Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod 128 m2 Akdeniz Modeli

  • Salon 48 m²
  • Yatak Odası 8 m²
  • Wc 3 m²
  • Veranda 7 m²
  • Banyo 8 m²
  • Antre 10 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Balkon 7 m²
Şu anda 55 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Dublex Ev Modelleri

Dublex, kalabalık aileler için ideal bir ev tarzıdır. Rahatlıkla büyük bir evde herkesin kendine ait odası olması dışında tüm eşyalarınızı da dilediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. Prefabrik sektöründe en çok tercih edilen ev modelleri arasında başı çeken dublex evler hem şık hem de modern görünümleri ile kurulum yapılan noktalara ayrı bir hava katıyor. İnşaat sektöründe oluşan bir takım sıkıntılar, malzemelerde meydana gelen fiyat farkları, ev fiyatlarının da aynı oranda artmasına neden oldu. Bu fiyatlar nedeni ile dublex ev alma hayalini erteleyen kişiler daha ufak çaplı evleri tercih etseler de fiyat olarak hemen hemen tüm betonarme yapılar oranında arttı. Mevcut bütçenizi koruyarak kendinize ait bir ev almak artık sandığınızdan daha da kolay. Nasıl mı? Prefabrik sektörünün günden güne gelişme göstermesi, yenilikler ile herkesin tarzına hitap etmesi ve ihtiyaçlarını karşılaması sektörün gelişimine katkı sağlayarak Türkiye’nin her noktasında kullanımını sağlıyor. Mevcut bütçenizin üzerine çıkmadan istediğiniz standartlara uygun belirlenen düşük dublex ev fiyatları ile bütçenizi koruyarak bir ev yaptırarak sizler de kira ödeme derdinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Dublex ev modelleri istediğiniz modele uygun tasarlanabiliyor. Bu özelliği sayesinde hayallerinizde ki evi projeye dökerek gerçeğine daha kısa bir zaman diliminde sahip olabilirsiniz. Sizler de uygun fiyatlı ev arayışı içindeyseniz dublex ev modelleri arasından tarzınıza uygun olanını tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Dublex Ev Modelleri Konforlu Yaşam Sunuyor

Karmod ürettiği dubleks ev modelleri özelliği ile sizlere geniş bir yaşam alanı sunarken, misafirlerinizi de unutmuyor. Ev içerisine konukların rahat bir şekilde konaklayabileceği misafir odaları yapılarak gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza destek oluyor. Dublex evler farklı tarzlara da uygun olmasından dolayı hemen hemen herkes klasik betonarme evler yerine prefabrikleri tercih ediyor. Prefabrik evler kısa süre içerisinde teslim edilebilmesi sayesinde ihtiyaçlarınızın hızlı bir şekilde çözümlenmesini sağlıyor. Birbirinden farklı modelleri ile ön plana çıkan dublex evler istenilen her noktaya uyum sağlıyor. Sizler de istediğiniz eve sahip olmayı ertelemeden prefabrik sektörü ile tanışabilirsiniz. Bütçenize uygun dublex ev fiyatları arasından dilediğinizi seçerek sahip olabilirsiniz.

Dublex Ev Fiyatları

Prefabrik dublex ev fiyatları herkesin yararlanabileceği bir fiyat politikasına sahiptir. Hemen hemen herkes prefabrik sektörü sayesinde artık ev sahibi olarak istediği müstakil yaşama da sahip oluyor. Kaliteli ürünler aracılığı ile dizayn edilmesi yapıyı uzun süreli olarak kullanmanızı sağlıyor. Yaklaşık olarak 15 yıl boyunca sorunsuz bir kullanım sunan prefabrikler modern görünümleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.


Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

En Çok İncelenenler