Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 135x210 cm

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 2,10 m
Şu anda 57 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Güvenlik Yapılarında Mobo Kabin Avantajları

Panel sistemiyle üretilen 135x210 panel güvenlik kabini ile tek kişilik güvenlik personeline konforlu çalışma alanı hazırlaması amaçlanmıştır. Bir küçük ölçüsü olan 135x135 güvenlik kabinine göre kullanım konforu daha yüksektir. Bu planda güvenlik personeline banko yerleşimiyle çalışma ortamı daha da kolaylaştırılmıştır. 135x210 daha not alımı veya bilgisayar kaydı yöntemiyle çalışan güvenlik personeline daha geniş mekan hazırlamayı amaçlamıştır. Bu kabin içerisine çevre gözetlemek amacıyla tesislerin farklı alanlarına yerleştirilmiş kamera ekranları yerleştirilebilmektedir. Aynı şekilde farklı görev bölgelerindeki personelin telsiz iletişimini gerçekleştirildiği mini telsiz istasyonu yapı içine konumlandırılabilmektedir. Küçük ölçüdeki kabin ise daha çok kayıt oluşturma amacı taşımayan sadece bekçilik görevi yapan personele özgü tasarlanmıştır. 135x210 kabin daha çok sanayi tesisleri ve fabrikalar, lojistik depoları, özel güvenlik gerektiren tesisleri gibi girişte ziyaretçi kaydı tutulan işletmelerde en iyi ergonomisiyle kullanılmakta. Kullanım alanı açısından güvenlik kabini dışında çok sayıda işleve sahip bu yapı zabıta hizmet noktaları, irtibat ofisi gibi yerlerde de tercih edilmektedir.

Karmod Güvenlik Kabini Ankara’nın Prestij Noktalarında

Ankara'da güvenlik kabin üretiminde sektörün lideri Karmod sandviç paneli mobo kabin üreticisi. Her ebat ve ölçülerde en uygun fiyatlara güvenli yapılara sahip olmak için bizi arayınız. Karmod kabin Ankara’da çok sayıda kamu ve özel güvenlik noktasında güvenle kullanılıyor.

Düzgün panel yüzeye sahip bu kabinlerin dış yüzeyi folyo uygulamalarına uygun özelliktedir. Bu yöntemle marka firmaların güvenlik veya irtibat ofislerinin kurumsal kimlik konseptine uygun kaplanmasına imkan tanınmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSPARK A.Ş.’nin otopark hizmet noktalarında 135x210 panel kabin modeli tercih edilerek kurumsal kaplama uygulaması gerçekleştirilmiştir. Yapı üzeri kurumsal uygulama ile marka bilinirliği ve hizmet noktası görünümü tam olarak sağlanmıştır.

Karmod’un panel sistem yapılarının genel avantajlarından iç mekan genişliği 135x210 model planına da başarıyla yansıtılmış. Planda çok az yer kaplayan ince paneller iç mekana genişlik olarak yansırken yalıtımıyla enerji tasarrufu kazandıran üstünlüğünü korumuştur. Betonarme gibi klasik yöntemde inşa edilen binalardaki bürüt ve net farkı bu yapılarda dikkate alınmayacak değerde birbirine yakındır. Başka bir anlatımla dış ölçü ve iç ölçü birbirine en yakın değerdedir.

Yapı içerisine mimari planda dar cepheye yerleştirilmiş kapıdan giriş yapılmaktadır. Kapı pencereli modelde üretilmektedir. Kapının alt kısmı kapalı modelde olup üst kısmına güvenlik amaçlı kullanımlarda seyir üstünlüğü katmak için pencere yerleştirilmiştir. Kabinin uzun ön cephesinde enlemesine uzayan genişçe bir pencere yer alır. Bu pencere güvenlik kullanımlarında seyir konforunu kesintisiz yaşatır. Büfe ve bilet satış kullanımlarda ön pencere kısmına haretetli cam uygulaması yapılarak müşterilerle ergonomik alışveriş sağlanmaktadır. Kapının tam karşısına gelen yine dar panelde cepheye göre maksimum genişliğe sahip pencere kullanılmıştır. Standart üretimlerde kabin arka duvar paneli kapalı sistemdedir. Opsiyonel tercihlerde bu panel de pencereli şekilde üretilebilmektedir. Kapalı arka duvara iklimlendirme kolaylığı için duvara monte elektrikli ısıtıcı ve klima gibi cihazlar monte edilebilmektedir. Siparişlerinizde bu cihazları kullanıp kullanmayacağınızı satış temsilcisine belirtmenizi öneririz.

135x260 kabinler güvenlik tesisatı ve armatürlerine kadar kullanıma hazır üretimle satışa sunulmaktadır.

Mobo Güvenlik Kabinleri İle Avantajı Yakalayın

Mobo güvenlik kabini Ankara modern yapıları ile şehrin her noktasına uyum sağlıyor. Dilediğiniz ebatlarda ve modellerde yaptırabileceğiniz bu güvenlik kabinleri iç dizayn tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çok amaçlı kullanıma sahip olan güvenlik kabinleri ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Yaz ve kış aylarında hava durumundan etkilenmeyecek şekilde üretilen bu yapılar depreme dayanıklı özelliği ile de kullanıcılara avantaj sağlıyor. Klasik güvenlik kabinleri kurulum yapıldıktan sonra farklı lokasyonlarda kullanılamaz. Ancak güvenlik kabini Ankara konteyner ve prefabrik yapıları istenilen her noktada dilediğiniz şekilde kullanılabilecek şekilde dizayn edilir. Tekrardan sökülüp takılabilme özelliği sayesinde defalarca kullanıma uygun olarak tasarlanır. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak için mobo güvenlik kabinlerini tercih edebilirsiniz.

Güvenlik Kabini Ankara Fiyatları Nelerdir?

Güvenlik kabini Ankara yapıları 1.kalite malzemeden üretilir. Fiyat bakımından da her bütçeye hitap eden fiyat politikası ile herkesin bütçesine hitap eder. Tercih edilen metrekareye göre fiyatları belirlenen güvenlik kabini klasik yapılara oranla daha uygun yapılardır. Sizler de bu yapılardan yararlanarak uygun fiyatlara güvenlik kabini yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler