaşadıkları konforu buluyor. Bir kişi üzeri güvenlik personelinin kullanımına özel tasarlanan bu bekçi kulübesi ergonomisiyle çok sayıda üstünlüğe sahip. Kabin büyüklüğüyle satış ofisi veya çalışma ofisi olarak da kullanılabiliyor.

Benzersiz Konfor ve Yalıtım Üstünlüğü Karmod Panel Kabinde

Karmod markalı tüm güvenlik kabinlerinde olduğu gibi 260x260 kabinde de en iyi iç mekan ergonomisinin kazandırdığı konforu bulacaksınız. Karmod bekçi kulübesi güvenlik personeline ev konforunu yaşatırken görevlerini en iyi verimlilikte kusursuz gerçekleştirmelerine katkı sağlayacak. İçine girdiklerinde en yüksek tavan ve maksimum genişlikte iç mekan üstünlüğünü hemen hissedecekler. Tasarımda pencere yerleşimindeki seyir farkını görecekler. Her açıdan geniş görüş işlerini kolaylaştıracak mekan güvenliğinin sağlanmasında olası hataları ortadan kaldıracak.

Sandviç panel duvar sistemi ve özel çatı sistemiyle güvenlik kabini ısıtma ve soğutması en az enerji harcamasıyla gerçekleştirilecek. Güvenlik personeline yazın serinliği kışın sıcak ortamı ile en iyi iklimlendirme konforunu yaşatacak. Kabin içi ısıtmasında klima, elektrikli ısıtıcı, panel radyatör tarzı ısıtıcılar en düşük ayarda kullanımı yeterli olacak. Yaz aylarının yüksek nemle bunaltıcı geçen günlerinde klimanın en düşük ayarla çalışması içeride serin ortam hazırlayacak. En az enerji sarfiyatıyla aylık sabit giderlerden tasarrufla Karmod güvenlik kabini size de kazandıracak.

260x260 bekçi kabini tüm Karmod yapılarında olduğu gibi kullanıma hazır konseptte sevk ediliyor. Kullanıma hazır yapıyı tercih ederek gereksiz inşa süreçleri ve farklı ustalarla uğraşmayı geride bırakın. Yapıya özel elektrik tesisatı projeli olarak Karmod tarafından tam yangın güvenliğinde gerçekleştiriliyor. Elektrik tesisatı kapı üzerinde yer alan sigorta kutusunda toplanarak ana şebeke bağlantısı için yapı dış cephesindeki özel buata kadar çıkartılıyor. Güvenlik kabini size ulaştığında tek yapmanız gereken yapının elektrik sistemini ana şebekeye bağlantı yaptırmanız. Bağlantıyla birlikte kabin elektrik sistemi güvenli bir şekilde devreye girecektir. Aydınlatma anahtarına bastığınızda armatürün yandığını ve prizin çalıştığını görerek test edebilirsiniz. Elektrikte hiç bir şey şansa bırakılmıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi güvenlik kabinine özel proje ile elektrik tesisatı gerçekleştiriliyor. Elektrik güvenlik için sıva üstü uygulama ile ilerletiliyor. Armatür yerleşimi, priz ve anahtarların yerleşimi kullanım ergonomisi dikkate alınarak projede özel olarak yerleştirilmiş.

Güvenlik Kulübesi Bursa

Bursa bölgesinin her noktasında kullanılan güvenlik kulübesi Bursa gelişen teknoloji ağına ayak uydurarak birbirinden pratik modelleri ile sizlere sunuluyor. Eşsiz tasarımları ve kaliteli yapıları sayesinde kurum ve kuruluşların ilk tercihleri arasında yer alan prefabrik ve konteyner yapılar her geçen gün farklı modelleri ile herkese hitap ediyor. Güvenlik kulübeleri siteler başta olmak üzere; inşaat şantiyelerinde, plazalarda, okullarda ve benzeri tüm noktalarda ihtiyaç duyulan bir yapıdır. Bu yapılara olan talep bu denli artmasından dolayı farklı sektörlerde gelişme kaydetmiştir. Bu gelişmeleri en iyi şekilde ilerletmeyi başaran konteyner ve prefabrik yapılar istenilen tüm modele uygun tasarlanarak hazır bir şekilde sizlere sunuluyor. Klasik yapılarda oluşan yeni fiyat politikası, maliyetlerin artması nedeni ile bütçenizin aşılmasına neden olabilir. Aynı zamanda yapılarda özel olarak talep ettiğiniz detaylar var ise bu detaylar için ekstra bir ücret ödemeniz gerekir. Klasik betonarme yapıların teslimat süreçleri yaklaşık olarak 6 ila 12 ay arasında değişen süre zarflarında sizlere teslim edilir. Prefabrik ve konteyner yapıların sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi kısa süreli teslimattır. Yaklaşık olarak 10 ila 15 gün içerisinde sizlere teslim edilen bu yapılar ekstra herhangi bir maliyet gerektirmeden oluşturuluyor. Anlaşmış olduğunuz fiyat üzerinden üretime başlanan bu yapılar maliyetlerinizin artmasını engelleyerek ekonomik yönden tasarruf etmenizi sağlıyor.

Güvenlik Kulübesi Yapım Süreçleri Nelerdir?

Güvenlik kulübesi Bursa yapım süreçleri özel üretim tesislerinde tamamlanarak alanında uzman kişiler tarafından hazırlanır. Yapımında kullanılan son teknoloji ürünler aracılığı ile oluşturulan bu yapılar demontaj haliyle sizlere gönderilir ve kurulum yapılacak olan alanlarda kurulumları yapılır. Güvenlik kulübesi Bursa yapımında programlarda kullanılır. Bu programlarda yapının tasarımı hazırlanır. Hazırlanan tasarımlarda birebir görev edineceğinizden dolayı sizlerden onay alınarak üretime başlanır. Bu esnada ekstra talep ettiğiniz noktalar var ise projeye ekletebilirsiniz.

Su geçirmez, dayanıklı malzemeler tercih edilen bu yapılar her bölgeye ve mevsime uygundur. Sizler de sizlere her yönü ile avantaj sağlayan pratik ve kullanışlı bir yapı tercih etmek isterseniz konteyner ve prefabrik yapıları tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Güvenlik Kulübesi Fiyatları Ne Kadar?

Bursa'da her ebatta ve ölçülerde güvenlik kulübesi üreticisi Karmod. stoklardan teslim, garantili, yüksek izolasyonlu ekonomik fiyata güvenli kulübeleri yaptırmanıza imkan tanıyor. Modern yapıları ile istenilen her alana uyum sağlayabilen bu yapılar hızlı teslimat, uzun süreli kullanım garantileri ile sizlere hizmet veriyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler