Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 210 x 260

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 2,10 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 43 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Tasarımda Modelleriyle Güvenlik Kulübesi Ankara

Genel kullanımda iki ve üzeri güvenlik personelinin görev noktası olarak hazırlanan 210x260 panel kabin Ankara genelinde farklı kullanım alanları için de tercih görüyor. Ofis amaçlı kullanımlar bu tercihler arasında. Kompozit bekçi kulübesi avantajlarıyla özel güvenlik kabini ihtiyaçları için en çok tercih edilen mekanlar toplu konut siteleri, sanayi bölgesi güvenlik noktaları ve özel yönetim merkezleri. Kamu kurumlarında 210x260 panel kabin yapılarını en çok tercih eden birim zabıta birimi. Panel güvenlik kabini pazar yerleri ve meydanlarla beraber zabıta denetimine ihtiyaç duyulan noktalara kolaylıkla yerleştirilebiliyor.

Ofis kullanımlarında geniş iç mekan sunumuyla çalışma masası ve sandalyeler kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Ofis için gerekli büro makineleri ve diğer cihazların da kabin içi yerleşimi yapılabiliyor. Yaygın büro ofislerle çalışan rent a car firmaları da 210x260 kabini ofis olarak kullananlar. Araç kiralama firmaları bu kabinleri havaalanı otoparkları, avm otoparkları gibi alanlara pratik şekilde yerleştirerek hemen hizmete alabiliyorlar. Kullanıma hazır sunumuyla Karmod ofis kabini rent a car tarzı yaygın ofisli işletmelerin kısa sürede açılmasına çok pratik çözüm getiriyor. Yapı inşa sorunlarıyla uğraşmadan ofisini açan bu hizmet firmaları ağır yapı finansman giderleriyle uğraşmadan kurtuluyor. İşletmelerini aynı gün hizmete açarak hemen kazanmaya başlıyor. Ofislerini açmak için 210x260 panel kabini yerleştirecek kadar alan yeterli. Kira gibi sorunlarla uğraşmadan kendi ofislerini çok ekonomik kabin fiyatları avantajını değerlendirerek açabilirler. Bu nedenle karını düşünen akıllı yatırımcılar cazip kabin fiyatları ile hazır ofislerini hemen alıyor aynı gün işine başlayarak kazanmaya başlıyor.

Konfor Kazandıran En iyi Üstünlükler Karmod Kabinlerde

Güvenlik kabini tercihlerinde geniş iç mekanıyla iki ve üzeri personele konforlu kullanım alanı hazırlıyor. Özel Karmod tasarımıyla her detayında en geniş iç mekana sahip panel kabin izolasyonuyla da öne çıkıyor. Sandviç panel duvarları ve özel çatı sistemiyle iklimlendirme kolaylığı Karmod kabin ürünlerinde. Isıtmada elektrikli ısıtıcı, ısıtıcı panel radyatör veya klima kullanılabiliyor. Sıcak havalarda kabin içi iklimlendirmesinde klima kullanılıyor. Klima veya diğer ısıtıcılarla en az enerji kullanımıyla yaz kış iklimlendirme en az enerji sarfiyatıyla gerçekleştiriliyor. Bu avantajla güvenlik personeline konforlu iç mekan sunulurken aynı zamanda işletme sahiplerine sağladığı enerji tasarrufuyla kazandırıyor. Elektrik tesisatı klima ve elektrikli ısıtıcıların kullanımı esas alınarak güvenli şekilde hazırlanmıştır. Her kabinde olduğu gibi 210x260 panel kabin elektrik tesisatı yapıya özel projelendirilmiş durumda. Güvenlik kabini veya ofis ihtiyaçlarınız için tercih edeceğiniz Karmod panel kabinde klima kullanımınızı satış temsilcisiyle mutlaka paylaşınız. Klima monte edilecek kabin panelleri montajı kolaylaştıracak aparatla desteklenmektedir.

Ankara'nın yüksek kaliteli güvenlik kulübesi üreticisi Karmod. İzolasyonlu Isı ve ses geçirmeyen ve kompozit güvenlik bekçi kulübelerinde lider marka avantajlarını yakalamak için bizi arayın.

Güvenlik Kulübesi Ankara

Güvenlik kulübesi Ankara birbirinden şık modelleri ve farklı tasarımları ile ihtiyaçlarınızın giderilmesine katkı sağlıyor. İnşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışları kurum ve kuruluşları farklı sektörlere yönlendiriyor. Güvenlik kulübeleri, güvenlik işlerinde vardiyalı olarak çalışan kişiler için önem arz eden bir yapıdır. Gerek şantiye girişleri, gerek okullar, gerekse de site ve benzeri alanlarda sıklıkla kullanılan bu kulübeler klasik betonarme yapılar yerine daha pratik ve kullanımı kolay olan prefabrik ve konteyner modelleri tercih ediliyor. Prefabrik ve konteyner yapılar her geçen gün gelişmekte ve değişmekte olup herkesin ihtiyacına uygun tasarımlar üretiliyor. Güvenlik kulübesi Ankara prefabrik ve konteyner yapılar kısa süre içerisinde teslim edilmesinden dolayı acil ihtiyaçlarınızda sizlere destek sağlıyor. Klasik betonarme yapılarda meydana gelen gecikme problemleri, yüksek fiyat artışları ve ekstra maliyetler prefabrik, konteyner sektörünün gelişmesine katkı sağladı.

Güvenlik kulübesi Ankara, modern yapıları ile kurulum yapılan alanlara kolaylıkla uyum sağlıyor. Düz bir zemin üzerine kurularak hazır bir şekilde sizlere teslim edilen bu yapılar 4 mevsim kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her noktasında kullanılan ve tercih edilen güvenlik kulübeleri ısı yalıtımlı özellikleri sayesinde ekonomik bir kullanım sunuyor. Sizler de bütçenizi aşmadan modern bir yapıya sahip olmak için konteyner ve prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Modern Yapıları İle Güvenlik Kulübeleri Her Noktada

Ankara'nın yüksek kaliteli güvenlik kulübesi üreticisi Karmod. İzolasyonlu Isı ve ses geçirmeyen ve kompozit güvenlik bekçi kulübelerinde lider bir markadır.  Kompozit kaplama ile ekstra koruma sağlayarak hem yaz aylarında hem de kış aylarında ısı geçirmeyerek içerinin sıcaklığını ve soğukluğunun korunmasına yardımcı olur. Güvenlik kulübesi Ankara birbirinden farklı model ve ürün çeşitleri ile istenilen her düzeyde yapılabiliyor. Özel üretim tesislerinde ve özel programlar aracılığı ile oluşturulan bu yapılar istediğiniz tüm detaylar ile hazırlanıyor. İstenilen her büyüklüğe uygun olarak tasarlanabilen bu yapılar sayesinde ister küçük isterseniz de orta boyutta bir yapı tercih edebilirsiniz.

Güvenlik kulübesi Ankara yapılarında kullanılan tüm malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor. Bu malzemeler yapının daha dayanıklı olmasına imkan sağlayarak deprem yönetmeliğine uygun hazırlanıyor. Sizler de bu yapıları tercih ederek modern bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler