Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 135x260 cm

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 36 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Güvenlik Kulübesi Antalya

Güvenlik kulübesi Antalya yapılacak olan alanın mimarisine uygun farklı ve modern yapıları ile dikkat çeken yapılar sunuyor. İster prefabrik, isterseniz de konteyner olarak tercih edebileceğiniz bekçi kulübesi Antalya herkese hitap eden yapı şekilleri ile istenilen modlelin oluşturulmasına katkı sağlıyor. Son teknoloji ürünler aracılığı ile hazırlanan bu yapılar dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kullanılan malzemeler 1.kalite malzemeler olup dışarıdan meydana gelebilecek her türlü probleme karşın korunaklıdır. Nem, su geçirmez yapısı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapımında tercih edilen çelik konstrüksiyon malzemeler yağının daha sağlam olmasına yardımcı olarak uzun yıllar rahat bir kullanım sağlıyor. Klasik yapılarda kullanılan kiriş ve kolon gibi alanlar prefabrik ya da konteyner yapılarda yer almıyor. Böylelikle yapı içerisinde ki tüm alanları aktif olarak kullanabilme ve istediğiniz tasarımı da oluşturabilme şansınız bulunuyor. Hayallerinizde ki yapıyı inşa etmek, ve maliyetlerinizin üzerine çıkmadan kaliteli bir yapıya sahip olmak prefabrik ve konteyner yapılar ile artık daha kolay. Güvenlik kulübesi Antalya her siteye ve her bölgeye uyum sağlıyor.  Sizler de istediğiniz güvenlik kulübesi Antalya modellerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Kabini Antalya Modelleri İle Ekonomik Yapılara Sahip Olun

Antalya'da hafif çelik panel yapı teknolojisi ile üretilen sağlıklı ve kaliteli güvenlik kulübesi üretiminde fark yaratan Karmod size özel en uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Güvenlik kulübesi fiyatları Antalya her bütçeye hitap eden yapıları ile uygun fiyatlı yapılar sunuyor. Yapımında ayarlanan ısı yalıtımları ile yaz aylarında ve kış aylarında soğuk sıcağa uyum sağlayan bir yapı oluşturuluyor. Yüksek fiyatlı yapılar yerine daha modern ve zaman açısından da sizlere tasarruf sağlayacak prefabrik ve konteyner yapıları tercih edebilirsiniz.

Güvenlik kulübesi Antalya sunmuş olduğu avantajlar nedeni ile herkesin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İnşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışları farklı sektörlerin ön planına çıkmasını sağlıyor. Bu yapılar arasında en dikkat çeken ve en çok tercih edilen prefabrik ve konteyner yapılar uygun fiyat ve uzun vadeli kullanım garantisi ile sıklıkla tercih ediliyor.

Güvenlik Kabini Antalya Kısa Sürede Kurulum Yapılıyor

Güvenlik kulübesi Antalya kısa süre içerisinde kurulumları ile acil ihtiyaçlarınızda destek oluyor. Yapım, kurulum ve teslimat aşaması yaklaşık olarak 10 iş gününe tekabül eden bu yapılar hazır olarak teslim ediliyor. Kurulumdan sonra her detayı hazır olan bu yapıları tercih ederek kaliteli ve modern bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler