Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekmek Büfeleri

Çoğunlukla üretimini gerçekleştirdiğimiz ctp panel sistem polyester kabinler ve Metropol kabinlerimiz ekmek büfesi olarak tercih edilmektedir. Özellikle polyester kabinlerimiz günde 2 milyon ekmek üretimiyle İstanbul halkına hizmet sunan Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İstanbul Halk Ekmek A.Ş. ( İHE )’nin ekmek büfesi tercihi oldu. İstanbul’la beraber Ankara, Bursa, Samsun, Van gibi illerimizle beraber Gebze Belediyelerinin ekmek satış büfelerinin de tercihi olduk.

Ekmek büfelerimizin en önemli özelliği estetik görünümü, sağlıklı iyi izolasyonu, elektriği, su tesisatı, klima hatları, ekmek satışına özel iç raf sistemi ile kullanıma hazır üretilmesidir. Hafif yapısıyla kolayca taşınabilmekte istendiğinde hemen yer değiştirilebilmektedir. Büfe kabinlerimize istendiğinde güvenlik amaçlı otomatik kumandalı motorlu panjur uygulaması opsiyonel olarak yapılmaktadır.

Market, kantin ve diğer büfe tercihleri için yerden tasarruf sağlanması amacıyla soğutucu ön panelde dışa çıkıntılı yerleştirilebilecek planda da üretim yapılmaktadır. 215x215 modelden başlayan büfe çözümlerimiz 390x1230 ölçüsüne kadar geniş modelde üretim yapılmaktadır. İstendiğinde kafe ve restoran amaçlı kullanımlar için masa kullanımına uygun salonlu planda da üretilebilmektedir.

Büfe kabinlerimiz ekmek, gazete - dergi, ulaşım kart ve kombine kart satışı, kafe, okul kantini, restoran, market, manav gibi farklı büfe tercihlerinde kullanıma hazır yapısıyla tercih edilmektedir.