Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin Güvenlik 135 x 210

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 2,10 m
Şu anda 33 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Güvenlik Kabin Fiyatları İzmir’e Özel

Karmod lider marka üretici avantajlarıyla güvenlik kabin fiyatları İzmir’e özel. Panel yapı sistemiyle üretilen 135x210 güvenlik kabini tek personelin görev aldığı güvenlik noktalarına alternatif getiriyor. Ebatıyla bir küçük ölçü olan 135x135 bekçi kulübesine kendi içinde bir üst sınıfa taşıyor. Bahsi geçen küçük modeldeki kabin daha çok cadde ve bina bahçelerindeki dar mekanlar için tercih ediliyor. 135x210 kabin konulacağı yerde mekan problemi bulunmayan kullanım alanları için önerilebilir. Çünkü bir önceki ölçüye göre çok daha geniş bu kabinde görev alacak personelin kullanım ergonomisi yükseltilerek konfor kazandırılabilecek. Genişliğin onlara kazandıracağı konfor görevlerine yani diğer bin anlamda verimli çalışmalarına doğrudan yansıyacak.

Karmod kabin yapılarının tamamında olduğu gibi panel sistem 135x210 güvenlik kabini de kullanıma hazır konseptle satışa sunuluyor. Bu kabinlerin en güzel özelliği kullanıma hazır ve pratik güvenli yapı çözümü getirmesi. Genelde seri üretimde stoklu çalışılan bu güvenlik kulübelerini sipariş verdiğiniz gün teslim alabilmeniz mümkün. Hazır konseptiyle fabrikalar ve AVM’ler başta olmak üzere işletme sahiplerinin işini oldukça kolaylaştırıyor. Üstelik Karmod kalite güvencesinde uzun ömürlü yapı modeliyle üretilen güvenlik kabinleri uzun yıllar kullanılabiliyor. Kalitesiyle uzun süreli kullanımlarda güvenli personeline ilk günkü kullanım konforunu yaşatıyor.

Güvenlik Personelinin Tercih Ettiği Bekçi Kabin Markası

Karmod kalitesinin yanı sıra iç mekan ergonomisinin kazandırdığı konforla güvenlik personelince en çok tercih edilen marka. Her yönden ergonomik gözetleme üstünlüğü sunan Karmod kabin yalıtım üstünlüğüyle de önde. Sandviç panel yalıtımlı duvar sistemi ve özel çatı uygulamasıyla Karmod kabin yaz sıcağında serinlik kış soğuğunda da sıcacık iç mekanlar hazırlıyor. İşletme sahiplerini bir yandan çalışanlarına konforlu mekan sunma mutluluğu yaşatırken diğer taraftan ekonomisiyle onlara kazandırıyor. Yatırımcılara Karmod kabinin kazandırdığı iki önemli avantaj var. Bunlardan biri kullanıma hazır üretilen güvenlik kabini onları uzun inşa sürçlerinden kurtarması. Diğer avantajı ise yüksek yalıtımıyla enerji tasarrufu sağlayarak onlara bütçe giderlerinden kazandırması. Şöyle örneklendirirsek 135x210 güvenlik kulübesi yapımı ilk etapta basit gibi görülebilir. Oysa betonarme tarzı klasik yapı sistemleriyle bu yapılı inşa ettirmek ve ona firma imajına yakışan estetik konfor kazandırmak öyle zor ve masraflı ki. Öncelikle güvenlik kulübesi inşası öncesi bir proje çizdirmeniz gerekecek. Sonrasında zemin betonu hazırlanması. Hem kalıpçı hem de beton siparişi vermeniz gerekecek. Beton firması sipariş verdiğiniz m3’ü az görmezse tabi ki. Aksi takdirde kum ve çimento siparişi vererek geleneksel yöntemlere baş vurmanız gerekecek. Bu arada duvarcı, elektrikçi ve su tesisatçısını ayarlamayı da unutmamanız gerekecek. Ardından sıvacı, fayansçı ve boyacı. Mantolama ustasını hiç hesaba katmadık. Sonuçta uzayan işçilikler ve aylarca süren bir türlü bitmeyen inşaat süreçleri. Karmod kalite güvencesinde üretilen güvenli elektrik tesisatına kadar alıp hemen kullanacağınız 135x210 güvenlik kabini aynı gün hazır. Hemen sipariş verin inşa işlemleri için maceraya girmeden uzun ömürlü, estetik ve ergonomik kullanımda güvenlik kabinine sahip olun. Hem güvenlik personeliniz rahat etsin siz de kazançlı çıkın.

İzmir'in polyester güvenlik kabin üreticisi Karmod her ebat, ölçüde modüler bekçi kabinler üretip satıyor. Yüksek kaliteli uygun fiyata  kabinler için arayınız.

Güvenlik Kabini Yapım Süreçleri Nelerdir?

Güvenlik kabini İzmir yapım süreçleri özel tesislerde alanında uzman kişiler tarafından hazırlanarak sizlere sunuluyor. Yapımında kullanılan özel programlar aracılığı ile istediğiniz model tasarlanıyor ve üretim aşamasına geçiliyor. Bu esnada yapıya müdahale etmek istediğiniz alanlar var ise müdahale ederek istediğiniz yapıyı oluşturabilme şansınız bulunuyor. Farklı boyutlarda ve farklı ebatlarda herkesin isteğine cevap veren güvenlik kabini klasik yapılara göre kişilere avantaj sağlayan bir yapıdır. Klasik betonarme güvenlik kabinleri sabit ve klasik boyutlarda üretilir. Ekstra olarak talep ettiğiniz yapılar için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Aynı zamanda kurulum ve teslimat aşaması uzun bir süre zarfında sizlere teslim edilir. Güvenlik kabini prefabrik ya da konteyner seçeneklerini tercih ettiğiniz de yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde dilediğiniz her alana kurulum yapılarak sizlere hazır bir şekilde teslim edilir. Yapınız ile ilgili ekstra herhangi bir maliyet ya da sizlere iş yükü çıkarmaz. Yapınız tamamlandıktan sonra donanımlı araçlar aracılığı ile kurulum yapılması istenen bölgelere gönderilir. Sizler de her detayı ile fırsat sunan bu yapıları tercih ederek ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Kabini İzmir Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İzmir'in polyester güvenlik kabin üreticisi Karmod her ebat, ölçüde modüler bekçi kabinler üretip satıyor. Yüksek kaliteli uygun fiyata kabinler için arayarak sizler de uygun güvenlik kabin fiyatları avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler